ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Вклад Туган-Барановського в розвиток економічної теоріїВклад Туган-Барановського в розвиток економічної теорії

Вклад Туган-Барановського в розвиток економічної теорії


Перелік тем курсових робіт, що розміщені на цій сторінці (перейдіть за посиланням):


1. М.І. Б. про взаємозв’язок виробництва і споживання

В праці Туган-Барановського досліджується все народне господарство; соціальні відносини клас капіталістів — клас найманих робітників, а не відносини капіталістична фірма — найманий робітник.

Соціальний аспект є основою його тлумачення капіталу. Не гроші, а капітал панує у цьому світі — це своєрідні соціальні відносини, котрі в основі своїй мають зосередження засобів виробництва в руках небагатьох людей, тоді як величезна більшість населення позбавлена цих засобів. А необхідність грошового обміну, по суті, випливає з неорганізованості, непланомірного суспільного виробництва, що властиві капіталістичному господарству. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Вклад Туган-Барановського в розвиток економічної теорії.

Туган-Барановський створює нову соціальну теорію розподілу. Вироблений суспільною працею суспільний продукт тільки в деякій частині дістається робітнику, а іншу частину захоплюють нетрудові класи, які спираються на свою економічну міць. Володіючи засобами виробництва та засобами існування робітника, ці класи керують суспільним процесом виробництва і є господарями загального становища. Боротьба між цими класами відбувається за суспільний продукт — кожен з них намагається захопити собі найбільшу частину суспільного продукту. За межами ринку робітник вільний і живе не для того, щоб створювати робочу силу для капіталіста, а живе для себе, для задоволення своїх потреб. Не особистість, а клас виступає суб’єктом розподілу суспільного продукту. Саме клас найманих робітників повинен звільнити соціалізм від класу капіталістів та аристократів [7, с.79]. Придбати курсову на тему - Вклад Туган-Барановського в розвиток економічної теорії, можна вже сьогодні!.

Турган-Барановський визначає, що вартість визначається затратами су-

спільно-необхідної праці. Для суб’єкта господарювання під час складання господарського плану визначальною має бути трудова вартість, а визначуваною — гранична корисність, тобто остання — функція першого.

Створивши соціально-економічний відділ Академії наук України, предметом своїх досліджень він убачав те, що соціальне життя з боку його матеріального змісту має бути протилежним його формальному боку, який вивчає право. Саме тут загальна господарська теорія повинна знайти свою відповідність практичним вимогам господарського життя України.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Вклад Туган-Барановського в розвиток економічної теорії,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Вклад Туган-Барановського в розвиток економічної теорії


Запечена риба під майонезом і бутерброди канапе


План до курсової роботи:

Запечена риба під майонезом і бутерброди канапе

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Запечена риба під майонезом і бутерброди канапе,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1. Характеристика сировини для приготування страви

Тріска. Тіло подовжене, витончене до хвостового плавця, голова велика, вусик на підборідді добре розвинутий, бічна лінія світла. Колір тіла сірий або маслиново-сірий з темними коричневими плямами. Черевце білувате, без плям. Звичайна довжина 40-80 см. Виловлюється в середній частині Атлантичного океану, в Балтійському, Білому, Баренцовому морях.

М'ясо тріски біле, щільне, без м'язових кісток, приємної соковитої консистенції, смачне, хоч і нежирне (не більш 1% жиру), зі специфічним запахом. Печінка тріски накопичує до 66% жиру, багата вітамінами А і Д. Середній вміст білків у м'ясі – 17% [6, c. 37].

Минтай. Тіло видовжене, очі великі, нижня щелепа видається вперед. Вусик розвинутий слабко. Спинка маслинова, покрита численними темними плямами. Черевце біле. Бічна лінія під другим спинним плавцем має дуже сильний злам. Звичайна довжина 30-52 см, маса 0,2-1,4 кг. Промишляють минтая в північній частині Тихого океану, у Беринговому, Охотському і Японському морях. М'ясо минтая грубувате і сухувате, містить до 0,3% жиру і до 15% білка. З минтая виготовляють морожений харчовий фарш, харчове рибне борошно. Ікра має хороші гастрономічні властивості. Жир печінки в кілька разів багатший вітамінами, ніж жир печінки тріски.

