ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Редакторська і журналістська лексика на основі Новин Ю. АндруховичаРедакторська і журналістська лексика на основі Новин Ю. Андруховича

Редакторська і журналістська лексика на основі Новин Ю. Андруховича


1.1. Лінгвістична характеристика публіцистичного стилю

Публіцистичний стиль займає особливе місце в системі стилів літературної мови, оскільки у багатьох випадках він повинен переробляти тексти, створені в рамках інших стилів. Наукова і ділова мова орієнтовані на інтелектуальне віддзеркалення дійсності, художня мова – на її емоційне віддзеркалення. Публіцистика грає особливу роль – вона прагне задовольнити як інтелектуальні, так і естетичні потреби. Видатний французький лінгвіст Ш. Баллі писав, що «наукова мова – це мова ідей, а художня мова – мова відчуттів» [3, c. 108]. До цього можна додати, що публіцистика – мова і думок, і відчуттів. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Редакторська і журналістська лексика на основі Новин Ю. Андрухович.

Важливість теми, освітлюваної засобами масової інформації вимагає ґрунтовних роздумів і відповідних засобів логічного викладу думці, а вираз авторського відношення до подій неможливий без використання емоційних засобів мови.

Серед головних мовних особливостей публіцистичного стилю слід назвати:
- принципову неоднорідність стилістичних засобів;
- використання спеціальної термінології і емоційно забарвленої лексики,
- поєднання стандартних і експресивних засобів мови,
- використання і абстрактною, і конкретної лексики.

Важливою межею публіцистики є використання найбільш типових для даного моменту суспільного життя способів викладу матеріалу, найбільш частотних лексичних одиниць, характерних для даного часу фразеологізмів і метафоричних вживань слова. Придбати курсову на тему - Редакторська і журналістська лексика на основі Новин Ю. Андрухович, можна вже сьогодні!.

Актуальність змісту примушує журналіста шукати актуальні форми його виразу, що загальнозрозумілі і в той же час відрізняються свіжістю, новизною.

Публіцистика є основною сферою виникнення і найбільш активним каналом розповсюдження мовних неологізмів: лексичних, словотворчих, фразеологізмів. Тому даний стиль надає істотний вплив на розвиток мовної норми. На жаль, у випадках тиражування недбалої, неточної мови цей вплив виявляється негативним: люди з низькою мовною культурою сприймають помилки як норму. Тут особливо актуальним виступає питання редакторської лексики, яка повинна редагувати статті публіцистичного стилю.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Редакторська і журналістська лексика на основі Новин Ю. Андрухович,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Редакторська і журналістська лексика на основі Новин Ю. Андрухович