ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Трудоустройство молодёжи в Украине. Особенности трудоустройства молодежиТрудоустройство молодёжи в Украине. Особенности трудоустройства молодежи

Трудоустройство молодёжи в Украине. Особенности трудоустройства молодежиОсновными нормативными документами, которые регламентируют вопросы трудоустройства молодежи в Украине, есть:
- Конституция Украины;
- Кодекс законов о труде Украины;
- Закон Украины “О занятости населения” от 1.03.1991 г. № 803-ХІІ в редакции Закона № 662-ІV от 03.04.2002 г., ВВС, 2003, № 27, ст.209;
- Закон Украины “О содействии социальному становлению и развитию молодежи в Украине” от 5.02.1993 г. № 2998-ХІІ в редакции Закона № 581-IV от 20.02.2003, ВВС, 2003, № 24, ст.158, Указ Президента Украины “О мероприятиях по обеспечению трудоустройства молодежи” от 6.10.1999 г. № 1285/99;
- Постановление Верховной Рады “О рекомендациях парламентских слушаний о положении молодежи в Украине “Социальное становление молодежи как один из главных факторов повышения благосостояния народа” от 13.07.2000 г. № 1873-ІІІ;
- Постановление Верховной Рады Украины “Об информации Кабинета Министров Украины “Об обеспечении трудоустройства молодежи, в частности выпускников школ, вузов и других учебных заведений” от 16.07.1997 г. № 463/ 97-ВС;
- Постановление Кабинета Министров Украины “О порядке трудоустройства выпускников высших учебных заведений, подготовка которых осуществлялась по государственному заказу” от 22.08.1996 г. №992;
- Постановление кабинета Министров Украины “Об утверждении Порядка оформления иностранцам и лицам без гражданства разрешения на трудоустройство в Украине” от 1.11.1999 г. № 2028; Придбати курсову на тему - Трудоустройство молодёжи в Украине. Особенности трудоустройства молодежи, можна вже сьогодні!.
- Декларация Об общих основах государственной молодежной политики в Украине от 15.12.1992 г. № 2859-ХІІ в редакции Закона № 655-ХIV от 13.05.1999 г., ВВС, 1999 г., № 26, ст.220; Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Трудоустройство молодёжи в Украине. Особенности трудоустройства молодежи.
- Относительно правил въезда и порядка оформления иностранцами и лицами без гражданства разрешений на трудоустройство в Украине // Письмо Минтруда Украины от 18.08.2000 г. № ДУ-14-2123.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Трудоустройство молодёжи в Украине. Особенности трудоустройства молодежи,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Трудоустройство молодёжи в Украине. Особенности трудоустройства молодежи


Управління маркетинговою діяльністю підприємства готельно-ресторанного бізнесу


1.1 Сутність управління маркетинговою діяльністю підприємства готельного господарства

Процес управління маркетингом на підприємствах можна уявити як послідовне поєднання таких складових, як:
– дослідження ринку;
– сегментування, вибір та позиціонування;
– комплекс маркетингу;
– забезпечення;
– контроль [3, с. 48].

Досліджуючи підприємства сфери послуг, а саме сферу гостинності, можна відзначити визначення О.М. Шканової: “Маркетинг послуг – це система безперервного узгодження пропонованих послуг з послугами, які користуються попитом на ринку і які підприємство здатне запропонувати з прибутком для себе і більш ефективно, ніж це роблять конкуренти” [12, с. 16]. Головне завдання маркетингу послуг – допомогти споживачеві оцінити підприємство та його послуги.

Маркетинг не має на увазі окремі складові у вигляді реклами та продажу послуг. Він об’єднує функції маркетингового менеджменту для дослідження ринку, вибору, сегментування, позиціонування, визначення комплексу маркетингу та контролю. Надання послуг нерозривно пов’язане з процесом їх виробництва, який, у свою чергу, повністю орієнтований на споживача цих послуг. Реклама та збут є компонентами політики просування, стимулювання товарів і послуг у системі маркетингових заходів впливу на ринок. Інші її елементи – сам товар (послуга), його ціна та розповсюдження. Маркетинг також включає в себе комплексні дослідження, інформаційні системи та планування [4, с. 7]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Управління маркетинговою діяльністю підприємства готельно-ресторанного бізнесу.

