ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Сегментування ринку та позиціювання товарів підприємстваСегментування ринку та позиціювання товарів підприємства

Сегментування ринку та позиціювання товарів підприємства


1.1. Поняття сегментування ринку

Ідеальним підходом до планування маркетингової діяльності з погляду задоволення потреб споживачів без перебільшення можна вважати пристосування виробів і послуг до вимог кожного окремого споживача (причому незалежно від того, про споживача яких товарів йдеться – споживчих чи промислових). Протилежний підхід – розробляти універсальний, однаковий для всіх споживачів товар. У принципі обидва ці підходи існують на практиці, наприклад, унікальне устаткування для атомних станцій, медичних лабораторій у першому варіанті, і єдиний квиток на всі види громадського транспорту в другому. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Сегментування ринку та позиціювання товарів підприємства.

Проте зрозуміло, що обидва підходи не ідеальні. Перший – занадто дорогий, другий своїм “універсалізмом” нехтує розбіжності, які властиві різним покупцям. Потрібен компроміс, за якого, з одного боку, враховувалися б відмінності споживачів (їхні вимоги до товару, уподобання, інтенсивність споживання), а з іншого, з'являлася б можливість досягти фінансової мети фірми. Таким компромісом можна вважати сегментування ринку [13, с.87]. Придбати курсову на тему - Сегментування ринку та позиціювання товарів підприємства, можна вже сьогодні!.

В ідеалі, фірма, звичайно, буде намагатися зайняти всі ринкові ніші (сегменти), для максимізації прибутків. На ділі ж вона проводить маркетингові дослідження й у результаті акцентує своє "увагу" на окремих сегментах ринку, де її продукт принесе максимальний доход - адже досить очевидно, що різні споживачі бажають придбати різні товари. Щоб глибше досліджувати цю проблему, розглянемо основні стратегії маркетингу.

Масовий маркетинг. При масовому маркетингу продавець займається масовим виробництвом, масовим розподілом і масовим стимулюванням збуту того самого товару для всіх покупців відразу. Основний доказ на користь масового маркетингу полягає в тому, що при подібному підході повинні максимально знизитися витрати виробництва і ціни і сформуватися максимально великий потенційний ринок. Товарно-диференційований маркетинг. У цьому випадку продавець робить два чи кілька товарів з різними властивостями, у різному оформленні, різної якості, у різній розфасовці і т.п. Ці товари покликані не стільки сподобатися різним сегментам ринку, скільки створити розмаїтість для покупців.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Сегментування ринку та позиціювання товарів підприємства,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

000