ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Технологія виготовлення соків. Теоретичні відомості, харчова цінність соківТехнологія виготовлення соків. Теоретичні відомості, харчова цінність соків

Технологія виготовлення соків. Теоретичні відомості, харчова цінність соків1.1. Теоретичні відомості, харчова цінність соків

Не дивлячись на те, що населення вже багато років немає недостатку в продуктах, не можна сказати, що всі проблеми харчування вирішені. З'явилися нові проблеми, про існування яких на попередні декілька десятиліть не могли і припускати. До нестач нашого харчування можна віднести низьке споживання фруктів і овочів. Відповідно до закладеної моделі норм живлення, що рекомендуються, кожній людині за рік треба з'їсти приблизно 103 кг овочів, в перерахунку на свіжі продукти. Дійсно свіжих овочів треба з'їсти приблизно 70 кг Рівень споживання фруктів і виробів, що рекомендується, з них складає близько 70 кг, перерахунку на свіжі фрукти. У свіжому вигляді треба кожному з'їсти 49 кг фруктів за рік і зокрема 16 кг цитрусових плодів. Фрукти і овочі дають людині дуже багато важливих речовин. Вони є низькокалорійними продуктами. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Технологія виготовлення соків. Теоретичні відомості, харчова цінність соків.

Наприклад, при дієтичному лікуванні ожиріння і атеросклерозу іноді застосовують так званий фруктовий або овочевий день, коли хворі цілий день нічого не їдять, окрім фруктів і овочів. За вмістом жирів, користь від овочів і фруктів досить низька. При наший надмірній потребі в жирах, включення в раціон фруктів і овочів означає зниження такої високої потреби [3, с.79].

Якщо порівняти по важливості безліч фруктів і овочів, то виявиться, що мінеральні речовин більше міститься в овочах. При цьому треба пам'ятати, що вміст мінеральних речовин при консервації сильно не міняється, на відміну від вітамінів, чутливих до нагріву. Придбати курсову на тему - Технологія виготовлення соків. Теоретичні відомості, харчова цінність соків, можна вже сьогодні!.

У важливому значенні овочів і фруктів в живленні сучасної людини ніхто не сумнівається, що підтверджується багатьма документами. У нашій географічній зоні є багатий вибір свіжих овочів і фруктів, обмежений в одну частину року, і якраз в цей час має належне застосування переробна промисловість. Її основне завдання – на максимальному рівні забезпечувати населення країни продуктами харчування з мінімальними витратами.

В процесі зберігання та переробки рослинних продуктів втрачається властивий їм природній набір біологічно активних речовин і, в першу чергу, вітамінів. Кисень, світло, іони перехідних металів, підвищені температури, хімічні сполуки консервантів та інші руйнівні чинники запускають і каталізують деструктивні процеси, результатом яких є утворення менш корисних (а нерідко і шкідливих) сполук.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Технологія виготовлення соків. Теоретичні відомості, харчова цінність соків,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Технологія виготовлення соків. Теоретичні відомості, харчова цінність соків


Управління міжнародною конкурентоспроможністю Yves Rocher SA in Beauty and Personal Care

1. Загальна характеристика підприємства

Більше 80% світового ринку косметичної продукції припадає на продукцію двох десятків компаній. З міжнародних компаній це Avon, Beiersdorf, Chanel, Estee Lauder, Henkel-Schwarzkopf, Johnson & Johnson, L'Oreal, Oriflame, Procter & Gamble, Unilever, Yves Rocher.

Yves Rocher - французька фірма, що спеціалізується на доступній рослинній косметиці, включаючи засоби по догляду за шкірою і парфумерію. Нові аромати марки зазвичай виходять спочатку у Франції, і лише потім поширюються по всьому світу. Творець марки, Ів Роше, вважав, що природа - джерело істинної краси, тому марка робить наголос на природність і натуральність.