Як зазначає Ф. Котлер, маркетинг починається з дослідження. Дослідження ринку відкриває різні сегменти, які складаються зі споживачів з різними потребами. Компанія має обрати тільки ті сегменти, які зможе задовольнити найкращим чином.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Управління маркетинговою діяльністю підприємства готельно-ресторанного бізнесу,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Управління маркетинговою діяльністю підприємства готельно-ресторанного бізнесу


Цінова стратегія для підприємства будівельної промисловості


1. Опис продукції ТОВ “ЄвроБуд”

ТОВ “ЄвроБуд” була засноване в 2004 році і на сьогоднішній день є одним з лідерів українського ринку по виготовленню пінополістирольних плит (пінопласту), а також їх гуртовому і роздрібному продажу.

Завод по виготовленню покрівельних матеріалів ТОВ “Євродах”, який входить до складу компанії, розпочав свою діяльність в 2008 р. З дня заснування компанія орієнтується на виробництво тільки високоякісних продуктів.

Первинною сировиною для виготовлення метало черепиці являється холоднокатана, гарячеоцинкована сталь з полімерним покриттям провідних світових виробників ( Corus, Arcelor Mittal, Thyssenkrupp, US Steel). Профілювання виробів відбувається на європейському, високотехнологічному обладнанні з залученням кваліфікованих працівників.

Для забезпечення потреб клієнтів “Євродах” пропонує комплексний асортимент товарів та послуг для улаштування дахів (метало черепиця, профнастил, водостічні системи, паро-та гідроізоляційні плівки та. ін.) безкоштовний індивідуальний розрахунок дахів, безкоштовна доставка оптовим покупцям, гнучка цінова політика.

Здатність оперативно реагувати на зміни в ринкових ситуаціях, аналіз тенденцій в технологічних процесах галузі, залучення інноваційних рішень - завдяки такому підходу “Євродах” посідає місце лідерів кращих виробників покрівельних матеріалів в України. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Цінова стратегія для підприємства будівельної промисловості.

Основними видами продукції ТОВ “ЄвроБуд” є:

1. Пінопласт:
- Євробуд 15 Silver;
- Євробуд 25 Eko;
- Євробуд 25 Silver;
- Євробуд 25 Gold;
- Євробуд 25 Platinum;
- Добрий пінопласт ПСБ-С-25;
- Bau Gut 25;
- ПСБ-С-25 Ceresit;
- Євробуд 35 Eko;
- Євробуд 35 Silver
- Євробуд 35 Gold;

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Цінова стратегія для підприємства будівельної промисловості,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Цінова стратегія для підприємства будівельної промисловості


Звіт з проходження практики на підприємстві ТОВ МГІД-СВІТ


1.1 Загальна характеристика підприємницької організації

ТОВ “МГІД-СВІТ” створене у 29 липня 2003 р. за рішенням власника майна для здійснення підприємницької діяльності. Юридична адреса підприємства: Україна, 04080, м. Київ, вул. Юрковська, 28.

Вид діяльності: виробництво та реалізація металопластикових конструкцій.

На сьогоднішній день підприємство знаходиться у фазі зростання. Йому притаманні:
- опір на ефективність інновацій і стабільність;
- розробка і прийняття рішень є ведучими компонентами організації;
- зростання ролі вищої керівної ланки організації;
- процес прийняття рішень є зваженим, консервативним;
- відбувається збільшення видів діяльності і розширення ринку надання послуг;
- виявлення нових можливостей розвитку.

ТОВ “МГІД-СВІТ” реалізує вироблену продукцію в Київській області.

Підприємство надає можливість працювати з дилерської версією програми “Вікна”. Даний програмний комплекс призначений для розрахунку металопластикових конструкцій та подальшого складання комерційної пропозиції. Програма “Вікна” має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє в найкоротші терміни освоїти програму. Система передачі даних реалізована таким чином, що замовникам не знадобиться надсилати замовлення по факсу, оскільки для цього є експортні файли, які надають можливість повної передачі даних від дилера до виробника.

