ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Технологія розрахунків у туризмі. Сучасні платіжні засобиТехнологія розрахунків у туризмі. Сучасні платіжні засоби

Технологія розрахунків у туризмі. Сучасні платіжні засоби


1.1. Сутність та поняття сучасних інформаційних технологій в туризмі

Сучасна індустрія туризму є однією з пріоритетних галузей національної економіки, бізнесу, культурного й духовного життя країни. Одним з напрямків розвитку туристичної галузі є активізація просування регіонального туристичного продукту на внутрішньому і на міжнародному ринках туристичних послуг, підвищення якості та ефективності інформаційної інфраструктури. На сьогоднішній день туризм став явищем, що увійшло у повсякденне життя майже третини населення планети. Більше того, на початку XXI ст. туризм за обсягами доходу справедливо посів третє місце серед інших галузей. В багатьох країнах туризм є основним джерелом прибутків. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Технологія розрахунків у туризмі. Сучасні платіжні засоби.

Інформаційна технологія представляє собою у формалізованому вигляді концентроване вираження наукових знань, відомостей і практичного досвіду, що дозволяє раціональним образом організувати той або інший досить часто повторюваний інформаційний процес. При цьому досягається економія витрат праці, енергії або матеріальних ресурсів, необхідних для реалізації даного процесу [11, с. 126].

Як загальний критерій ефективності будь-яких видів технологій можна використати економію соціального часу, що досягається в результаті їхнього практичного використання. Ефективність цього критерію особливо добре проявляється на прикладі інформаційних технологій. Необхідність, економії соціального часу орієнтує нашу увагу, в першу чергу, на технології, що пов'язані з найбільш масовими інформаційними процесами, оптимізація яких повинна дати найбільшу економію соціального часу саме завдяки їх широкому й багаторазовому використанню. Придбати курсову на тему - Технологія розрахунків у туризмі. Сучасні платіжні засоби, можна вже сьогодні!.

Аналізуючи роль і значення інформаційних технологій для сучасного етапу розвитку суспільства, можна зробити цілком обґрунтовані висновки про те, що ця роль є стратегічно важливою, а значення цих технологій у найближчому майбутньому буде швидко зростати. Саме цим технологіям належить сьогодні визначальна роль в області технологічного розвитку держави. Аргументами для цих висновків є ряд унікальних властивостей інформаційних технологій, які й висувають їх на пріоритетне місце стосовно виробничих і соціальних технологій. Найбільш важливі із цих властивостей, приводяться нижче.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Технологія розрахунків у туризмі. Сучасні платіжні засоби,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Технологія розрахунків у туризмі. Сучасні платіжні засоби