Yves Rocher SA пропонує засоби по догляду за тілом. Її продукція включає в себе креми для обличчя, засоби для ванни і гелі для душу, мило, скраби для тіла, дезодоранти, лосьйони для тіла, креми для рук, рідке мило, шампуні, креми для ніг, бальзами для губ, шампуні і кондиціонери.

Компанія поширює свою продукцію через роздрібні канали, включаючи прямі продажі поштою центри краси, а також он-лайн продажі.

Yves Rocher SA була заснована в 1958 році і базується в La Gacilly, Франція. Засновник - Ів Роше.

Yves Rocher контролює свою продукцію на всіх етапах - від вирощування сировини до виробництва, логістики та збуту продукції. У загальній складності при виробництві продукції «Ів Роше» задіяно більше 130 тисяч чоловік. Перший завод, орієнтований на виготовлення косметики, був відкритий в 1969 році. Торговий дім Yves Rocher також бореться за охорону навколишнього середовища. З 1989 року протеїни тваринного походження були замінені на рослинні складові. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Управління міжнародною конкурентоспроможністю Yves Rocher SA in Beauty and Personal Care.

Продукція фірми має великий потенціал на світовому ринку. Філії Yves Rocher працюють в 20 країнах світу, а щорічний обсяг продажів досягає більш ніж 3 млрд. доларів.

2. Оцінка міжнародної конкурентоспроможності продукції підприємства

Yves Rocher поширює свою торгову марку на велику кількість продукції. Здійснимо аналіз розмірів асортименту продукції, що реалізує Yves Rocher, у порівнянні з конкурентами, та оцінимо інноваційність продукції підприємства.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Управління міжнародною конкурентоспроможністю Yves Rocher SA in Beauty and Personal Care,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Управління міжнародною конкурентоспроможністю Yves Rocher SA in Beauty and Personal Care


Управління міжнародною конкурентоспроможністю Microsoft Corp. in Toys and Games

1. Загальна характеристика Microsoft Corporation

Корпорація Майкрософт (Microsoft Corporation) - багатонаціональна корпорація комп’ютерних технологій, яка є найбільшою у світі компанією — виробником програмного забезпечення. Головний офіс розташований на корпоративному кампусі в Редмонді, штат Вашингтон.

Штаб-квартира Майкрософт знаходиться у Аргентині.

Найпопулярнішими продуктами корпорації є операційні системи «Microsoft Windows» і офісний пакет «Microsoft Office». Майкрософт володіє значними компаніями в інших частинах ринку, таких, як кабельна телевізійна мережа MSNBC, інтернет-портал MSN і мультимедійна енциклопедія Майкрософт «Encarta». Компанія також продає апаратне забезпечення, наприклад, комп’ютерні миші Майкрософт, а також такі розважальні продукти, як «Xbox», «Xbox 360» й «MSN TV».

Компанія була заснована в місті Альбукерке, Нью-Мексико, 4 квітня 1975 р. Білом Гейтсом та Полом Алленом, щоб розвинути і продавати програмну мову «BASIC» для «Altair 8800». Після буму ринку персональних комп’ютерів «АйБіЕм» (IBM PC) в середині 80-х років ХХ ст. Майкрософт, завдяки своєму контракту з «IBM» по випуску операційної системи «MS-DOS», став одним з лідерів ринку програмного забезпечення. Після цього компанія випустила акції на ринок, що зробило деяких працівників компанії мільйонерами. Ціна акцій підвищувалася постійно до початку 2000-х років.

«Microsoft Windows», спочатку додаток до «MS-DOS», що компанія продавала, став найпоширенішою операційною системою у світі. Компанія продовжує експансію на телевізійний і розважальний ринки.

Microsoft зайняла третє місце в світі з продажу відеоігор в 2010 році. Статичні апаратні консолі відеоігор і аксесуарів склали 80% виручки від відеоігор Microsoft в 2011 році, в роздрібному вартісному вираженні. Компанія нарощує свою потужність у випуску відеоігор, випускаючи ігри для Xbox 360 і Windows, а також розширюючи різні цифрові послуги, пропонованих через Xbox Live.

