ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Водні ресурси Києва. Водні об’єкти і ресурси міста КиєваВодні ресурси Києва. Водні об’єкти і ресурси міста Києва

Водні ресурси Києва. Водні об’єкти і ресурси міста Києва1.1. Водні об’єкти і ресурси міста Києва

Найважливішим водним об'єктом столиці є Дніпро. Ця ріка значною мірою визначає зовнішність міста, його красу. Дніпро забезпечує мешканців міста водою, надає можливість відпочинку. Достатньо сказати, що серед усіх міст колишнього СРСР Київ має найбільшу площу пляжів. Окрім цього, Дніпро — ще й транспортна артерія, котрою перевозиться велика кількість вантажів і пасажирів. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Водні ресурси Києва. Водні об’єкти і ресурси міста Києва.

Дніпро бере початок на Валдайській височині у Росії, далі перетинає Білорусь і зрештою — Україну. Впадає Дніпро у Дніпробузький лиман, розгалужуючись у гирлі на ряд рукавів. Довжина Дніпра від витоку до гирла після створення каскаду водосховищ дещо скоротилася і тепер становить 2200 км. Київ розташований у середній течії ріки за 880 км від гирла [4, с.264]. Сумарна водозбірна площа ріки становить 504 тис. км2. Площа водозбору до м. Києва — 328 тис. км2.

До 1964 р. — року початку заповнення Київського водосховища гідрологічний режим Дніпра поблизу міста визначався природними умовами. Максимальний рівень води у м. Києві спостерігався 2 травня 1931 р. і становив 97,64 м над рівнем моря. Зазначена повінь спричинила затоплення частини міста, зокрема, Подолу. Найнижчий рівень води на гідрологічному посту “Київ” спостерігався 17-20.11.1921 р. і становив 88,74 м. Отже, зафіксована амплітуда рівня води в Дніпрі дорівнює 8,90 м. Створення Київського водосховища (1964-1966 рр.) призвело до зменшення сезонних змін рівня і водночас збільшення внутрішньо-добових коливань.

В останні десятиріччя найвищі рівні води зафіксовано навесні 1970 р. і 1979 р. У першому випадку було практично затоплено Гідропарк—вода стояла навіть у підземному переході під станцією метро. За відсутності Київського водосховища рівень води був би ще вищим.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Водні ресурси Києва. Водні об’єкти і ресурси міста Києва,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Водні ресурси Києва. Водні об’єкти і ресурси міста Києва


Загальна характеристика дислексії визначення, причини, класифікація

1.1. Поняття дислексії

Дитина з симптомами дислексії абсолютно адекватна, але навколишню дійсність вона сприймає інакше, ніж інші люди. Дислексія досить просто діагностується. Якщо людина робить під час письма характерні помилки: пропускає букви, склади, міняє їх місцями, читає текст справа наліво або навіть "вверх ногами", то це висока вірогідність того, що у неї дислексія.

Дислексія – часткове специфічне порушення процесу читання, яке виражається стійкими специфічними помилками, які зумовлені не сформованістю або розладами функцій, що забезпечують процес читання. За ступенем вираженості розрізняють: алексію – повну неможливість оволодіння читанням або повну його втрату, та дислексію – труднощі в оволодінні читання та дефект його формування. Дислексія може бути самостійним розладом та проявлятися поряд з іншими важкими порушеннями мовлення - дислаліями, дизартріями, алаліями [24].

Дислексія (dyslexia) - порушення розвитку дитини, що виявляється у виборчому уражені її здатності навчитися читати та писати. Дане захворювання зустрічається порівняно рідко, причому спостерігається частіше у хлопчиків, ніж у дівчаток, проте може спричинити виникнення значних труднощів, які пов'язані з навчанням такої дитини. Виявляється дислексія приблизно у віці семи років (іноді раніше); по-іншому це захворювання називається іноді специфічною дислексією, порушення здібності до читання, щоб відрізняти його від придбаних труднощів в освоєнні читання і письма [5, с. 11]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Загальна характеристика дислексії визначення, причини, класифікація.

Стійке порушення читання називається дислексією, письма – дисграфією. Нерідко обидва види розладу спостерігаються у однієї і тієї ж дитини, при цьому ознак відставання в розумовому розвитку у неї ніхто не знаходить.