Ринок, на якому функціонує підприємство, є олігополістичним: на ньому знаходиться декілька виробників металопластикової продукції, але практично кожен з них спеціалізується на виробництві декількох видів продукції. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Звіт з проходження практики на підприємстві ТОВ МГІД-СВІТ.

ТОВ “МГІД-СВІТ” займає близько 17% ринку металопластикових конструкцій Київської області (або близько 4% ринку України). Основними його конкурентами є такі підприємства, як ТОВ “Вест”, ПП “Екопрод” та ТОВ “ТВМ”.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Звіт з проходження практики на підприємстві ТОВ МГІД-СВІТ,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Звіт з проходження практики на підприємстві ТОВ МГІД-СВІТ


Стратегія виходу українського підприємства на ринок Узбекистану


1. КОРОТКА ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВ “ПРІОР”

ТОВ “Пріор” успішно працює на ринку будівельних матеріалів більше 5 років.

Одним з важливих переваг компанії, є те, що вона є дистриб’ютором основних вітчизняних виробників якісних сучасних будівельних матеріалів.

На сьогоднішній день ТОВ “Пріор” є Торговим Домом АТ Завод «Цегла Трипілля» (м. Обухів) з реалізації силікатної цегли на території всієї України.

Також компанія представляє «Завод будівельних матеріалів № 1» (м. Н. Каховка) у Центральній, Північній і Західній Україні як Ексклюзивний Дилер з реалізації автоклавного газобетону ААС.

З початку 2008 року ТОВ “Пріор” є офіційним дилером з реалізації автоклавного газоблоку AEROC в Київському регіоні (заводи ТОВ «Аерок» - м. Обухів та м. Березань).

Підприємство пропонує широкий спектр керамічної цегли багатьох вітчизняних виробників, облицювальної цегли (СБК, Альтком, Літос, Євротон, Керамейя), а також поризованих великогабаритних керамічних блоків (СБК) і подвійної цегли (2НФ). В наявності є супутні інструменти та сухі будівельні суміші для кладки блоків.

Перелік товарів, що пропонується на ринку будівельних матеріалів ТОВ “Пріор”: Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Стратегія виходу українського підприємства на ринок Узбекистану.

1. Газобетонні блоки. Виробники: ТОВ «Аерок», м.Обухів, ТОВ «ТД «Орієнтир», м.Бровари, ТОВ «Завод будівельних матеріалів №1», м. Нова Каховка.
1.1. Газобетон ААС.
1.2. Газобетон Аерок (інша назва - газоблок Aeroc, газобетонні блоки) автоклавного тверднення.
1.3. Газоблок Стоунлайт автоклавного тверднення.
2. Силікатна цегла. Виробник - ПАТ завод «Цегла Трипілля», м.Обухів.
3. Цегла керамічна. Виробник - ПРаТ «Слобожанська Будівельна Кераміка».
3.1. Цегла керамічна будівельна.
3.2. Цегла керамічна облицювальна.
3.3. Керамічні блоки.

Вся продукція ТОВ “Пріор” сертифікована на території України.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Стратегія виходу українського підприємства на ринок Узбекистану,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Стратегія виходу українського підприємства на ринок Узбекистану


Дослідження діяльності підприємства на ринку послуг


1. Загальна характеристика діяльності готелю “InterContinental Kiev”

Сфера гостинності — це комплекс галузей, основне завдання яких пов’язане з обслуговуванням туристів під час їхнього перебування поза місцем постійного проживання. До неї, згідно з визначеннями провідних спеціалістів, належать готельний і ресторанний бізнес, підприємства транспортного обслуговування, своєрідні розваги. Готельна сфера в структурі індустрії гостинності виконує ключові функції, оскільки пропонує відвідувачам комплекс послуг, у формуванні та реалізації яких беруть участь усі сектори й елементи індустрії гостинності.

Готель InterContinental Kiev - п’ятизірковий готель в Києві. Адреса готелю: просп. Шевченківський, 2А, Київ, Україна 01001.

