ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Товары и его свойства. Общие признаки товарного производстваТовары и его свойства. Общие признаки товарного производства

Товары и его свойства. Общие признаки товарного производства1.1. Условия возникновения и развития товарного хозяйства

Товарным является хозяйство, в котором необходимые обществу блага производятся отдельными обособленными производителями, каждый из которых специализируется на создании определенного вида блага, вследствие чего происходит регулярный обмен продуктами труда как товарами на рынке.

Из данного определения видно, что производство становится товарным, если существуют два условия: специализация производителей и их экономическая обособленность.

Специализация предполагает то, что каждый производитель создает определенный вид блага: хлеб, молоко, обувь, одежду и т.д. Поскольку каждое благо способно удовлетворить лишь одну какую-то потребность, тогда как у его производителя потребности весьма разнообразны, то блага производятся в объеме, превышающем потребность в нем самого производителя, и их излишек обменивается на другие необходимые производителю блага. Таким образом, специализация обусловливает необходимость в обмене результатами труда производителей. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Товары и его свойства. Общие признаки товарного производства.

Экономическая обособленность характеризуется независимостью производителей, их самостоятельностью в принятии решений, прежде всего при решении вопросов: что, сколько, как и для кого производить? В основе такой обособленности лежит частная собственность на факторы производства и факторы производства. Возникает не просто обмен, а обмен в виде купли-продажи, то есть товарный обмен, свидетельствующий о товарном характере всего общественного хозяйства.

В целом товарное хозяйство характеризуется следующими чертами [5, с.156]:

  1. Наличие общественного разделения труда, предполагающего специализацию производителей на различных уровнях.

2. Экономическая самостоятельность производителей как собственников имеющихся у них факторов производства, позволяющая им свободно распоряжаться произведенной продукцией. Производство продукта в этом случае предстает как частное и обособленное от производства других продуктов.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Товары и его свойства. Общие признаки товарного производства,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Товары и его свойства. Общие признаки товарного производства


Аналіз технології надання готельних послуг на прикладі готелю Південний Буг

1.1.Загальна характеристика підприємства “Південний Буг”
1.1.1.Місцерозташування, підпорядкованість, призначення, місткість, поверховість, рівень комфорту

Готель «Південний Буг» побудований понад півстоліття тому і гармонійно вписується в центральну частину міста.

Готель знаходиться в центральній частині міста, що робить проживання в ньому зручним як для туристів, так і для тих, хто приїжджає в Вінниці з діловим візитів. Клас готелю: 2-зірковий готель.

8-поверховий готельний комплекс «Південний Буг» має розвинену внутрішню інфраструктуру і пропонує своїм постояльцям безліч додаткових послуг. Для готелю характерний високий рівень обслуговування - ввічливий і попереджувальний персонал прикладає максимум зусиль для того, щоб проживання у готелі було найбільш приємним.

В готелі завжди можна відчути дружню і приємну атмосферу, увагу і турботу, отримати повний комплекс готельних послуг на високому рівні. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Аналіз технології надання готельних послуг на прикладі готелю Південний Буг.

Загальна місткість готелю - до 100 осіб. В наявності є одно-, дво- та тримісні номери категорії "стандарт", номери категорії "напівлюкс" та "люкс.

Адреси підприємства: м. Вінниця, пл. Жовтня, 1
Тел .. +38 (0432) 67-11-44

Додаткові сервіси та послуги в готелі «Південний Буг»:

  1. Ресторан
  2. Парковка
  3. Відділення банку або обмін валют
  4. Нічний клуб або дискотека
  5. Більярд
  6. Обслуговування в номері (рум-сервіс)

7) Фотосервіс.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Аналіз технології надання готельних послуг на прикладі готелю Південний Буг,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Аналіз технології надання готельних послуг на прикладі готелю Південний Буг


Дослідження глобальної корпоративної економіки

1.1. Сутність та характеристика глобальної корпоративної економіки

Термін «глобалізація» вперше був запропонований професором Гарвардської школи бізнесу Теодором Левітом у 1983 році.