Хек сріблястий. Мерлуза і хек – власне це один вид. Виловлену в помірних субтропічних водах Атлантичного й Тихого океанів, у Середземному і Чорному морях цю рибу називають мерлузою, а виловлену в північно-західній частині Атлантичного океану – хеком.

Шкіро-лускові покриви у мерлуз (хеків) – від жовто-сріблястого, сірого або коричневого кольору до дуже темних відтінків. Довжина мерлузи 40-80 см, хека – менше, у середньому 30-35 см.

М'ясо мерлуз – біле, ніжне, не костисте, з хорошим ароматом і смаком, за якістю перевершує м'ясо тріски. У ньому більше жиру, у середньому 2,6%. Ікра цих риб – цінний харчовий продукт, у ній міститься в середньому 7,2% жиру і 19% білка. Хеків (мерлуз) використовують для варіння, смаження, для готування заливних. Вважається, однак, що м'ясо хека все-таки смачніше, ніж мерлузи.


Зародження і розвиток міжнародної системи автострахування Зелена картка


План до курсової роботи:

Зародження і розвиток міжнародної системи автострахування Зелена картка

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Зародження і розвиток міжнародної системи автострахування Зелена картка,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Економічна сутність автострахування та його види в Україні

У сучасному динамічному суспільстві використовуються різні транспортні засоби, які є об'єктами підвищеної небезпеки і тому потребують захисту, зокрема, страхового.

Страхування транспортних засобів від небезпек називають транспортним страхуванням. Залежно від виду шляху воно поділяється на: морське, річкове, наземне, повітряне, змішане.

Страхування наземного автомобільного та водного (окрім окремих видів) транспорту здійснюється у добровільній формі, а страхування повітряного транспорту — в обов'язковій. Значний інтерес виявляють нині до страхових автотранспортних послуг.

Страхові автотранспортні послуги включають:

- страхування корпусу машини (каско страхування);
- страхування цивільної відповідальності власника транспорту у внутрішньому русі та в міжнародному автомобільному русі ("Зелена картка");
- страхування вантажів (карго страхування) [12, c. 56].

У більшості страхових компаній портфель автотранспортних ризиків займає від 40 до 80 % загального обсягу. Для страхових автотранспортних послуг (це їх особливість), є поширеними випадки значної кількості злочинів.

Фактично автомобіль в Україні можна застрахувати тричі:

"Автоцивілка" (обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів) – здійснюється згідно з Законом України "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" №1961-IV від 01.07.2004 року.


Зарубіжний досвід страхування відповідальності громадян та можливості його імплементації в Україні


План до курсової роботи:

Зарубіжний досвід страхування відповідальності громадян та можливості його імплементації в Україні

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Зарубіжний досвід страхування відповідальності громадян та можливості його імплементації в Україні,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Сутність та особливості страхування відповідальності громадян

Страхування відповідальності - важлива галузь страхового бізнесу в країнах з ринковою економікою, тому що в умовах жорстких законів ринкової економіки існує її економічна підстава, яка пов’язана із постійною відповідальністю громадян та юридичних осіб за свої дії.

Поняття відповідальності багатомірне, тому важливо виробити загальний критерій, що визначає ті види відповідальності, які можуть бути об’єктом страхування. У зв’язку з тим, що відповідальність нерозривно пов’язана з порушенням суб’єктивного права, в основу її класифікації можуть бути покладені права, свободи й обов’язки громадянина в тій соціально-економічній сфері, де останній функціонує [18].

Страхування відповідальності є однією з найскладніших галузей страхової діяльності. Воно виникло і це на початку 20х років XIX ст., а в Україні найбільшого розвитку набуло на початку 90-х років XX ст.

За економічним змістом страхування відповідальності відіграє подвійну роль: з одного боку — захищає майнові інтереси самого страхувальники, а з другого — потерпілого (третьої особи) на випадок неплатоспроможності того, хто завдав збиток.

Для страхування становлять інтерес такі види відповідальності:

— адміністративна;
— цивільна;
— матеріальна.

Адміністративна відповідальність — це одна з форм юридичної відповідальності громадян і посадових осіб за здійснення ними адміністративного правопорушення.

Матеріальна відповідальність — це обов’язок працівника відшкодувати збитки, завдані ним підприємству своїми явно протиправними діями, згідно з порядком, установленим трудовим законодавством.


