ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Правові підстави на наслідки недійсності заповітуПравові підстави на наслідки недійсності заповіту

Правові підстави на наслідки недійсності заповіту


РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ СПАДКУВАННЯ

Спадкове право як підгалузь цивільного права становить собою сукупність встановлених державою правових норм, які регламентують порядок та умови переходу майнових прав та обов'язків померлого громадянина до інших осіб. Право спадкування тісно пов'язане з правом власності, оскільки спадкування є одним із найпоширеніших засобів набуття права власності і слугує охороні цього права. Спадкове правонаступництво виникає після смерті особи, яку називають спадкодавцем, і встановлюється на користь спадкоємця. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Правові підстави та наслідки недійсності заповіту.

Відповідно до ст. 1216 ЦК України, спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкове право має універсальний характер. Це означає, що спадкоємець спадкує всі права та обов’язки спадкодавця, за винятком тих, які за своєю природою не можуть бути передані іншій особі. Саме в спадкуванні яскраво виявляється така особливість універсального правонаступництва, як одночасність переходу до правонаступника всіх прав та обов'язків, які належали правопопереднику. Спадкоємець не може частково прийняти спадщину або частково відмовитись від неї.[9, ст.509]

Спадкодавцем може бути лише фізична особа. Якщо йдеться про спадкування за заповітом, то спадкодавцем може виступати лише дієздатна особа, яка розуміє значення своїх дій і може ними керувати. Коло спадкоємців є значно ширшим. Придбати курсову на тему - Правові підстави та наслідки недійсності заповіту, можна вже сьогодні!.

Спадкоємці — це особи, які набувають право на спадщину, тобто фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народилися після відкриття спадщини. Спадкоємцями можуть виступати юридичні особи, держава, територіальні громади тощо. Особливість полягає в тому, що фізичні особи можуть бути спадкоємцями як в силу прямого припису закону (спадкоємці за законом), так і в силу заповіту спадкодавця (спадкоємці за заповітом), тоді як усі інші особи (юридичні особи, держава тощо) можуть набути право на спадкування тільки за заповітом. У цьому правилі є лише один виняток. У разі відсутності спадкоємців за заповітом і за законом, усунення, їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини, а також відмови від її прийняття суд визнає спадщину відумерлою. Така спадщина переходить у власність територіальної громади за місцем відкриття спадщини (ст. 1277 ЦК України).

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Правові підстави та наслідки недійсності заповіту,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Правові підстави та наслідки недійсності заповіту