П’ятизірковий готель InterContinental Kiev є одним з кращих місць для проведення бізнес-зустрічей на Україні. Функціональний бізнес-центр і зі смаком прикрашені банкетні зали підійдуть для будь-якого заходу в Києві: від корпоративних свят до прес-конференцій та презентацій.

InterContinental Kiev пропонує своїм гостям послуги унікального спа-салону Києва «Натюрель» і фітнес клубу «Олімпус» з 23-метровим закритим басейном.

Готель також відомий своїми ресторанами і барами в Києві. Серед них - головний ресторан готелю «Гриль Азія», що спеціалізується на стравах європейської та азіатської кухні, «Бар на 8», що відкриває панораму на історичну частину міста, і затишний Лобі Лаунж Бар, місце для невеликих зустрічей в самому серці готелю. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Дослідження діяльності підприємства на ринку послуг.

Організаційна структура управління – це сукупність взаємопов’язаних елементів, які функціонують та розвиваються як єдине ціле. В готелі “InterContinental Kiev” організаційна структура відображає взаємозв’язок ланок управління підприємством. Досліджуючи дану структуру, можна зробити висновок, що вона - лінійно-функціональна, керівником даного підприємства є голова правління, оскільки готель “InterContinental Kiev” є відкритим акціонерним товариством. На підприємстві існує демократичний стиль управління, оскільки всі рішення обговорюються колективом, але приймає їх та несе відповідальність лише керівник.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Дослідження діяльності підприємства на ринку послуг,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Дослідження діяльності підприємства на ринку послуг


Звіт з проходження практики ТОВ "Агро Кепітел Груп"


1.1. Показники фінансово-економічної та виробничо-господарської діяльності підприємства

ТОВ «Агро Кепітел Груп» входить до групи підприємств «Глобал Агро Асес», яке було засновано у 2009 році. До її складу входять сім товариств з обмеженою відповідальністю, статутний фонд кожного з яких становить 60 тис. грн.

Діяльність групи пов’язана з обробкою землі і виробництвом сільськогосподарських культур, супроводом і наданням комплексних послуг аграріям України. Сьогодні група культивує декілька десятків тисяч гектарів родючого чорнозему у Вінницькій, Житомирській і Черкаській областях, динамічно збільшуючи площі оброблюваних земель.

В серпні 2011 року було придбано два агропідприємства в Житомирській області, проводиться due-dilligence та переговори щодо придбання ще двох підприємств.

Група підприємств «Глобал Агро Асес» вирощує озиму пшеницю і рапс, жито, пивоварний ячмінь, соняшник і кукурудзу.

Основним завданням функціонування групи підприємств є ефективне землекористування на основі використання досягнень сучасної аграрної науки, підвищення економічних показників у виробництві сільськогосподарських культур, відродження виробничої та соціальної інфраструктури села.

ТОВ «Агро Кепітел Груп» зареєстроване в лютому 2009 року в місті Калинівка Вінницької області (Україна). Центральний офіс розташовано в місті Калинівка, представництво - в місті Києві. В кінці 2010 року в компанії була здійснена реорганізація, внаслідок чого 100%-им власником підприємства стала компанія «Аноріа Інвест Лімітед». Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Звіт з проходження практики ТОВ “Агро Кепітел Груп”.

ТОВ «Агро Кепітел Груп» - це одне з сільськогосподарських підприємств групи, яке займається вирощуванням зернових, олійних та бобових культур із застосуванням сучасних технологій та використанням високоякісних репродуктивних матеріалів, добрив та засобів захисту рослин.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Звіт з проходження практики ТОВ “Агро Кепітел Груп”,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Звіт з проходження практики ТОВ “Агро Кепітел Груп”


Особливості підбору та методи обстеження розумового розвитку дітей із ЗПР дошкільного віку


1.1. Клініко-психологічний підхід до розуміння затримки психічного розвитку

В ідеалі, за свій дошкільний період дитина дізнається, що таке погане і гарне поводження; як справлятися зі своїми почуттями, бажаннями і потребами соціально прийнятними засобами, а також про те, чого очікують від неї її сім'я, громада і все суспільство, в якому вона живе. Діти починають засвоювати норми, правила і звичаї своєї культури. У той же час вони виробляють Я-концепцію, яка може зберігатися протягом усього подальшого життя [6, с. 365].