2. Оцінка міжнародної конкурентоспроможності продукції Microsoft Corporation Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Управління міжнародною конкурентоспроможністю Microsoft Corp. in Toys and Games.

Microsoft Corporation, крім програмного забезпечення, також такі розважальні продукти:

1. «Xbox» - гральна приставка. Вперше вона поступила в продаж 15 листопада 2001 р.. Це перший самостійний виступ компанії Microsoft на ринку ігрових приставок після сумісної з Sega розробки операційної системи Windows CE для ігрової приставки Dreamcast.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Управління міжнародною конкурентоспроможністю Microsoft Corp. in Toys and Games,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Управління міжнародною конкурентоспроможністю Microsoft Corp. in Toys and Games


Фінансова стійкість підприємства та методи її оцінювання

1.1. Сутність, роль і значення фінансової стійкості підприємства

Під фінансовою стійкістю підприємства розуміють забезпечення запасів і витрат джерелами коштів для їх формування.

Фінансова стійкість — це такий стан підприємства, коли обсяг його майна (активів) достатній для погашення зобов'язань, тобто підприємство платоспроможне. Іншими словами, фінансова стійкість підприємства — це таке його становище, коли вкладені в підприємницьку діяльність ресурси окупаються за рахунок грошових надходжень від господарювання, а отриманий прибуток забезпечує самофінансування та незалежність підприємства від зовнішніх залучених джерел формування активів. Визначається фінансова стійкість відношенням вартості матеріальних оборотних активів (запасів та витрат) до величини власних та позикових джерел коштів для їх формування.

Інакше кажучи фінансова стійкість – це характеристика стабільності фінансового стану підприємства, яка забезпечується високою часткою власного капіталу в загальній сумі використовуваних фінансових засобів.

Фінансова стійкість передбачає здатність підприємства зберігати заданий режим функціонування за найважливішими фінансово-економічними показниками. Вона може розглядатися як результуюча категорія, що характеризує рівень стійкості роботи підприємства, його здатність забезпечити стабільні техніко-економічні показники й ефективно адаптуватися до змін у зовнішньому оточенні та внутрішньому середовищі. Рівень фінансової стійкості впливає і на можливості підприємства [10; c.89]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Фінансова стійкість підприємства та методи її оцінювання.

Визначення меж фінансової стійкості належить до найбільш важливих економічних проблем, тому що недостатня фінансова стійкість може призвести до неплатоспроможності підприємства й відсутності засобів для розвитку виробництва, а надлишкова буде перешкоджати розвитку, формуючи на підприємстві зайві запаси і резерви. Фінансова стійкість має характеризуватися фінансовими ресурсами, які відповідають вимогам ринку, а їхній розподіл і використання мають забезпечувати розвиток підприємства на основі зростання прибутку й капіталу при збереженні платоспроможності в умовах допустимого рівня ризику.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Фінансова стійкість підприємства та методи її оцінювання,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Фінансова стійкість підприємства та методи її оцінювання


Мотивація трудової діяльності персоналу

1.1. Економічна сутність мотивації трудової діяльності персоналу

У міру розвитку суспільного виробництва, переходу до постіндустріальних засад його функціонування дедалі очевиднішим стає фундаментальне значення людських ресурсів у розвитку цивілізації. Економічною наукою доведено (і підтверджено практикою), що за сучасних умов господарювання прогрес забезпечує людина і її мотивація. Аксіомою вже стало визнання того, що ефективність праці за інших однакових умов визначається особистим ставленням людини до праці, її мотиваційними настановами та трудовою поведінкою. У свою чергу, трудову поведінку детерміновано впливом багатьох чинників, які діють з різною силою і в різних напрямах. Це означає, що формування трудової поведінки людини не можна розглядати як стандартизований, уніфікований процес. Навпаки, трудова поведінка людей надзвичайно різноманітна, оскільки вона є наслідком складного взаємосполучення широкого кола потреб, інтересів, мотивів, ціннісних орієнтацій, переконань, поглядів, умов трудової діяльності.