Виділяють такі основні визначення терміну «глобалізація»:
- це процес виходу інтересів національних господарюючих суб’єктів за межі територіальних кордонів окремих держав поряд з формуванням та розширенням сфери діяльності транснаціональної економіки та фінансових структур; Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Дослідження глобальної корпоративної економіки.
- це процес підняття приватних національних економічних проблем на глобальній світовий рівень бачення, який вимагає їх вирішення з врахуванням світових господарських інтересів і мобілізації світових ресурсів;
- це безпосередній вплив того, що відбувається в одній частині світової економіки, на інші її частини, які можуть бути не пов’язаними;
- це необхідність координації в загальносвітових масштабах національних економік та фінансової політики з метою створення єдиного світового порядку.

Сутність глобалізації відображає зростаючий взаємозв’язок та взаємозалежність національних економік, національних систем, національних культур та навколишнього середовища. Глобалізація відображає історичний процес перетворення окремих національних економік у єдину глобальну. Залежно від пріоритетної форми міжнародних економічних відносин виділяють чотири етапи: світова торгівля наприкінці ХV – першій половині ХІХ ст.; міжнародні інвестиції у другій половині ХІХ – першій половині ХХ ст.; міжнародна інтеграція протягом 50-тих – 80-тих років ХХ ст. та глобалізація, що розпочалася з кінця 80-х років ХХ ст. За принципом панівної країни виділяють кілька періодів світової економіки: еклектична, моноцентристська, біцентрична, поліцентрична, центро-периферійна, новітня. За динамікою розвитку явища розрізняють процеси інтернаціоналізації та процеси глобалізації. За рівнями інтернаціоналізації бізнес-функцій глобалізація міжнародного бізнесу розвивалася від інтернаціоналізації окремих операцій до створення територіальних комплексів економічно-виробничих зв’язків.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Дослідження глобальної корпоративної економіки,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Дослідження глобальної корпоративної економіки


Розповсюдження християнського вчення в США в 17-18 століттях

1.1. Перші англійські колонії в Америці

Внутрішні політичні й релігійні проблеми англійців більш ніж на вісімдесят років відстрочили вступ країни в дослідницьку гонку в Новому Світі. Зрештою королева Єлизавета усвідомила, що Американський континент - великі незасвоєні землі - обіцяє незліченні скарби Британській державі. Адже це й нові ринки, що дозволяють реалізовувати англійські товари, і величезний життєвий простір, куди можна перенести настільки актуальну для протестантської Англії боротьбу з католицькою церквою .

Перші колонії в Північній Америці створили на початку XVІІ в. переселенці з Англії, Голландії й Франції. Особливо масовим з кожним роком ставав приплив англійських колоністів, переважно із числа радикальних протестантів .

Одні з перших поселень на території Америки, які й стали колискою Північно-Американських колоній, були засновані англійськими пуританами - кальвіністами, що почували себе аутсайдерами в рідній країні, де панувала англіканська церква. Пуритани осіли в Массачусетсі. Їхня громада росла й розвивалася. Вони дійшли до висновку, що це - знак богоугодності їх діянь, і тим, хто не розділяє подібних релігійних уявлень, не місце серед поселенців . Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Розповсюдження християнського вчення в США в 17-18 століттях.

Переселенці-протестанти були неоднорідні, із самого початку серед них виділилися помірний й демократичний напрямки, діяльність яких дала неоднакові результати. Більшою активністю довгий час відрізнялося помірне крило, яке одержало від короля право на підставу поселення в Північній Америці в 1629 г. Цікаво, що Карл І, що правив у самій Англії парламентом, дарував пуританам-конгрегаціоналистам хартію досить демократичного змісту. Згідно з нею, керівники колонії повинні були обиратися вільними поселенцями - фріменами, що збиралися із цією метою на асамблею, яка одержала назву Загальних зборів. Загальні збори, скликувані чотири рази в рік, одержали також право розширювати ряди фріменів, вводити податки, ухвалювати закони й постанови, що сприяли благу колонії .

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Розповсюдження християнського вчення в США в 17-18 століттях,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Розповсюдження християнського вчення в США в 17-18 століттях


Нематеріальні блага, як об'єктів цивільного права

1.1. Сутність нематеріальних благ

Особисті немайнові блага - це блага, що позбавлені майнового змісту, нерозривно пов'язані із суб’єктом цивільного права, визнані суспільством, а тому охороняються цивільним законодавством. Будучи належністю певного суб'єкта цивільних відносин і таким чином потрапляючи у сферу цивільно-правового регулювання, вони стають об'єктом цивільних прав.