Застосування закордонного досвiду управлiння персоналом на вітчизняних туристичних пiдприємствах


План до курсової роботи:

Застосування закордонного досвiду управлiння персоналом на вiтчизняних туристичних пiдприємствах

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Застосування закордонного досвiду управлiння персоналом на вiтчизняних туристичних пiдприємствах,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Загальна характеристика управління персоналом на українських туристичних підприємствах

У сучасному підході до визначення робиться акцент на вкладі персоналу, задоволеного роботою, у досягнення корпоративних цілей, таких, як лояльність споживачів, економія витрат і рентабельність. Це обумовлено переглядом концепції « управління персоналом» в останньому десятилітті ХХ століття. На зміну суперечливим відносинам між роботодавцями та найманими працівниками, при яких у робочій обстановці організації домінувала жорстка регламентація процедур взаємодії з працівниками, прийшла атмосфера співпраці, яка має такі особливості:

- співпраця в рамках невеликих робочих груп;
- орієнтація на задоволення споживачів;
- значна увага приділяється цілям бізнесу і залученню персоналу для досягнення цих цілей;
- розшарування організаційних ієрархічних структур і делегування відповідальності лідерам робочих груп [30, c. 21].

В останні 50 років термін «управління персоналом» використовувався для опису функції управління, присвяченій найму, розвитку, навчання, ротації, забезпеченню безпеки і звільненню персоналу.

Так, на думку Хомякова В.І., управління, в широкому розумінні цього терміну - безперервний процес впливу на об'єкт управління для досягнення оптимальних результатів при найменших витратах часу і ресурсів [28б сю 41]. Кожен фахівець в галузі управління зобов'язаний володіти теорією, практикою і мистецтвом управління, вміти чітко визначати цілі своєї діяльності, визначати стратегію і тактику, необхідні для їх досягнення, приймати управлінські рішення і нести персональну відповідальність за них.


Застосування засобів лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда


План до курсової роботи:

Застосування засобів лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Застосування засобів лікувальної фізичної культури при інфаркті міокарда,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1 Особливості методу лікувальної фізичної культури

Лікувальна фізична культура (далі ЛФК) – самостійна медична науково-практична дисципліна, спрямована на відновлення зниженого рівня здоров'я шляхом запобігання прогресуванню наявного захворювання, заміщення втрачених функцій і повернення працездатності засобами фізичної культури з використанням цілющих природних факторів [6].

Найбільш характерною особливістю методу ЛФК є використання суворо дозованих фізичних вправ. їх застосування в ЛФК потребує активної участі хворого в лікувальному процесі. Дуже важливо визначити, який саме ступінь активності рекомендується тому чи іншому хворому з огляду на характер захворювання, ступінь функціональних розладів, загальний стан пацієнта і пристосованість до фізичних навантажень. Залежно від терапевтичних завдань лікар має дозувати і методично направляти застосування ЛФК протягом курсу лікування.

Характерною особливістю методу ЛФК є також те, що він не лише оздоровлює і зміцнює весь організм хворого, але здійснює і виховну роль.

Це не штучно створений, а метод природно-біологічного змісту, в основі якого лежить широке використання основної біологічної функції організму – руху. Рух властивий кожному живому організму і має важливе прикладне значення в житті людини. Функція руху є основним стимулятором процесів росту, розвитку і формування організму. Стимулюючи активну діяльність усіх систем організму, вона підтримує і розвиває їх, сприяючи підвищенню загальної працездатності хворого. Використовувати функцію руху як основного біологічного прояву організму слід у молодому, зрілому та літньому віці.

Лікувальна фізична культура є методом неспецифічної терапії, а застосовувані фізичні вправи – неспецифічними подразниками [6]. Кожна фізична вправа залучає до відповідної реакції всі ланки нервової системи від клітин кори головного мозку до периферичного рецептора.


Застосування методу структурування функції якості (QFD) у виробничій сфері


План до курсової роботи:

Застосування методу структурування функції якості (QFD) у виробничій сфері

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Застосування методу структурування функції якості (QFD) у виробничій сфері,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1 Основні тенденції розвитку сокової галузі в Україні

Всім відомо, що натуральний сік – дуже корисний продукт. Сік отримують шляхом вичавлювання з кращих і стиглих фруктів або овочів. Але деякі люди вичавлюють сік з різних їстівних стебел, коренів і листя (наприклад, сік селери).