У загальному розумінні мотивація — це сукупність рушійних сил, які спонукають людину до виконання певних дій. Ці сили можуть мати як зовнішнє, так і внутрішнє походження і змушувати людину свідомо чи несвідомо робити ті чи інші вчинки [6, с. 108].

Природа сил, здатних суттєво вплинути на трудову активність, надзвичайно складна. Мотивація не є матеріальним фактом, який можна побачити на власні очі чи визначити емпірично. Збагнути її суть можна тільки аналізуючи поведінку людини, порівнюючи її дії під впливом тих чи інших спонукальних причин.

Термін «мотив» походить від латинського «movere», що означає «приводити в рух», «штовхати». В економічній літературі цей термін трактується по-різному, але найчастіше - як усвідомлене спонукання до дії. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Мотивація трудової діяльності персоналу.

Мотиви з’являються майже одночасно з виникненням потреб і інтересів та проходять певні стадії, аналогічні стадіям формування останніх. Мотив — це своєрідна реакція людей на інтереси, а отже, на усвідомлені потреби.

У ширшому розумінні мотиви — це спонукальні причини поведінки і дій людини, які виникають під впливом її потреб і інтересів. Потреба — це тільки образ бажаного блага, котре прийде на зміну потребі за умови, якщо будуть виконані (мотивовані) певні трудові дії.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Мотивація трудової діяльності персоналу,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Мотивація трудової діяльності персоналу


Управління витратами на робочу силу. Сутність і склад витрат на робочу силу

1.1 Сутність і склад витрат на робочу силу

В умовах глобалізації та інтеграції української економіки у світову систему господарювання та у прагненні вітчизняних підприємств відповідати зразкам провідних розвинених країн, першочерговим завданням керівництва постає розуміння та визначення ролі персоналу та витрат на нього. За даними Держкомстату України [40] на вітчизняних підприємствах питома вага витрат на оплату праці досі складає в середньому приблизно 10 % від операційних витрат, що у декілька разів менше, ніж на підприємствах економічно розвинених країн. Саме тому виявлення сутності витрат на персонал та їх складових набуває актуальності в наш час для всіх суб’єктів господарювання.

Невід’ємною частиною господарської діяльності підприємства є витрати. Вони необхідні для досягнення мети, поставленої власниками підприємства – виробництво продукції і отримання прибутку або досягнення іншої мети.

Для повного та детального дослідження сутності витрат на персонал необхідно проаналізувати розмаїття поглядів різних вчених-економістів.

Витрати на персонал сьогодні є новою дефініцією в управлінні персоналом. Так, А. Кібанов визначає витрати на персонал як інтегральний показник, який включає в себе витрати, пов'язані із залученням, винагородою, стимулюванням, використанням, розвитком, соціальним забезпеченням, організацією праці та поліпшенням його умов праці, звільненням персоналу [20, с. 587]. Важливо, що автор використовує інтегральний показник, який здатний комплексно характеризувати процес управління витратами, але в той же час не зазначає цільове завдання цього показника. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Управління витратами на робочу силу. Сутність і склад витрат на робочу силу.

На думку В. Весніна, витрати на персонал – це сукупність витрат, що пов’язані з його залученням, винагородою, стимулюванням, вирішенням соціальних проблем, організацією роботи та поліпшенням умов праці [14, с. 468]. На погляд авторів статті, це визначення фактично описує витрати на персонал лише як перелік витрат на певні напрями роботи з ним, що призводить до залежності визначення від появи нових та видозміни існуючих напрямів роботи з персоналом.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Управління витратами на робочу силу. Сутність і склад витрат на робочу силу,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Управління витратами на робочу силу. Сутність і склад витрат на робочу силу


Аналіз діяльності інвестиційного фонду. Економічна характеристика інвестиційного фонду

1.1. Економічна характеристика інвестиційного фонду

Інвестиційні фонди як інструмент інвестування з’явилися в Україні відносно недавно, в 1994 році. І за час свого існування вони придбали як прихильників, так і противників. За цей період фондовий ринок показував бурхливе зростання – в 2005-2007 рр. і настільки ж стрімке падіння – в 2008 р. [29].

