ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Пенсійний фонд в системі державних цільових фондівПенсійний фонд в системі державних цільових фондів

Пенсійний фонд в системі державних цільових фондів


1.1. Сутність, місце і роль державних цільових фондів.

В Україні функціонує система соціального захисту населення. Вона полягає в тому, що держава гарантує кожному громадянину право на працю, на нормальний рівень життя через мінімальний рівень заробітної плати, її індексацію, а також задовольняє потреби у здобутті загальної освіти, організації охорони здоров'я і розвитку фізичної культури, підготовці кадрів, вихованні дітей тощо. Соціальний захист населення вирівнює рівень життя окремих груп населення, надає допомогу з безробіття, матеріально забезпечує у разі досягнення пенсійного віку та інші види соціальної підтримки.

Основою системи соціального захисту населення є сукупність державних, економічних, соціальних і правових гарантій: право на працю та отримання винагороди за працю відповідно до її кількості та якості, право на вибір професії і сфери використання праці, здобуття загальної та професійної освіти, право на отримання матеріальної допомоги у похилому віці та при втраті працездатності у працездатному віці, право на соціальне страхування тощо. На соціальний захист населення Україна витрачає близько 20-25% коштів державного бюджету. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Пенсійний фонд в системі державних цільових фондів.

Соціальний захист є складовою соціальних гарантій населенню, які повинні забезпечуватися державою за ринкових умов відповідно до засад соціальної політики. До таких гарантій належать:
- гарантування кожному працюючому громадянину мінімального рівня заробітної плати, її індексації згідно з прожитковим мінімумом;
- задоволення освітньо-культурних потреб та належного рівня охорони здоров'я з метою всебічного розвитку особистості;
- захист купівельної спроможності малозабезпечених громадян;
- вирівнювання рівнів життя окремих категорій населення тощо.

Забезпечення цих гарантій можливе за умови комплексного використання різних методів і важелів, зокрема, реалізації конституційних прав громадян на працю і допомогу з безробіття, запровадження оплати праці не нижче мінімального рівня, індексації зарплати в умовах зростання цін та прожиткового мінімуму, надання державної допомоги, пільг та інших видів соціальної підтримки малозабезпеченим сім'ям та сім'ям, які мають дітей, матеріального забезпечення у разі досягнення пенсійного віку, тимчасової або постійної втрати працездатності, втрати годувальника тощо. Придбати курсову на тему - Пенсійний фонд в системі державних цільових фондів, можна вже сьогодні!.

Отже, зміст соціальних гарантій у цілому і соціального захисту населення зокрема є методом забезпечення з боку держави задоволення необхідних потреб громадян на рівні соціально визначених норм. Форми і методи соціального захисту населення повинні забезпечити кожного громадянина життєво необхідними потребами не нижче прожиткового мінімуму. Особливістю соціального захисту є його адресна спрямованість, тобто соціальна допомога повинна надаватися тим громадянам і в таких обсягах, яких вони потребують.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Пенсійний фонд в системі державних цільових фондів,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Пенсійний фонд в системі державних цільових фондів