Мати особисті немайнові права можуть як фізичні, так і юридичні особи. Особисті немайнові права належать кожній фізичній особі від народження або за законом. Юридичній особі немайнові права можуть належати лише в силу припису закону. Це пов'язано з тим, що поняття юридичної особи визначається актами цивільного законодавства, конституювання юридичної особи як суб’єкта цивільних відносин відбувається шляхом державної реєстрації, тобто вона за свої ю сутністю є соціальним утворенням, яке не може існувати поза сферою правового регулювання, де й визначається її цивільно-правовий статус.

За своєю сутністю більшість немайнових благ є природною властивістю фізичної особи. Однак будучи закріпленими в правових нормах, вони набувають також правового значення об'єкта цивільних прав, виступаючи таким чином, у подвійному значенні: як елемент правового статусу приватної фізичної особи і як об’єкт цивільних прав. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Нематеріальні блага, як об’єктів цивільного права.

У ЦК України, особистим немайновим благам як об’єкту цивільних прав присвячена ст. 201. Згідно із цією статтею, до немайнових благ, які охороняються цивільним законодавством, належать: здоров'я, життя; честь, гідність, ділова репутація; ім'я (найменування): авторство, свобода літературної, художньої, наукової і технічної творчості та інші. Більшість із них є такими, що можуть належати лише фізичній особі (здоров'я, життя, свобода творчості), проте деякі блага можуть бути також об’єктом цивільних прав особи юридичної (найменування. ділова репутація). Такий підхід логічно пов'язаний з положеннями ст.ст. 26. 94 ЦК України, згідно з якими фізична особа може мати усі особисті немайнові права, встановлені Конституцією і ЦК України, а юридична особа - лише ті особисті немайнові права, які можуть їй належати, тобто є такими, що не суперечать сутності юридичної особи.

До цього слід додати, що перелік особистих немайнових благ, наведений у ст. 201 ЦК Україні, не є вичерпним. Об'єктами цивільних прав є також немайнові блага, належні фізичній особі, вказані у книзі Другій ЦК України та інших актах законодавства, і немайнові блага, які можуть належати юридичній особі згідно ст. 94 ЦК України.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Нематеріальні блага, як об’єктів цивільного права,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Нематеріальні блага, як об’єктів цивільного права


Початковий етап розслідування фальшивомонетництва

1.1. Історико-правова характеристика фальшивомонетництва

Фальшивомонетництво розглядається, як особливий вид злочину, що виник з появою державної монополії на випуск металевих грошей у обіг і введенням правових норм, які захищали цю діяльність держави.

З початку ХХ ст. фальшивомонетництво стало набувати міжнародного характеру у зв’язку з розширенням економічних, культурних та гуманітарних зв’язків між державами. Вже до 20-х рр. ХХ ст. цей вид злочинів став загрозливим для грошових систем багатьох держав.

У роки Великої Вітчизняної війни в Україні зустрічалися поодинокі випадки фальшивомонетництва у зв’язку з тим, що у військовий час гроші практичної вартості не мали, підроблялися головним чином продовольчі картки. Активізація фальшивомонетництва найчастіше відбувалася напередодні та під час проведення грошових реформ: 1947, 1961, 1990 рр.

Головними причинами поширення фальшивомонетництва у радянський період були: досконале поліграфічне обладнання; зростання рівня освіти і технічних знань населення; поява емігрантів-фальшивомонетників; збільшення кількості ділових поїздок і туристичних подорожей внаслідок розширення контактів СРСР з іншими країнами; чорний ринок для угод обміну валютою. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Початковий етап розслідування фальшивомонетництва.

В цей час мали місце і недоліки профілактики фальшивомонетництва.

