ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Поняття та види аліментних відносин. Аліментні зобов’язання батьків, щодо утримання дітейПоняття та види аліментних відносин. Аліментні зобов’язання батьків, щодо утримання дітей

Поняття та види аліментних відносин. Аліментні зобов’язання батьків, щодо утримання дітей


1.1. Поняття та підстави виникнення аліментних зобов’язань

Аліментне зобов’язання відіграє важливу роль у системі сімейних стосунків. Ним встановлюється матеріальне підґрунтя існування тих членів сім’ї, які потребують допомоги внаслідок певних обставин. Те утримання, яке надається не в силу юридичного обов’язку, а на підставі моральних норм, не вважається аліментами. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Поняття та види аліментних відносин. Аліментні зобов’язання батьків, щодо утримання дітей.

Поняття аліментного зобов’язання містить у собі сутність та основні риси даних правовідносин. Багато авторів, які досліджували це питання, давали своє визначення аліментного зобов’язання.

О.Й. Пергамент визначає аліментне зобов’язання як встановлений законом обов’язок певних членів сім’ї утримувати інших членів сім’ї, що потребують допомоги. Якщо зобов’язана особа безпосередньо не утримує члена своєї сім’ї, який має на це право (тобто не надає йому необхідного харчування, одежі, не забезпечує житлом і т.ін.), вона повинна сплачувати кошти на його утримання (аліменти) [26, с. 108]. Однак, як відзначає З.В. Ромовська, аліментне зобов’язання – це не тільки обов’язок однієї сторони. Це насамперед правовідносини, в яких обов’язку однієї сторони кореспондує право іншої. Отже, пише вона, аліментні зобов’язання можуть бути визначені як правовідносини, в яких одна сторона зобов’язана при наявності умов, передбачених законом, утримувати іншу сторону – члена своєї сім’ї чи родича, а остання може вимагати виконання даного обов’язку [17, с.74]. З цією точкою зору неможливо не погодитися, адже аліментне зобов’язання передбачає двостороннє волевиявлення, за яким одна особа – член сім’ї – бере зобов’язання по
утриманню іншого члена сім’ї, а той, у свою чергу, потребуючи матеріальної допомоги для підтримки нормального рівня свого життя, приймає дане утримання. Придбати курсову на тему - Поняття та види аліментних відносин. Аліментні зобов’язання батьків, щодо утримання дітей, можна вже сьогодні!.

Л.В. Афанасьєва визначає аліментне зобов’язання як правовідносини, що виникають на підставі передбачених у законі юридичних фактів, за якими одна сторона зобов’язана утримувати іншу сторону – дружину (чоловіка), жінку (чоловіка) за умови тривалого спільного проживання без реєстрації шлюбу, родича або свояка певного ступеня спорідненості чи свояцтва, особу, яка взяла у свою сім’ю дитину, що є сиротою або з інших причин позбавлена батьківського піклування, вихованця, а останні вправі вимагати виконання даного обов’язку [7, с. 9].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Поняття та види аліментних відносин. Аліментні зобов’язання батьків, щодо утримання дітей,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Поняття та види аліментних відносин. Аліментні зобов’язання батьків, щодо утримання дітей