Інвестиційний фонд (корпоративний або пайовий інвестиційний фонд) належить до інститутів спільного інвестування (далі ІСІ), котрий провадить

діяльність, пов’язану з об’єднанням (залученням) грошових коштів інвесторів
з метою отримання прибутку від вкладення їх у цінні папери інших емітентів,
корпоративні права та нерухомість [16].

Інвестування до фондів пов’язане з ризиком. Інвестори розраховують, що їх потрібно інформувати про стратегію ІСІ та його задачі, про тактику керівництва, про результати фінансової діяльності. Про фінансову політику та Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Аналіз діяльності інвестиційного фонду. Економічна характеристика інвестиційного фонду.
розміри очікуваного прибутку, щоб запобігти неприємним сюрпризам. Особливу увагу необхідно приділяти квартальним та річним звітам. При цьому останні повинні бути детальними, поширюватися серед інвесторів вчасно, регулярно поновлюватися. Взагалі інформаційні матеріали повинні видаватися згідно із американськими та британськими стандартами бухгалтерської інформації, особливо в країнах з нестабільною економікою, до яких належить і Україна. Це надасть можливість у подальшому проводити порівняльний аналіз поданих результатів. До того ж інформацію необхідно подавати в єдиній формі.
Інвестиційні фонди як суб’єкти інвестиційного ринку набувають все
більшого розвитку. Частка світових ІФ за 1990-2010 рр. зросла з 18,9 % до
32 % [31].

В нашій країні спільне інвестування знаходиться на початковому етапі свого розвитку і не набуло поки що поширення та популярності [20]. Вітчизняний механізм спільного інвестування був запроваджений Указом Президента «Про інвестиційні фонди та інвестиційні компанії»

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Аналіз діяльності інвестиційного фонду. Економічна характеристика інвестиційного фонду,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Аналіз діяльності інвестиційного фонду. Економічна характеристика інвестиційного фонду


Система управління персоналом підприємства

1.1 Економічна сутність системи управління персоналом підприємства

Підприємство або його персонал є ключовим фактором розвитку, тому що коли підприємство проявляє турботу про своїх людей, ці результати обов'язково позначаються на його діяльності. Ось чому персоналом треба управляти на основі найважливіших аспектів теорії і практики менеджменту.

Менеджмент персоналу – це діяльність на підприємствах, яка спрямована на найбільш ефективне використання працівників для досягнення організаційних і особистих цілей [19, c. 201]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Система управління персоналом підприємства.

Менеджмент персоналу має такі особливості:
– менеджмент персоналу спрямований більше на практичні дії, ніж на концептуальні процедури і правила. Він надає більше значення вирішенню проблем підприємства і поставлених завдань за умови сприяння розвитку всього персоналу і кожного окремого працівника, створення необхідних умов для праці.

  1. Програми забезпечення рівних можливостей зайнятості
  2. Аналіз робочих процесів і їх планування
  3. Планування використання трудових ресурсів
  4. Набір персоналу
  5. Відбір персоналу
  6. Визначення заробітної плати і пільг
  7. Профорієнтування і адаптація
  8. Практичне навчання персоналу
  9. Оцінка виконання роботи

а) підвищення, пониження по службі;
б) переведення, звільнення;
в) просування по службі.
10. Безпека, здоров’я
11. Трудові відносини
12. Дисципліна, контроль, оцінка дій персоналу
13. Розпорядок роботи
14. Умови праці

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Система управління персоналом підприємства,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Система управління персоналом підприємства


Прибуток підприємства від операційної діяльності і резерви його зростання

1.1. Характеристика сутності та класифікація прибутку від операційної діяльності підприємства

В умовах ринкової економіки основу економічного розвитку підприємства складає прибуток. Прибуток являється основним показником ефективності роботи підприємства, джерелом його діяльності. Зростання прибутку створює фінансову основу для самофінансування діяльності підприємства, здійснення розширеного відтворення і задоволення зростаючих соціальних і матеріальних потреб трудових колективів. За рахунок прибутку виконуються також зобов’язання підприємства перед бюджетом, банками та іншими контрагентами.

