ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Польща. Динаміка, фактори та характерні особливості економічного розвиткуПольща. Динаміка, фактори та характерні особливості економічного розвитку

Польща. Динаміка, фактори та характерні особливості економічного розвитку


1.1. Польща та її місце в світовій економіці

У світовому масштабі Польща не виділяється ні розмірами території та населення, ні економічною потужністю. Але на теренах Європи її ресурсний потенціал, економічна й політична роль досить помітні. За європейськими мірками вона знаходиться серед найбільших держав за площею (майже дорівнює розмірам Німеччини) і чисельністю населення (не набагато поступаючись Іспанії). Але більш важливою є економічна роль Польщі в Європі. Польща — це постсоціалістична країна, що має найбільш яскраві досягнення в перебудові економіки на ринкові засади. Польща першою з колишніх соціалістичних країн рішуче відкинула комуністичну ідеологію і принципи соціалістичного господарства. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Польща. Динаміка, фактори та характерні особливості економічного розвитку.

Особливо помітна роль Польщі в Центральній Європі, де вона виступає стрижнем інтеграції в рамках Митного Центрально-Європейського союзу. Польща багато в чому є взірцем для інших країн Центральної та Східної Європи, а також для України в процесі здійснення економічних реформ.

Польща є членом НАТО, ОЕСР, СТО, а в 2004 році стала повноправним членом ЄС. З одного боку, це є свідоцтвом значної уваги, яка приділяється Польщі розвинутими державами. З іншого боку, це вносить певні корективи в українсько-польські стосунки. Польща перетворюється на особливого сусіда, який буде діяти за правилами організацій, членом яких вона є (наприклад, встановлення візового режиму, більш жорстких митних нормативів тощо). Водночас Україна сподівається на підтримку з боку Польщі щодо інтеграції в ЄС. Придбати курсову на тему - Польща. Динаміка, фактори та характерні особливості економічного розвитку, можна вже сьогодні!.

Польща - європейська країна, що має значний економічний потенціал. Її питома вага і значення в світовому господарстві за останній час помітно виросли. Найбільш яскравим синтетичним показником, що відображає цей прогрес, є динаміка зростання валового внутрішнього продукту [6, с. 79].

З моменту початку трансформації вартість польського ВВП, виражена в доларах США, збільшилася більш ніж в п'ять разів. У 1990 р. вона складала близько 59 млрд. доларів США, а в 2005 р. перевищила рівень 300 млрд. доларів США. В результаті Польща опинилася на 21-ому місці серед країн світу і на 11 місці в Європі за об'ємом ВВП, а в 2006 році він склав понад 320 млрд. доларів США. У 2008 році ВВП Польщі збільшився на більш ніж 6,6%, тобто він ріс набагато швидше, ніж в середньому в світі.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Польща. Динаміка, фактори та характерні особливості економічного розвитку,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Польща. Динаміка, фактори та характерні особливості економічного розвитку