Затримка психічного розвитку - тимчасове відставання психомоторних функцій малюка, яке виражається в проблемах спілкування, відставання розумових процесів, уваги і пам'яті. Діти із затримкою психічного розвитку непосидючі і неуважні на заняттях, не можуть тривалий час концентруватися на одному виді діяльності, погано запам'ятовують. Найчастіше проблеми психічного розвитку малюка виявляються вже в школі, батьки схильні не помічати таких проявів у ранньому віці малюка, приписуючи їх дитячому віку та шкідливості характеру дитини.

У дітей із затримкою психічного розвитку частіше спостерігається і затримка мови. ЗПР проявляється відставанням моторної сфери психічної діяльності, пізнавальної, емоційно - вольової.

Діагностика затримки психічного розвитку може виявити проблеми вже на перших місяцях життя дитини - такі діти бідні емоційно, майже не реагують на зміну в оточенні, не намагаються спілкуватися з дорослим і вимовляти звуки і слова. Такі малюки пізніше починають сидіти і перевертатися, частіше лежать з байдужим виглядом, не намагаються встати або повзти, пізніше починають брати іграшки в руки. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Особливості підбору та методи обстеження розумового розвитку дітей із ЗПР дошкільного віку.

Причини затримки психічного розвитку.
1) Бідність емоційної середовища з народження дитини. Такі порушення виникають, коли з дитиною не спілкуються, не розмовляють, не відгукуються на його плач, не стимулюють спілкування. Малюкові дуже важливі тактильні контакти, емоційне і мовне спілкування з самого народження.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Особливості підбору та методи обстеження розумового розвитку дітей із ЗПР дошкільного віку,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Особливості підбору та методи обстеження розумового розвитку дітей із ЗПР дошкільного віку


Правова природа доменних імен Інтернет


1.1. Історія виникнення доменних імен

Сьогодні штаб-квартира корпорації ICCANN, що займається розподілом доменних імен і номерів в Інтернеті, розташовується в США, штат Каліфорнія. На даний громадська інституція покладені всі основні адміністративні обов'язки щодо управління та регулювання системою доменних імен. Загалом, всі її функції можна звести до двох основних: це розподіл діапазонів IP адрес і регулювання прав на володіння, обслуговування доменних імен верхнього рівня.

Домени поділяються на два типи: географічні (національні домени держав) і загальносвітові. Географічні домени прив'язані до якої-небудь країни, наприклад: .Ru - Росія, . Kz - Казахстан, . Us - США, . Ua - України, тощо. А загальні домени покликані визначати тематичну спрямованість ресурсів, розташованих в їх зоні, наприклад:. Com - комерційні, . Net - сайти, що забезпечують роботу мережі, . Biz - ресурси, пов'язані з бізнесом, . Info - інформаційні ресурси, а так само безліч інших. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Правова природа доменних імен Інтернет.

Підрахувати кількість людей, що знаходяться в даний момент часу в Інтернет неможливо. З кожною хвилиною це число збільшується, з'являються нові сайти, портали та домени, мільярди віртуальних грошей перетікають з одних рахунків на інші, відкриваються ринки різних товарів і послуг. Інтернет настільки щільно увійшов в наше життя, що зараз багато хто просто не уявляє себе поза мережею, а для деяких вона стала основним джерелом доходу. У Сполучених Штатах Америки, майже 50 років тому було створено Агентство передових дослідницьких проектів (ARPA), основним завданням якого було управління дослідженнями в галузі інформатики. В результаті досліджень, в 1963 році була отримана перша концепція комп'ютерної мережі, яка була втілена в життя 6 років по тому і була названа ARPAnet. Крім того, що ARPAnet була єдиною мережею, що дозволяє об'єднувати комп'ютери, вона ще й була найшвидшим засобом комунікації на той момент часу. Через кілька років в інших країнах так само були винайдені мережі подібні ARPAnet, але всі вони використовували власні протоколи обміну даними і не могли бути пов'язані один з одним. У 1972 році була запущена перша система електронної пошти з використанням символу @ для вказівки адреси.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Правова природа доменних імен Інтернет,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Правова природа доменних імен Інтернет


