ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Тренінг ефективної взаємодії з дітьми (аутизм)Тренінг ефективної взаємодії з дітьми (аутизм)

Тренінг ефективної взаємодії з дітьми (аутизм)


1.1. Поняття психологічного тренінгу

В даний час психологічний тренінг зайняв упевнену позицію як метод і науково-практичний напрям. Психологічний тренінг і його елементи у все більшій мірі проникають в практику, в область професійної діяльності, охоплюючи всі сторони її психологічного забезпечення. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Тренінг ефективної взаємодії з дітьми (аутизм).

Мета психологічного тренінгу - досягнення різноманітних змін психологічних, соціально-психологічних і інших характеристик людини, групи, організації [15, с. 18].

Можна визначити тренінг як, багатофункціональний метод навмисних змін психологічних феноменів людини, групи і організації з метою гармонізації професійного і особового буття людини.

Вважається, що вперше тренінгові заняття, направлені на підвищення компетентності в спілкуванні, були проведені учнями К.Льовіна в Бетелі (США) і одержали назву Т-груп. У їх основі лежала наступна ідея: більшість людей живуть і працюють в групах, але найчастіше вони не віддають собі звіт в тому, як вони в них беруть участь, якими їх бачать інші люди, яку реакцію у них викликає їх поведінка. К.Льовін стверджував, що більшість ефективних змін в установках і поведінці людей відбуваються в груповому, а не в індивідуальному контексті, тому, щоб виявити і змінити свої установки, виробити нові форми поведінки, людина повинна подолати свою автентичність і навчитися бачити себе так, як бачать її інші.

У 70-і роки в Лейпцігському і Йєнському університетах під керівництвом М.Форверга був розроблений метод, названий ним соціально-психологічним тренінгом. Засобами тренінгу виступали ролеві ігри з елементами драматизації, що створювали умови для формування ефективних комунікативних навиків. Придбати курсову на тему - Тренінг ефективної взаємодії з дітьми (аутизм), можна вже сьогодні!.

Соціально-психологічний тренінг набув широкого поширення і у вітчизняній практиці. Цей метод активно застосовується в роботі з дітьми, батьками. Існує типологія, згідно якої різні програми тренінгу розділяються залежно від звернення до конкретної проблематики особи, цілей, які ставляться перед групою.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Тренінг ефективної взаємодії з дітьми (аутизм),
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Тренінг ефективної взаємодії з дітьми (аутизм)