ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Упакування товару як його важливий атрибутУпакування товару як його важливий атрибут

Упакування товару як його важливий атрибут


1. Значення та роль упаковки в маркетингу

Багато товарів, які пропонуються на ринку, доводиться упаковувати. Деякі маркетологи навіть називають упаковку «п'ятим Р» після ціни, товару, розповсюдження і просування, хоча більшість з них схильна рахувати упаковку одним з елементів товарної стратегії. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Упакування товару як його важливий атрибут.

Упаковка є одним з найважливіших елементів маркетингової комунікації – процесу передачі інформації про товар цільовій аудиторії. Упаковка - це деталь, що насамперед впадає в око й наочно показує специфіку продукту. Із цієї точки зору вона насамперед покликана:
- ідентифікувати продукт по його звичайному, узаконеному найменуванню. Крім цього вона ідентифікує продукт по його якості, несучи на собі печатку (імідж) компанії. Якість продукції, яку компанія намагається підтримувати, також може бути виражена упаковкою;
- інформувати покупця про те, що являє собою продукт й як його використовувати. Вона повинна містити перелік інгредієнтів, інструкції до використання продукту (як замісити тісто для пирога або як найкраще розпорошити фарбу), вказівки про те, як зберігати продукт («зберігати в прохолодному місці», «не розбивати» або «не спалювати»);
- спонукати покупця до придбання продукту. Виробник продукту може використати багато способів досягнення цієї мети за допомогою упаковки.

Упаковка включає діяльність по розробці і виробництву жорсткої або м'якої оболонки для товару. Для більшості товарів упаковка життєво необхідна. Вона захищає товари від пошкодження до того, як ви їх купите, наприклад, зберігає чистоту і свіжість продуктів харчування. Крім того, вона нерідко потрібна з погляду належної маркування товару і повідомлення інформації про нього. Придбати курсову на тему - Упакування товару як його важливий атрибут, можна вже сьогодні!.

Хоча первинна функція упаковки полягає в тому, щоб просто містити і зберігати товар, останнім часом багато численні чинники зробили упаковку важливим маркетинговим інструментом. Підвищення ролі самообслуговування припускає, що тепер упаковці доводиться виконувати безліч завдань у сфері продажу, починаючи із залучення уваги і опису товару і закінчуючи здійсненням акту продажу. Компанії все більше усвідомлюють здатність якісної упаковки негайно забезпечити визнання компанії (або товару) у покупців.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Упакування товару як його важливий атрибут,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Упакування товару як його важливий атрибут