ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Процедури голосування у Верховній Раді УкраїниПроцедури голосування у Верховній Раді України

Процедури голосування у Верховній Раді України


1. КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВИЙ СТАТУС ПАРЛАМЕНТУ УКРАЇНИ

Чинна Конституція України закріпила якісно нову організацію державної влади.

Верховна Рада остаточно втратила колишній статус найвищого органу державної влади та вперше набула всіх основних рис парламенту України — єдиного, загальнонаціонального, представницького, колегіального, виборного, однопалатного, постійно діючого органу законодавчої влади України [12, c. 32]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Процедури голосування у Верховній Раді України.

Єдинність Верховної Ради України є пріоритетною рисою українського парламенту та означає його єдинність у системі органів державної влади, що зумовлено насамперед унітарним характером української держави. Ця ознака закріплена у ст. 75 Конституції України, відповідно до якої єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент — Верховна Рада України [1].

Нині в Україні не існує інших органів законодавчої влади — ні загальнонаціональних, ні місцевих.

Верховна Рада України є загальнонаціональним, представницьким органом державної влади, оскільки вона представляє весь Український народ — громадян України всіх національностей і виступає від імені всього народу.

Це випливає з Преамбули Конституції України, її змісту та з назви українського парламенту — Верховна Рада України.

Колегіальний характер Верховної Ради України проявляється в її складі та порядку роботи і виражається у тому, що:

  1. Верховна Рада України складається з чотирьохсот п'ятдесяти народних депутатів України (ч. 1 ст. 76 Конституції України). Хоча на Всеукраїнському референдумі, проведеному 16 квітня 2000 p., громадяни України висловилися за зменшення складу Верховної Ради України до трьохсот осіб;
  2. Верховна Рада України є повноважною за умови обрання не менш як двох третин від її конституційного складу (тобто трьохсот народних депутатів України) (ч. 2 ст. 82 Конституції України).
Придбати курсову на тему - Процедури голосування у Верховній Раді України, можна вже сьогодні!.

Це також закріплено в Рішенні Конституційного Суду України від 17.10.2002 р. № 17-рп/2002, згідно з яким Верховна Рада України правомочна приймати закони і реалізовувати інші конституційно визначені повноваження, за умов обрання не менш як двох третин від її конституційного складу і складення новообраними народними депутатами України присяги [8, c. 124].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Процедури голосування у Верховній Раді України,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Процедури голосування у Верховній Раді України