Таким чином, можна виділити наступні види соку за походженням:
? фруктовий (апельсиновий, вишневий, виноградний, яблучний, абрикосовий, сливовий та інші);
? овочевий (морквяний, томатний, капустяний та інші);
? соки дерев (березовий, кленовий).

Також за способом виробництва виділяють:
? fresh-juice – свіжовичавлений сік – сік вичавлений безпосередньо перед вживанням, це натуральний і найбільш корисний сік;
? сік прямого віджиму – фруктовий або овочевий сік, що пройшов пастеризацію і вже розлитий в скляну тару або асептичну упаковку. Через термообробки під час пастеризації сік втрачає деяку харчову цінність, однак колір, смак і запах повністю зберігаються;
? концентрований сік – це сік, одержуваний внаслідок видалення з соку прямого віджиму зайвої води;
? відновлений сік – сік, отриманий з концентрованого соку або соку прямого віджиму та питної води, продається в асептичній упаковці.

На українському ринку представлений широкий асортимент соків і сокової продукції різних брендів і торгових марок. До сокової продукції, крім соків, відносять також нектари, морси та соковмісні напої.

Основною проблемою ринку соків залишається дефіцит сировини. Навіть у врожайні роки потреби виробників цієї продукції місцевою сировиною забезпечуються не більше як на 25 %. В Україні просто немає промислових посадок абрикосів, айви, вишні, персиків та ін.


Захист вiд промислового шпигунства на пiдприємствi та в банках


План до курсової роботи:

Захист вiд промислового шпигунства на пiдприємствi та в банках

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Захист вiд промислового шпигунства на пiдприємствi та в банках,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Наукові підходи до поняття «промислове шпигунство»

Ще задовго до появи понять «конкурентна розвідка», «економічна розвідка», «промислове шпигунство» існувала діяльність, яку сьогодні можемо ототожнювати з ними. Основними проявами її були маскування «розвідників» під мирне населення, тобто використання прикриття, а також певні методи промислового шпигунства, які застосовували певні державні й недержавні структури задовго до того, як з'явилися офіційні й приватні розвідувальні служби. Як прикриття використовувався рід занять (торгівець, священик, монах, іноді жебрак тощо). Це були зародки сучасної економічної розвідки і промислового шпигунства.

Найдавніший приклад промислового шпигунства описує відомий французький письменник Жозеф Анрі Беке у своїй книзі «Боротьба за вогонь», коли первісні люди — герої книги — відправлялися у сусіднє плем'я, щоб викрасти секрет добування вогню [21, c. 44].

Документальні джерела — зокрема, китайська хроніка, що датується XV ст. до нашої ери, — містять розповідь про китайську принцесу, яка у своєму капелюшку, прикрашеному живими квітами, вивезла з Китаю шовковичних черв'ячків і передала їх своєму коханому разом із секретом виготовлення шовку, чим позбавила Китай монополії в цій галузі [21, c. 44].

Пізніше, зокрема й за середньовіччя, промислове шпигунство активно розвивалося. Саме у цей період йшла боротьба за секрети «грецького вогню» (самозаймистої речовини, яка в закупорених глиняних посудинах використовувалася для бомбардування ворожих кораблів), а також порцеляни. Технологію виготовлення останньої було викрадено в Китаю. Вона потрапила до Великобританії, Німеччини, Австрії, Росії, Італії, на Скандинавські острови, а звідти — по усьому світу [21, c. 44].


Збір і обробка статистичної інформації з метою оцінки трудових ресурсів і їх використання на АТП


План до курсової роботи:

Збір і обробка статистичної  інформації  з метою оцінки трудових ресурсів і їх використання на АТП

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Збір і обробка статистичної інформації з метою оцінки трудових ресурсів і їх використання на АТП,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Розробка плану статистичного спостереження

В програмній частині проводиться перелік пунктів, які відповідають на питання: для чого проводиться спостереження (мета спостереження); об’єкт спостереження; складові частини об’єкта; одиниця сукупності; одиниця спостереження.

Отже, метою даного статистичного спостереження є дослідження структури та використання основних фондів.

Статистичний формуляр – це документ, в якому перераховано питання, на які необхідно буде дати відповіді в ході проведення статистичного спостереження.

Макет статистичного формуляра наведено в табл. 1.1.

Об’єктом дослідження, тобто місцем проведення статистичного спостереження є АТП, яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Декабристів, 8а.