Громадянське суспільство в Україні основні характеристики


1.1. Ïðîáëåìà ãðîìàäÿíñüêîãî ñóñï³ëüñòâà â ³ñòî𳿠ñîö³àëüíî-ïîë³òè÷íî¿ äóìêè

Ïîíÿòòÿ "ãðîìàäÿíñüêå ñóñï³ëüñòâî" ñâî¿ì êîð³ííÿì çîáîâ'ÿçàíå ³äå¿ "ïîë³ñó" Àð³ñòîòåëÿ, "societas civilis" (ãðîìàäÿíñüêå ñóñï³ëüñòâî) Öèöåðîíà òà ïðèðîäíîìó ïðàâó.

Ïðîòå ñë³ä ïàì'ÿòàòè, ùî ìèñëèòåë³ òîãî ÷àñó ïî ñóò³ ðîçóì³ëè ï³ä ïîíÿòòÿì ãðîìàäÿíñüêîãî ñóñï³ëüñòâà ïîë³òè÷íó äåðæàâó, ÿêà ïîºäíóâàëà íàéâàæëèâ³ø³ ñôåðè ñóñï³ëüñòâà: ñ³ì'þ, ðåë³ã³þ, îñâ³òó, êóëüòóðó, ìèñòåöòâî òîùî. Ö³ ñôåðè áóëè ò³ñíî ïîâ'ÿçàí³ ç äåðæàâîþ, ç ÿêîþ âîíè ñòàíîâèëè ºäèíå ö³ëå.

²íàêøå êàæó÷è, â àíòè÷íîñò³, à îñîáëèâî çà ôåîäàë³çìó, óñ³ íàéâàæëèâ³ø³ ³íñòèòóòè ñóñï³ëüíîãî æèòòÿ - âëàñí³ñòü, ñ³ì'ÿ, ñòàíè, êîðïîðàö³¿ - íàáóëè ñòàòóñó åëåìåíò³â äåðæàâíîãî æèòòÿ [8, ñ.82].

Òàêèé ï³äõ³ä çàëèøàâñÿ íåçì³ííèì àæ äî XVIII ñò. Íàâ³òü â³äîì³ ìèñëèòåë³ Íîâîãî ÷àñó Äæ. Ëîêê, Æ.Æ. Ðóññî, ². Êàíò êîðèñòóâàëèñÿ ñëîâàìè "ãðîìàäÿíñüêå ñóñï³ëüñòâî" ³ "äåðæàâà" ÿê ñèíîí³ìàìè.

Âîäíî÷àñ ïåðåõ³ä â³ä Ñåðåäíüîâ³÷÷ÿ äî Íîâîãî ÷àñó îçíàìåíóâàâñÿ âèçð³âàííÿì ãðîìàäÿíñüêîãî ñóñï³ëüñòâà òà â³äîêðåìëåííÿì éîãî â³ä äåðæàâè. Ïîñòóïîâî ôîðìóâàëîñÿ ïåðåêîíàííÿ â òîìó, ùî íàäì³ðíî ðîçøèðåíà äåðæàâà ñòðèìóº ðîçâèòîê îñîáèñòîñò³ òà çàâàæຠ¿¿ â³ëüíîìó âîëåâèÿâëåííþ. Òåìà ïðîòèñòîÿííÿ ãðîìàäÿíñüêîãî ñóñï³ëüñòâà é äåðæàâè âèñâ³òëþâàëàñÿ â ïðàöÿõ Ò. Ñïåíñà, X. Õîäæñê³íà, Æ. ѳéºñà é îñîáëèâî â ïðîãðàìíîìó äîêóìåíò³ Âåëèêî¿ Ôðàíöóçüêî¿ ðåâîëþö³¿ - Äåêëàðàö³¿ ïðàâ ëþäèíè ³ ãðîìàäÿíèíà. Ñàìå ïðî öå éäå ìîâà ó êóðñîâ³é ðîáîò³ íà òåìó – Ãðîìàäÿíñüêå ñóñï³ëüñòâî â Óêðà¿í³ îñíîâí³ õàðàêòåðèñòèêè.