Дислексія зустрічається у хлопчиків в 3–4 рази частіше, ніж у дівчаток. Близько 5–8% школярів страждають дислексією. Існує генетична схильність до наявності цієї вади, оскільки цей розлад спостерігається у декількох членів в окремих сім'ях. Порушення читання частіше стає очевидним до 2-го класу. Іноді дислексія з часом компенсується, але у ряді випадків залишається і в більш старшому віці [5, с. 12].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Загальна характеристика дислексії визначення, причини, класифікація,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Загальна характеристика дислексії визначення, причини, класифікація


Право на контакт з дітьми. Врахування інтересів дитини

1.1. Рівність прав та обов'язків батьків щодо дітей

Коли дитина зв’являється на світ мати, батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою. Ця норма законодавчо закріплена у ч. 1 ст. 141 СК України. [3]

Принцип рівності прав та обов'язків батьків щодо дитини ґрунтується на нормах Конституції України, які проголошують, що усі люди є вільні і рівні у своїй гідності та правах (ст. 21), громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками (ст. 24). Кожен із подружжя має рівні права і обов'язки у шлюбі та сім'ї (ст. 51). [1]

Вказані положення знайшли своє втілення також і у нормах СК України. Так, відповідно до ч. ч. 5 та 6 ст. 7 СК [4] учасник сімейних відносин не може мати привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, статі, політичних, релігійних та інших переконань, етнічного та соціального походження, матеріального стану, місця проживання, за мовними та іншими ознаками. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Право на контакт з дітьми. Врахування інтересів дитини.

Жінка та чоловік мають рівні права і обов'язки у сімейних відносинах, шлюбі та сім'ї. Крім того, ч. 2 ст. 54 СК [4] надає жінці та чоловікові право усі найважливіші питання життя сім'ї вирішувати спільно, на засадах рівності, а також право противитися усуненню їх від вирішення питань життя сім'ї.

Норми ст. 54 СК стосуються тільки подружжя, але на рівний розподіл прав та обов'язків між батьком та матір'ю дитини не впливає факт перебування їх у шлюбі. Не впливають на розподіл прав та обов'язків між батьками дитини факти, коли:
- батьки перебувають у шлюбі між собою і у момент зачаття, і у момент народження дитини;
- батьки перебували у шлюбі між собою у момент зачаття дитини, а на момент народження дитини шлюб між ними розірвано;

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Право на контакт з дітьми. Врахування інтересів дитини,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Право на контакт з дітьми. Врахування інтересів дитини


Товарознавча характеристика асортименту чоловічого модельного взуття

1. Стан споживчого ринку взуття в Україні

Згідно з даними компанії «Пальміра-Рута», на ринку України на сьогодні працює понад двадцять крупних операторів (оптових постачальників і виробників з об'ємом продажів більше 2 млн. гривень в місяць) і більше 3 500 дрібних підприємств, які займаються виробництвом та продажем взяття.

На ринку України попит визначають крупні торгові мережі. Відомих вітчизняних дизайнерів, які б спеціалізувалися на дизайні взуття, в Україні практично немає. Саме фахівці крупних торгових мереж формують колекції, орієнтуючись на європейські і світові тенденції, підбираючи в процесі створення лінійки продукції відповідні матеріали, кольорову гамму, форми носка, каблука, аксесуари і так далі. [13]

В Таблиці 1.1 представлено динаміку виробництва взуття за даними Комітету статистики України у період 2005-2010 рр. згідно Таблиці 1.1, виробництво взуття у 2010 році становить 25,7 млн. пар взуття, що на 26% більше ніж попереднього року. [14]

Як видно на таблиці 1.1, починаючи з 2005 року в Україні спостерігається постійне збільшення товарообігу взуття, що пов’язане з ростом попиту на нього. Це проілюстровано на рис. 1.1. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Товарознавча характеристика асортименту чоловічого модельного взуття.

За даними статистики України потужність вітчизняної взуттєвої промисловості дозволяє виробляти до 120-130 млн. пар взуття щорічно. Проте останнім часом використовуються вони лише на 10-12%. Десятки підприємств галузі за останні три роки не спромоглися пошити бодай по одній парі взуття на кожного "середньостатистичного" споживача. [17]

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Товарознавча характеристика асортименту чоловічого модельного взуття,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Товарознавча характеристика асортименту чоловічого модельного взуття


Облік розрахунків з підзвітними особами

1.1. Сутність і значення розрахунків з підзвітними особами

У процесі купівлі-продажу товарів, надання послуг, а також виконання різного роду зобов'язань формі відбуваються різноманітні розрахунки. Особливою категорією розрахунків є розрахунки з підзвітними особами.

Але перш ніж досліджувати розрахунки з підзвітними особами розглянемо поняття „розрахунки” взагалі.

Розрахунково-платіжний механізм є однією з базових структур ринкової економіки. Він робить своєрідний «обмін речовин» у господарській системі, і від його чіткої і безупинної роботи залежить загальна ефективність функціонування економічних інститутів.

Розрахунки – важливий інструмент регулювання економічних відносин між суб'єктами господарської діяльності, а також невід'ємний і необхідний елемент процесу розширеного відтворення, формування, розподілу (перерозподілу) суспільного продукту. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Облік розрахунків з підзвітними особами.

Оскільки розрахунки завершують оборот вартості активів підприємства і зв'язані з рухом як товарів, робіт, послуг, так і грошових коштів, то вони є предметом вивчення фахівців в області економіки, менеджменту, управління, фінансів і банківської справи. Основним джерелом інформаційного забезпечення управління є система бухгалтерського обліку, тому вважаємо за необхідне, у першу чергу, показати визначення розрахунків з цієї точки зору.

