ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Закуски та холодні страви, мясні страви і закускиЗакуски та холодні страви, мясні страви і закуски

Закуски та холодні страви, мясні страви і закуски


1. ЗНАЧЕННЯ МЯСНИХ ЗАКУСОК У ХАРЧУВАННІ ЛЮДИНИ

М'ясо займає одне з перших місць в харчуванні, оскільки до його складу входять майже всі необхідні для організму людини живильні речовини.

Стародавня людина обирала собі їжу з того, що Ії оточувало. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Закуски та холодні страви, мясні страви і закуски.

На півночі, де небагато рослинності, люди споживали у їжу в основному м'ясо і рибу, а мешканці південних регіонів, окрім м'яса, удосталь користувалися рослинними дарами природи. Таким чином, з покоління в покоління складалася пристрасть до однієї їжі і неприйняття іншої. Якщо поцікавитися, м’ясо яких тварин споживають у харчування люди на земле взагалі, то до переліку увійде практично все, що повзає, бігає, стрибає і літає.

Середньорічне споживання м'яса визначається швидше традиційними пристрастями, чим фізичними потребами. Так, у європейських країнах і США споживання м'яса складає від 40 до 100 кілограмів на рік в розрахунку на одного громадянина, в Туреччині — не більше 20 кг, в Японії – 2 кг, а в Індії — близько кілограма.

Спори про користь м'яса тривають вже не одне сторіччя. Одні вважають, що оскільки амінокислотний склад білків м'яса і білків людського тіла близький, м'яса потрібно споживати якомога більше. Прихильники вегетаріанства, навпаки, проповідують повну відмову від м'ясної їжі. Придбати курсову на тему - Закуски та холодні страви, мясні страви і закуски, можна вже сьогодні!.

Мабуть, жоден інший продукт не викликав таких значних суперечок, заснованих не тільки на наукових розбіжностях, але і на релігійних і національних звичаях.

З м'яса можна приготувати широкий асортимент блюд, що відрізняються високими смаковими якостями. До основних товарних видів м'яса відносяться яловичина, свинина, баранина, козлятина, а в окремих районах нашої країни широко використовують конину і м'ясо інших тварин.

Хімічний склад і харчова цінність м'яса окремих видів тварин не однакові. Вони залежать від віку, статі, умов життя, способу забою і промислової обробки тварин, співвідношення в м'ясі м’язової, сполучної, жирової, кісткової тканин. Середній вміст в туші тканин:

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Закуски та холодні страви, мясні страви і закуски,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Закуски та холодні страви, мясні страви і закуски