На початку 90-х рр. в Україні ситуація у сфері боротьби з фальшивомонетництвом ще більше ускладнилась. Поглиблення кризових явищ в економіці та політиці нашого суспільства обумовило загальне зростання злочинності й у тому числі — фальшивомонетництва. У структурі цього виду злочину поряд з кількісними показниками відбулися й якісні зміни — зросла організованість фальшивомонетників та їх професіоналізм. Нерідко фальшивомонетництво поєднувалося з наркобізнесом, торгівлею зброєю та іншими кримінальними проявами.

Розвитку фальшивомонетництва сприяло й ослаблення обмежувального режиму, інтеграція України в європейське та світове співтовариство.

З метою запобігання фальшивомонетництва в сучасний період необхідно здійснити такі заходи: розробити Державну програму протидії фальшивомонетництву; зменшити сфери готівкового обігу грошей шляхом активного впровадження електронних розрахунків, у тому числі — за допомогою пластикових карток; ввести обов’язкову реєстрацію сучасної поліграфічної техніки

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Початковий етап розслідування фальшивомонетництва,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Початковий етап розслідування фальшивомонетництва


Звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку з дійовим каяттям

1.1. Поняття звільнення особи від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям.

Кримінальна відповідальність є фундаментальною категорією вітчизняного кримінального права, на якій базуються всі його інститути, з якою пов’язане визначення напрямків кримінально-правової політики держави. Але поняття кримінальної відповідальності не закріплене у кримінальному законодавстві й залишається дискусійним у теорії кримінального права. Так, існує точка зору, згідно якої кримінальна відповідальність є обов’язком особи, що вчинила злочин, бути підданою певним несприятливим кримінально-правовим заходам . Однак, вона справедливо критикується як така, що є визначенням через визначуване, не відображає того, що кримінальна відповідальність є реальним впливом на особу за вчинений нею злочин, припускає можливість відповідальності нереалізованої, ототожнює відповідальність з конфліктними правовідносинами . Іншими авторами кримінальна відповідальність розглядається як реальне застосування кримінально-правових санкцій . Однак, на думку О.О. Житного, ця вказана позиція не може бути взята на озброєння сучасним кримінальним правом оскільки кримінальну відповідальність тут ототожнено з покаранням, що суперечить кримінальному закону, яким поняття кримінальної відповідальності й покарання чітко розмежовані . Відома також концепція, згідно з якою кримінальна відповідальність розглядається як сукупність правовідносин . Однак, з таких позицій до змісту кримінальної відповідальності включаються заходи процесуального примусу, які за своєю суттю є лише забезпеченням можливої кримінальної відповідальності.

Виходячи з цього, звільнення від кримінальної відповідальності означає відмову держави від офіційного осуду особи, діяння якої містить склад злочину, у зв’язку із чим така особа позбавляється також кримінально-правових заходів несприятливого характеру, які могли бути покладені на неї. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям.

Отже, при звільненні від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям відбувається санкціоноване державою (яку представляє суд) позбавлення особи типових кримінально-правових наслідків вчиненого нею діяння: засудження її та її злочинної поведінки обвинувальним вироком, відбування покарання, перетерпіння статусу судимості.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям


Зловживання монополією. Об'єкт зловживання монопольним становищем на ринку

1.1. Поняття «зловживання монопольним становищем» у законодавстві України

На даному етапі розвитку суспільства та економічних відносин у світі неможливо не помітити, що процеси модернізації та трансформації у економічній та правовій сферах займають найважливіші позиції. Так, європейські науковці дійшли згоди стосовно питання необхідності більш дієвого захисту добросовісної конкуренції від надмірної монополізації ринку товарів та послуг. Бо саме у добросовісній конкуренції та рівності усіх суб’єктів господарювання вбачається перспективна та прогресивна економіка світу. У цьому аспекті особлива увага приділяється зловживанню монопольним становищем як одному з найбільш розповсюджених правопорушень сьогодення, що має значний вплив на економічний та правовий потенціал будь-якої держави світу. Наша країна прийняла рішення про активне впровадження ринкової економіки та її відповідність європейським стандартам. І тому питання зловживання монопольним становищем є одним з проблемних та потребуючих дієвого механізму вирішення, що становить актуальність та проблематику обраної теми.

Зловживання монопольним становищем є одним із небезпечних для конкуренції суб’єктів господарювання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, а отже антимонопольно-конкурентна політика входить до числа основних напрямків економічної політики держави (абз. 7 ч.1 чт.10 ГК) .