З погляду бухгалтерського обліку, розрахункові операції є об'єктом обліку, по-перше, як динамічний процес (проведення платежу до, одночасно чи після одержання товарів, робіт, послуг) і, по-друге, як статичний стан, тобто заборгованість між суб'єктами розрахунків.

Система бухгалтерського обліку в Україні ґрунтується на Законі України «Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні» [2] і положеннях (стандартах) бухгалтерського обліку [3, 4, 5, 6, 7, 8, 9]. При цьому слід зазначити, що ні в Законі, ні в жодному зі стандартів немає визначення терміна «розрахунки». Такий недогляд тим більше дивний, що в Плані рахунків активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій спеціалізованих рахунків «Розрахунки з...» нараховується 37 і розташовані вони в двох класах: 3 «Кошти, розрахунки та інші активи» і 6 «Поточні зобов'язання».

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Облік розрахунків з підзвітними особами,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Облік розрахунків з підзвітними особами


Амнистия. Юридическая природа амнистии и помилования

1.1. Исторический аспект возникновения и развития амнистии

Амнистия и помилование, происходящие из глубины веков, погружаются своим корнем на начало существования человечества. Почти одновременное их возникновение и параллельное существование предопределяет их отождествление. Неоднозначное обращение и постоянные дискуссии относительно этих институций определяют своих сторонников и оппонентов. Одни отождествляют эти понятия и относят их к видам (основаниям) освобождения от наказания, другие – считают их самостоятельными институциями и основаниями освобождения от криминальной ответственности и наказания.

Действующий Уголовный кодекс Украины эти дискуссии окончательно не решил. Многие ученые обстоятельно исследовали отмеченные вопросы на монографическом уровне и в диссертационных исследованиях, в частности, П. Ромашкин, О. Михлин, С. Сабанин, И. Марогулова, А. Музыка, С. Школа и др. Однако значительная часть вопросов остается дискуссионной. Это объективно требует продолжение соответствующих исследований. Важным в этой комплексной проблеме является вопрос юридической природы амнистии и помилования, законодательной их регламентации и однозначное применение на практике.

Амнистия в отечественном уголовном законодательстве имеет определенную историю. Впервые акт «прощения» был применен Стоглавым собором в 1551 г. С того времени на Руси становятся традиционными манифесты, которые издавались российскими царями под предлогом многообразных событий: болезни царя, годовщины царствования и т.п.. В ХІХ ст. амнистия стала одним из элементов помилования, право на которое имел лишь царь [7, с. 687]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Амнистия. Юридическая природа амнистии и помилования.

После февральской революции в 1917 г. Временное правительство выдало приказ об амнистии, что был, в сущности, первым в истории отечественного уголовного права актом об амнистии. В дальнейшем амнистия существовала как обстоятельство, которое исключало осуществление по уголовному делу.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Амнистия. Юридическая природа амнистии и помилования,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Амнистия. Юридическая природа амнистии и помилования


Мотивація досягнення успіху та схильності до ризику як чинники впливу на креативність

1.1. Проблема креативності в психологічній науці

У самому загальному виді креативність розуміється як загальна здатність до творчості.

Креативність (від лат. creatio - творення) - це здатність людини породжувати незвичайні ідеї, знаходити оригінальні рішення, відхилятися від традиційних схем мислення. [3; 62]

Так, К. Роджерс розуміє під креативністю здатність виявляти нові способи вирішення проблем і нові способи вираження. [23; 78]

Незважаючи на те що накопичений великий і змістовний матеріал по вивченню креативності, який дав певні результати як у теоретичному, так і в практичному відношенні, єдиної теорії креативності досі не існує, як і не існує однакового її визначення у всіх визнаних методик, діагностуючих цю здатність. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Мотивація досягнення успіху та схильності до ризику як чинники впливу на креативність.

Тейлор (1988) пише, що вже в 60-х роках XX ст. було дано 60 визначень креативності. Вони були поділені на шість типів:

  1. гештальтиські, що описують креативний процес як руйнування існуючого гештальт для побудови кращого;
  2. інноваційні, орієнтовані на оцінку креативності по новизні кінцевого продукту;
  3. естетичні, або експресивні, які роблять наголос на самовираження творця;
  4. психоаналітичні, або динамічні, що описують креативність у термінах взаємин;
  5. проблемні, що визначають креативність через ряд процесів рішення завдань. До цього типу відноситься і визначення Гилфордом креативності як дивергентного мислення;
  6. визначення, що не потрапили в жоден з перерахованих вище типів, у тому числі і дуже розпливчасті.

М. А. Холодна (2002) відзначає, що креативність розглядається у вузькому і широкому значенні. Креативність у вузькому значенні - це дивергентное мислення, відмітною особливістю якого є готовність висувати безліч рівною мірою правильних ідей щодо одного і того ж об'єкта.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Мотивація досягнення успіху та схильності до ризику як чинники впливу на креативність,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Мотивація досягнення успіху та схильності до ризику як чинники впливу на креативність