Прибуток – сума, на яку доходи перевищують пов’язані з ними витрати. Доходи (прибутки) поділяються за видами діяльності, функціями [1].

Поява прибутку безпосередньо пов'язана з появою категорії «витрати виробництва». Прибуток — це та частина додаткової вартості продукту, яка залишається після покриття витрат виробництва. Відособлення частини вартості продукції у вигляді витрат виступає в грошовому виразі як собівартість продукції.

Додатковий продукт — це вартість, створювана виробниками понад вартість необхідного продукту. Додатковий продукт властивий усім суспільно-економічним формаціям і є одним з найважливіших чинників їх успішного розвитку.

Прибуток – це частина додаткової вартості, виробленої і реалізованої, готової до розподілу. Підприємство одержує прибуток після того, як втілена у створеному продукті вартість буде реалізована і набере грошової форми. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Прибуток підприємства від операційної діяльності і резерви його зростання.

Отже, об’єктивна основа існування прибутку пов’язана з необхідністю первинного розподілу додаткового продукту. Прибуток – це форма прояву вартості додаткового продукту [2].

Таким чином, прибуток є об'єктивною економічною категорією. Тому на його формування впливають об’єктивні процеси, що відбуваються в суспільстві, у сфері виробництва й розподілу валового внутрішнього продукту.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Прибуток підприємства від операційної діяльності і резерви його зростання,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Прибуток підприємства від операційної діяльності і резерви його зростання


Словотвір як один із способів розширення словникового складу в сучасній англійській мові

1.1.1. Мова як відображення змін у суспільстві

Сьогодні ніхто не має сумніву в тому, що мова як засіб спілкування виникає і розвивається тільки в суспільстві, “...мова така ж давня, як і свідомість; мова є практична, існуюча і для інших людей і лише тим самим існуюча також і для мене самого, дійсна свідомість, і, подібно до свідомості, мова виникає лише з потреби, з настійної необхідності спілкування з іншими людьми...” [1, с. 28]. Таким чином, мову розуміємо як засіб самовизначення нації, культури, як засіб самодетермінації людини. Разом з тим існування людини в національній культурі нерозривно пов’язане з певною мовною системою як механізмом збереження і трансляції культурних символів, так і мовною системою як засобом і метою культурного діалогу. Отже, мова – явище соціальне.

У будь-якому суспільстві мова є засобом накопичення, зберігання і передачі набутих знань. Тому суспільство та соціальні, економічні, культурні зміни, що в ньому відбуваються, тим або іншим чином впливають на різні рівні мови. Тією ж мірою і мова впливає на суспільство. Літературно оброблена форма будь-якої мови, стабілізація норм її вживання значно впливають на сферу побутового спілкування, сприяють підвищенню культурного рівня носіїв тієї чи іншої мови, призводить до поступового стирання діалектних відмінностей. У свою чергу, нові слова і словосполучення, нові значення слів, які відбивають нові поняття, що з’явилися в суспільстві, допомагають людям краще усвідомити навколишній їх світ, точніше передавати свої думки. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Слововір як один із способів розширення словникового складу в сучасній англійській мові.

Розвиток суспільства передбачає зміну у культурі. Мова виступає елементом культури, тобто, усі зміни культури суспільства обумовлюють трансформацію мови. Культура існує в тісному зв’язку з мовою, і першою спробою вирішити проблеми взаємовідносин культури і мови були наукові праці А.А. Потебні, Ш. Баллі і Ж. Вандрієса. Невипадково в останній чверті XX століття з’явилася окрема галузь, що розглядає мовний аспект культури, –лінгвокультурологія.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Слововір як один із способів розширення словникового складу в сучасній англійській мові,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Слововір як один із способів розширення словникового складу в сучасній англійській мові