Правила конкуренції та норми антимонопольного регулювання визначаються Конституцією України, Господарським Кодексом, законами України «Про захист економічної конкуренції», «Про захист від недобросовісної конкуренції», «Про природні монополії», «Про Антимонопольний комітет України» та іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цих законів.

Слід підкреслити визначну роль Конституції України у законодавчому забезпеченні антимонопольно-конкурентного регулювання. У ст. 42 Конституції України закріплено гарантії державного захисту конкуренції, недопущення зловживання монопольним становищем на ринку, неправомірного обмеження конкуренції та недобросовісної конкуренції. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Зловживання монополією. Об’єкт зловживання монопольним становищем на ринку.

Базуючись на вищезгаданих нормативний актах, Антимонопольний комітет визначив одним з основний напрямків роботи на 2011 рік захист конкуренції на товарних ринках України від антиконкурентних дій суб’єктів господарювання, державних органів, недобросовісної конкуренції та посилення впливу заходів Комітету на стан конкуренції та обмеження негативних проявів монополізму на соціально важливих загальнодержавних та регіональних ринках.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Зловживання монополією. Об’єкт зловживання монопольним становищем на ринку,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Зловживання монополією. Об’єкт зловживання монопольним становищем на ринку


Маркетингові дослідження споживачів. Аналіз факторів, що впливають на поведінку споживачів

1.1. Сутність та система маркетингових досліджень

В мінливих умовах функціонування підприємств для підприємств важливо швидко реагувати на зміну потреб споживачів, вміти позиціонувати свій товар, забезпечувати конкурентні переваги. Ці цілі можна реалізувати, отримавши відповідну інформацію у процесі маркетингових досліджень і правильно нею скориставшись.

Маркетингові дослідження — це системне збирання і об’єктивний запис, класифікація, аналіз і узагальнення даних щодо поведінки, потреб, відносин, вражень, мотивацій і т.д. окремих осіб і організацій в контексті їхньої економічної, політичної, суспільної і побутової діяльності [1, С. 186].

Роль маркетингових досліджень виявляється в оцінці маркетингових подій, забезпеченні підприємства інформацією, яка робить можливою створення ефективної програми маркетингу підприємства. Метою таких досліджень є ідентифікація проблем та можливостей підприємства зайняти конкурентну позицію на певному ринку в певний час, знизити рівень ризику та невизначеності на ринку, збільшити ефективність маркетингової діяльності.

Предметом маркетингових досліджень є певна маркетингова проблема, яка стосується певного стану в мікросередовищі чи в зовнішньому макросередовищі підприємства. Об’єктом досліджень є певний суб’єкт системи «підприємство–ринок–економіка» чи певна його характеристика [2, С. 330]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Маркетингові дослідження споживачів. Аналіз факторів, що впливають на поведінку споживачів.

Основні принципи маркетингових досліджень:
- системність: полягає у логічності, послідовності, періодичності проведення;
- комплексність: реалізується урахуванням та аналізом усіх елементів та чинників, їх взаємозв’язок та динаміку;
- цілеспрямованість – це орієнтування на розв’язок актуальних, конкретних маркетингових проблем;
- об’єктивність: полягає у незалежності від суб’єктивного впливу;
- надійність: маркетингові дослідження мають бути інформаційно та методично забезпечені, дані повинні бути точними;
- економічність: ефект від проведення маркетингових досліджень має бути більшим, ніж витрати на проведення маркетингових досліджень;
- принцип результативності полягає у наявності проміжних і кінцевих результатів, що зумовлять розв’язання маркетингових проблем;

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Маркетингові дослідження споживачів. Аналіз факторів, що впливають на поведінку споживачів,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Маркетингові дослідження споживачів. Аналіз факторів, що впливають на поведінку споживачів


Розробка маркетингової програми просування інноваційного товару на ринку

1. Преамбула

У 2012 році в Україні планується проведення чемпіонату Європи по футболу - "Євро - 2012". У зв'язку з проведенням цього заходу містам України необхідно забезпечити гостей свого міста необхідною кількістю готельних номерів.

