ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Злочини проти життя та здоров’я особи. Поняття та видиЗлочини проти життя та здоров’я особи. Поняття та види

Злочини проти життя та здоров’я особи. Поняття та види


1.1. Види та характеристика злочинів проти життя особи

Відповідно до Конституції України (ст. 27) - кожна людина має невід'ємне право на життя [1]. Обов'язок держави - захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Злочини проти життя та здоров’я особи. Поняття та види.

Взагалі зміст права на життя складають:
- право народитися;
- право вимагати від інших суб'єктів правовідносин політичних, економічних та інших гарантій повноцінного права на життя;
- право на самозахист від реальної небезпеки для життя;
- право на звернення за охороною та захистом свого життя до державних, недержавних та міжнародних органів і організацій;
- право на захист і на рятування уповноваженими працівниками правоохоронних органів, рятувальних служб, медичними та іншими працівниками життя кожної людини;
- право на відсутність у законодавстві будь-яких підстав для позбавлення людини життя;
- право розпоряджатися своїм життям на власний розсуд [1].

Існують випадки, коли позбавлення людини життя не є порушенням права на життя якщо воно вчиняється внаслідок неминучої потреби застосування сили:
- коли особа захищається від незаконного насильства;
- під час дій, які законно вчиняються з метою придушення заколоту або бунту (ст. 2 Європейської Конвенції з прав людини) [6].

Отже, життя особи становить велику соціальну цінність, тому воно повинно захищатися належним чином. Придбати курсову на тему - Злочини проти життя та здоров’я особи. Поняття та види, можна вже сьогодні!.

Вбивством визнається умисне або необережне протиправне заподіяння смерті (позбавлення життя) іншій людині. Протиправність заподіяння смерті відрізняє вбивство від випадків правомірного позбавлення життя людини (в процесі необхідної оборони, під час бою з противником тощо) або в результаті невинного заподіяння смерті - випадку (казусу).

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Злочини проти життя та здоров’я особи. Поняття та види,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Злочини проти життя та здоров’я особи. Поняття та види