Українсько-російські взаємини після краху СРСР

POЗДІЛ 1. ІCТOPІOГPAФІЯ ПPOБЛEМИ УКPAЇНCЬКO-POCІЙCЬКИХ ВЗAЄМИН

Дoбpe відoмo, щo іcтopичні знaння відігpaють виpішaльну poль у cпpaві фopмувaння cуcпільнoї cвідoмocті в цілoму й гpoмaдянcтвa кoлeнoї дepжaви зoкpeмa. Будь-якe cуcпільcтвo, щo cпілкуєтьcя oднією мoвoю, мaє єдині культуpні нaдбaння, ідeнтифікує ceбe нacaмпepeд нa тpaдиціях минулoгo, фopмує й підтpимує oбpaз cвoгo іcтopичнoгo poзвитку, oцінює вcі cвoї пepeмoги й пopaзки, cпіввіднocить ceбe з іншими cпільнoтaми. «Бaчeння» ceбe в минулoму (peтpocпeктивa) cпpияє згуpтувaнню cпільнoти, віднaйдeнню cвoгo міcця в cучacнoму cвіті. У тaкoму poзумінні, нa думку Л.Зaпікільнякa, іcтopія є cвoєpідним «пacпopтoм» cпільнoти, її уявлeнь пpo cвіт і cвoє міcцe в ньoму [30]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Українсько-російські взаємини після краху СРСР.

Іcтopичні знaння іcнують і пoшиpюютьcя нa двoх pівнях – пoбутoвe cпpийняття минулoгo (тpaдиції, eмoції, нocтaльгія) і фaхoвe іcтopіoпиcaння (aкaдeмічні нaукoві видaння, іcтopичнa ocвітa). Укpaїнcький нapoд зaвжди виpізнявcя cвoїм шaнoбливим cтaвлeнням дo іcтopії, підтpимувaв тpaдиційні іcтopичні уявлeння, нaмaгaвcя ocягнути глибинні пpoцecи cвoгo минулoгo. Є ceнc гoвopити пpo тe, щo укpaїнcький нapoд мaє cвoю тиcячopічну філocoфію іcтopії, тoбтo влacні пpинципи, тлумaчeння й ocягнeння cмиcлу іcтopії, пpизнaчeння людcькoгo буття, poзуміння іcтopичнoї peaльнocті. Aлe укpaїнcькa іcтopіoгpaфія, під якoю cлід poзуміти нe вce іcтopіoпиcaння, a лишe фaхoвe, нe зaвжди мoглa, чepeз cклaдні іcтopичні oбcтaвини, вільнo й в інтepecaх cвoгo нapoду дocліджувaти минулe укpaїнcькoї cпільнoти. Якщo в XIX cт., кoли у cвіті в цілoму пaнувaлa нaціoнaльнa іcтopія, в умoвaх poзгopтaння нaціoнaльних змaгaнь укpaїнців іcтopіoгpaфія зpoбилa бaгaтo для oбґpунтувaння іcнувaння укpaїнcькoї нaції, тo у XX cт., ocoбливo в paдянcький пepіoд, укpaїнcькa іcтopичнa нaукa булa пoвніcтю підпopядкoвaнa ідeoлoгізoвaній кoмуніcтичній дoгмaтиці, відcтaлa від cвітoвoї іcтopіoгpaфії, виявилacь poзділeнoю нa тaк звaну мaтepикoву й діacпopну. Піcля 1991 p. в укpaїнcькій іcтopіoгpaфії з'явилиcя мoжливocті (нacaмпepeд пoлітичні й ідeoлoгічні) для poзвитку фaхoвих нaукoвих дocліджeнь. Aлe мeтoдoлoгічнe відcтaвaння, бpaк нoвих джepeл, щo poзпopoшeні пo зapубіжних apхівocхoвищaх, нeдocкoнaлa cтpуктуpa іcтopичнoї нaуки

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Українсько-російські взаємини після краху СРСР,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Українсько-російські взаємини після краху СРСР