ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Статистичне вивчення оплати праці в галузі хімічної промисловості УкраїниСтатистичне вивчення оплати праці в галузі хімічної промисловості України

Статистичне вивчення оплати праці в галузі хімічної промисловості України


РОЗДІЛ І. Характеристика галузі хімічної промисловості України.

Хімічна промисловість України – це комплексна галузь промисловості, яка забезпечує всі галузі господарства хімічними технологічними матеріалами та виробляє товари масового споживання.

Значення хімічної промисловості надзвичайно велике. Вона зумовлює науково-технічний прогрес інших галузей, може створювати нові матеріали з наперед заданими властивостями, сприяє найбільш повній переробці відходів інших галузей господарства, виготовляє товари народного споживання. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Статистичне вивчення оплати праці в галузі хімічної промисловості України.

Сировиною для хімічної промисловості є: кам'яне і буре вугілля, нафта, кам'яна і калійна сіль, фосфорити, крейда, вапняки, сірка; відходи чорної і кольорової металургії, харчової промисловості, лісопромислового комплексу.

У структурі хімічної промисловості виділяють:

  1. гірничо-хімічну промисловість;
  2. основну хімію;
  3. хімію органічного синтезу;
  4. лакофарбову промисловість;
  5. хіміко-фармацевтичну промисловість.

Придбати курсову на тему - Статистичне вивчення оплати праці в галузі хімічної промисловості України, можна вже сьогодні!.
Хімічна промисловість є однією з найважливіших ланок господарства України. Галузь має достатню сировинну базу і складну структуру. Значна частина продукції хімічної промисловості використовується підприємствами інших галузей як сировина і напівфабрикати.

У 2007 році в структурі промислового виробництва хімічної галузі посіла шосте місце (6,4%), в структурі ВВП - 2,7%. За даними Держкомстату, у 2008 році частка хімічної продукції в структурі експорту склала 8,2%. При цьому приріст виробництва та експорту хімічної продукції, який спостерігається в останні вісім років, свідчить про те, що, принаймні, в найближчі декілька років хімічна галузь буде грати ключову роль в українській економіці.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Статистичне вивчення оплати праці в галузі хімічної промисловості України,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Статистичне вивчення оплати праці в галузі хімічної промисловості України