ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Психологічні особливості розвитку анти конфліктної мотивації учнів молодших класівПсихологічні особливості розвитку анти конфліктної мотивації учнів молодших класів

Психологічні особливості розвитку анти конфліктної мотивації учнів молодших класів


1.1. Психосоціальні особливості молодшого шкільного віку

Молодший шкільний вік охоплює період життя від 6-7 до 10-11 років і визначається найважливішою обставиною в житті дитини – вступом до школи [6, с. 14]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Психологічні особливості розвитку анти конфліктної мотивації учнів молодших класі.

У цей період зростає рухливість нервових процесів, процеси збудження переважають, і це визначає такі характерні особливості молодших школярів, як підвищену емоційну збудливість і непосидючість. До 7 років морфологічно дозрівають лобові відділи великих півкуль головного мозку, що створює основу для більшої, ніж у дошкільнят, гармонії процесів збудження і гальмування, необхідної для розвитку цілеспрямованого довільного поводження. Оскільки м'язову розвиток і способи управління ним не йдуть синхронно, то у дітей цього віку є особливості в організації руху. Розвиток великих м'язів випереджає розвиток дрібних, у зв'язку з чим діти краще виконують сильні і розмашисті руху, ніж дрібні і потребують точності (наприклад, при письмі) [6, с. 54].

Разом з тим зростаюча фізична витривалість, підвищення працездатності носять відносний характер, і в цілому для дітей залишається характерною підвищена стомлюваність і нервово-психічна слабкість. Це проявляється в тому, що їх працездатність зазвичай різко падає через 25-30 хвилин після початку уроку і після другого уроку. Діти стомлюються в разі відвідування групи продовженого дня, а також при підвищеній емоційній насиченості уроків і заходів. Придбати курсову на тему - Психологічні особливості розвитку анти конфліктної мотивації учнів молодших класі, можна вже сьогодні!.

Фізіологічні трансформації викликають великі зміни в психічному житті дитини. У центр психічного розвитку висувається формування довільності (планування, виконання програм дій та здійснення контролю). Відбувається вдосконалення пізнавальних процесів (сприйняття, пам'яті, уваги), формування вищих психічних функцій (мовлення, письма, читання, рахунку), що дозволяє дитині молодшого шкільного віку робити вже більше складні, порівняно з дошкільням, розумові операції. За сприятливих умов навчання і достатньому рівні розумового розвитку на цій основі виникають передумови до розвитку теоретичного мислення і свідомості [6, с. 58]

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Психологічні особливості розвитку анти конфліктної мотивації учнів молодших класі,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Психологічні особливості розвитку анти конфліктної мотивації учнів молодших класі