Íàéðàäèêàëüí³øó êîíöåïö³þ çàïðîïîíóâàâ Ò. Ïåéí ó ïàìôëåò³ "Ïðàâà ëþäèíè". Öåé ìèñëèòåëü ââàæàâ äåðæàâó íåîáõ³äíèì çëîì: ùî âîíî ìåíøå, òî êðàùå äëÿ ñóñï³ëüñòâà.

Á³ëüø ïîì³ðêîâàíî âèñëîâëþâàëèñÿ ç öüîãî ïðèâîäó À. äå Òîêâ³ëü, Äæ. ̳ëëü òà ³í., ÿê³ ââàæàëè ðîçìåæóâàííÿ ì³æ äåðæàâîþ ³ ãðîìàäÿíñüêèì ñóñï³ëüñòâîì ïîñò³éíîþ õàðàêòåðèñòèêîþ äåìîêðàòè÷íî¿ ñîö³àëüíî¿ é ïîë³òè÷íî¿ ñèñòåìè.

Ùîá îòðèìàòó êóðñîâó ðîáîòó íà òåìó -
Ãðîìàäÿíñüêå ñóñï³ëüñòâî â Óêðà¿í³ îñíîâí³ õàðàêòåðèñòèêè,
çàïîâí³òü ôîðìó, ùî ðîçòàøîâàíà íà ö³é ñòîð³íö³.

Âàðò³ñòü êóðñîâî¿ ðîáîòè - 150 ãðèâåíü.

Îïëàòà çä³éñíþºòüñÿ íà êàðòêó Ïðèâàòáàíêó

.

Ïëàí äî êóðñîâî¿ ðîáîòè:

Ãðîìàäÿíñüêå ñóñï³ëüñòâî â Óêðà¿í³ îñíîâí³ õàðàêòåðèñòèêè


Правова держава, як досягнення цивілізації, її суть і ознаки


1.1. Етапи розвитку правової держави

Історично процес утворення правової держави полягав і полягає у розповсюдженні принципу суверенності на право. Цей процес проходив три етапи.

Перший, найбільш ранній за часом, — це визнання суверенітету влади. Визнання суверенітету, тобто незалежного від будь-яких сил, обставин і осіб верховенства державної влади, в ранню епоху Нового часу відіграло важливу роль в об'єднанні держав, їхньому внутрішньому зміцненні, ліквідації феодальних міжусобиць і зміцненні їхнього внутрішнього миру. Поєднання цих двох засад — верховенства і незалежності у понятті суверенітету означає поєднання в ньому прерогатив права і свободи. Тому у теорії держави поняття суверенітету має для держави такий же сенс, як і поняття свободи і права для людини. Для суверенної держави це не тільки право на незалежність і свободу від зовнішніх і внутрішніх посягань, але й право управляти, владарювати, свобода приймати рішення, здійснювати всі функції верховної влади. Після тривалої боротьби, повстань, переворотів та соціальних революцій був завойований суверенітет народу, який базується на визнанні всього населення країни — всіх громадян — джерелом державної влади. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Правова держава, як досягнення цивілізації, її суть і ознаки.

Наступним кроком скала боротьба за суверенітет права, точніше за пріоритет права перед владою, волею громадянина, суспільства або окремої його частини, більшості або меншості. Паритет (рівність) і пріоритет означають встановлення зафіксованих законом відносин між всіма сторонами суспільних відносин, особливо складних між владою і правом не тільки в силу суверенітету влади, але й тому, що саме право твориться державою, яка, головно, займається законотворчістю. Таким чином, влада повинна обмежувати свої права і свободи нею ж створеними законами. Негативне ставлення влади до права, прагнення до привілей, бажання стати над законом призвели до того, що протиправну практику влади виявилось ще більш важко подолати, ніж аналогічну практику громадян, які прагнуть діяти поза законом [5, c. 312-313].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Правова держава, як досягнення цивілізації, її суть і ознаки,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Правова держава, як досягнення цивілізації, її суть і ознаки