Об’єктивний час це той час до якого відносяться зареєстровані дані, тобто 1-5 вересня 2010 року.

Суб’єктивний час, це той час, коли проводиться статистичне спостереження, тобто 5 вересня 2010 року.

Відповідальна особа за організацію та проведення статистичного спостереження – Іванов Іван Іванович.

Результати обробки документів та аналізу отриманої інформації повинні бути передані керівникові – Петрову М.М.

Об’єктом дослідження, тобто місцем проведення статистичного спостереження є АТП, яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Декабристів, 8а.

Об’єктивний час це той час до якого відносяться зареєстровані дані, тобто 1-5 вересня 2010 року.

Суб’єктивний час, це той час, коли проводиться статистичне спостереження, тобто 5 вересня 2010 року.


Збір і обробка статистичної інформації для контролю виконання плану таксомоторних перевезень


План до курсової роботи:

Збір і обробка статистичної інформації для контролю виконання плану таксомоторних перевезень

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Збір і обробка статистичної інформації для контролю виконання плану таксомоторних перевезень,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Розробка плану статистичного спостереження

В програмній частині проводиться перелік пунктів, які відповідають на питання: для чого проводиться спостереження (мета спостереження); об’єкт спостереження; складові частини об’єкта; одиниця сукупності; одиниця спостереження.

Отже, метою даного статистичного спостереження є дослідження структури та використання основних фондів.

Статистичний формуляр – це документ, в якому перераховано питання, на які необхідно буде дати відповіді в ході проведення статистичного спостереження.

Розробимо макет статистичного формуляра, який наведено в табл. 1.1.

Об’єктом дослідження, тобто місцем проведення статистичного спостереження є АТП, яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Декабристів, 8а.

Об’єктивний час це той час до якого відносяться зареєстровані дані, тобто 1-6 вересня 2010 року.

Суб’єктивний час, це той час, коли проводиться статистичне спостереження, тобто 10 вересня 2010 року.

Відповідальна особа за організацію та проведення статистичного спостереження – Іванов Іван Іванович.

Результати обробки документів та аналізу отриманої інформації повинні бути передані керівникові – Петрову М.М.

Об’єктом дослідження, тобто місцем проведення статистичного спостереження є АТП, яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Декабристів, 8а.

Об’єктивний час це той час до якого відносяться зареєстровані дані, тобто 1-6 вересня 2010 року.

Суб’єктивний час, це той час, коли проводиться статистичне спостереження, тобто 10 вересня 2010 року.


Збір і обробка статистичної інформації для оцінки ефективності використання рухомого складу (таксомоторного)


План до курсової роботи:

Збір і обробка статистичної інформації для оцінки ефективності використання рухомого складу (таксомоторного)

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Збір і обробка статистичної інформації для оцінки ефективності використання рухомого складу (таксомоторного),

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Розробка плану статистичного спостереження

В програмній частині проводиться перелік пунктів, які відповідають на питання: для чого проводиться спостереження (мета спостереження); об’єкт спостереження; складові частини об’єкта; одиниця сукупності; одиниця спостереження.

Отже, метою даного статистичного спостереження є дослідження структури та використання основних фондів.

Статистичний формуляр – це документ, в якому перераховано питання, на які необхідно буде дати відповіді в ході проведення статистичного спостереження.

Макет статистичного формуляра наведено в табл. 1.1.

Відповідальна особа за організацію та проведення статистичного спостереження – Іванов Іван Іванович.

Результати обробки документів та аналізу отриманої інформації повинні бути передані керівникові – Петрову М.М.

Об’єктом дослідження, тобто місцем проведення статистичного спостереження є АТП, яке розташоване за адресою: м. Київ, вул. Декабристів, 8а.

Об’єктивний час це той час до якого відносяться зареєстровані дані, тобто 1-6 вересня 2010 року.

Суб’єктивний час, це той час, коли проводиться статистичне спостереження, тобто 10 вересня 2010 року.

1.2. Збір статистичної інформації

Відповідно завдання на курсову роботу з досліджуваної генеральної сукупності (N = 225 одиниць основних фондів), робиться вибірка (n = 32 одиниці основних фондів) випадковим, без повторним способом відбору. Отримані дані вносимо до формуляру.

Формуляр статистичного спостереження представлений у табл. 1.2.