ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Поняття та зміст міжнародних фінансових зобовязаньПоняття та зміст міжнародних фінансових зобовязань

Поняття та зміст міжнародних фінансових зобовязань


1.1 Поняття і сутність зобов’язань

Становлення зобов’язання як правової категорії датується добою античності. Римляни розглядали зобов’язання як загальну категорію, що охоплює всі випадки, коли одна особа несе юридичний обов’язок перед іншою і відповідає за невиконання зобов’язання. В Інституціях Юстиніана міститься загальне визначення зобов’язання – як правові пута, які змушують виконувати все те, що відповідає “праву нашої держави”. Визначення зобов’язання як певних правових пут зв’язаності не було випадковим. У стародавній період ця обмеженість – пута – не була тільки фігуральним виразом. У Законах XII таблиць містилася норма, яка свідчить, що неспроможного боржника зв'язували шкурами або ланцюгами, вага яких прирівнювалась до ваги речей (срібла, золота та ін.), які він заборгував. Згодом пута, зв’язування, з фізичних перетворились в юридичні. “Зв’язаність” починає виявлятися у майновій відповідальності боржника згідно із зобов’язаннями. Таким чином в античності зобов’язання виникає як юридична категорія, яка покликана врегулювати відносини між учасниками господарських відносин. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Поняття та зміст міжнародних фінансових зобовязань.

Формування поглядів на категорію зобов’язання пройшло довгий і складний шлях. В різні епохи дана категорія змінювалось та вдосконалювалась. Протягом XV – XX ст. сформувались два окремі наукові напрями в бухгалтерському обліку: економічний та юридичний. Якщо юридичне трактування зобов’язань зародилось ще в XVIII ст., то економічне їх розуміння відноситься до початку ХІХ ст.

Основними документами, які регулюють зобов‘язання в Україні, є Господарський та Цивільний кодекси України.

У ст. 173 Господарського кодексу України господарським визнається зобов'язання, що виникає між суб'єктом господарювання та іншим учасником відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених кодексом, в силу якого один суб'єкт (зобов'язана сторона, у тому числі боржник) зобов'язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб'єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо) або утриматися від певних дій, а інший суб'єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку.[1, с.359 ] Придбати курсову на тему - Поняття та зміст міжнародних фінансових зобовязань, можна вже сьогодні!.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Поняття та зміст міжнародних фінансових зобовязань,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Поняття та  зміст міжнародних фінансових зобовязань