За даними Управління з питань підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу, Українські готелі виконали вимоги УЄФА на 80%. 3000 готельних номерів - це незаповнена ніша готельного бізнесу, яка найближчим часом може принести колосальні прибутки, якщо, звичайно нею правильно скористатися.

На мою думку, одним виходом з ситуації, що склалася, для готелів може стати розширення номерного фонду за рахунок збільшення койко-місць. Проте просто поставити додаткові ліжка - це не доцільно для дво три- та чотиризіркових готелів, ціни на номери в яких відповідають зіркам. Тому я пропоную збільшити кількість койко-місць за рахунок впровадження нових інноваційних ліжок, які будуть вбудовані в стіну номерів, а при необхідності за допомогою натиснення однієї кнопки висуватимуться, утворюючи додаткове койко-місць.

Метою товарної політики підприємства стане постачання підприємств готельної індустрії необхідними ліжко-місцями на період проведення великих заходів в країні, зокрема Євро-2012, а також за кордоном. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Розробка маркетингової програми просування інноваційного товару на ринку.

Перевагою інноваційних ліжок-трансформерів є зручність даної моделі ліжка в експлуатації - немає необхідності захаращувати номер непотрібними ліжками, які тільки займають місце. Однак є можливість розкладати ці ліжка-трансформери при необхідності - під час сну, або взагалі не розкладати - ніякого дискомфорту це мешканцеві номера не завдасть.

Мотиви створення і продажу інноваційного продукту підприємства обумовлені цілим рядом факторів. Основними факторами є:
- посилення конкуренції;
- зміни у виробничо-торговому процесі;
- вдосконалення технологій операцій.

Передбачається, що товар буде призначений для споживача низького і середнього класу. Дане позиціонування пояснює невисока ціна на інноваційний продукт, а також та обставина, що заможні люди не захочуть застосовувати такий бюджетний рівень спального місця.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Розробка маркетингової програми просування інноваційного товару на ринку,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Розробка маркетингової програми просування інноваційного товару на ринку


Методика використання тестових завдань на уроках зарубіжної літератури в 5у класі

1.1. Незалежне оцінювання навчальних досягнень школярів на уроках зарубіжної літератури

Розбудова суверенної української держави, реалізація національної програми «Освіта. Україна XXI ст.» і викладання шкільного курсу «Зарубіжна література» потребують нового визначення мети, завдань, змісту навчання та виховання учительських кадрів, роль яких у розв'язанні цих проблем вирішальна.

Внаслідок критичної переоцінки чинних положень у системи освіти і здійснення принципово нових підходів до неї виникла потреба формування професійної готовності студентів-філологів до викладання світової літератури. Саме від рівня професійної підготовки майбутнього вчителя-філолога залежить якісне виконання завдань, що постали в системі гуманітарної освіти й виховання підростаючого покоління та його переходу до самостійного життя [7, с. 5].

Одне із завдань сучасної шкільної літературної освіти – це пошук ефективних засобів виховання молодої людини, здатної до саморозвитку й самореалізації, діалектичного мислення і генерування оригінальних ідей. Досягнення цієї мети пов’язується з підвищенням особистісної активності учнів, демократизацією та гуманізацією всієї системи освіти, інтеграцією навчально-виховного процесу. Отже, взаємозв’язане навчання різних шкільних предметів є вектором удосконалення сучасної української освіти загалом і вивчення світової літератури в школі, зокрема. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Методика використання тестових завдань на уроках зарубіжної літератури в 5у класі.

Загальнокультурний розвиток учня – це запорука його успішності та всебічної реалізації в житті, це розвиток широкого планетарного мислення, яке дає змогу відчувати себе не тільки патріотом, а й громадянином світу. А тому нова Концепція літературної освіти (наказ МОНУ № 58 від 26.01.2011 р.) спрямована на реалізацію завдань, що стоять перед сучасною загальноосвітньою школою як школою формування нового покоління особистостей з високою гуманітарною культурою і громадянською відповідальністю, необхідністю збереження національної ідентичності, духовних ідеалів цивілізації в умовах глобалізації.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Методика використання тестових завдань на уроках зарубіжної літератури в 5у класі,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Методика використання тестових завдань на уроках зарубіжної літератури в 5у класі