ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Особливості сучасного філософського розуміння цивілізаціїОсобливості сучасного філософського розуміння цивілізації

Особливості сучасного філософського розуміння цивілізації


1. Поняття і особливості сучасної цивілізації з огляду філософського розуміння

Людство перейшло рубіж століть і перейшло у нове XXI століття – століття інформаційних технологій. На мою думку, цивілізація підійшла до кінця певного етапу розвитку, коли нею було отримано колосальний досвід в науках. В основному більшість грандіозних відкриттів було зроблено в XX столітті. Саме в цьому столітті стало популярним вираз в засобах масової інформації: «Це відкриття здатне перевернути весь Світ...». У результаті людство накопичило величезний потенціал необдуманих і неосмислених продуктів новаторства. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Особливості сучасного філософського розуміння цивілізації.

Поняття "цивілізація" з'явилося в XVIII ст. в руслі теорії прогресу і несло на собі відбиток просвітницького мислення. У цей час практично було відсутнє критичне розгляд цього поняття. Цивілізація розумілася як прогрес, розвиток суспільства на засадах "розуму" і "універсалізму", якийсь ідеал. Цивілізація ототожнюється також з цивілізованістю, тобто хорошими манерами і навичками самоконтролю (Вольтер). В епоху Реставрації у Франції Ф. Гізо розглядає цивілізацію як єдність двох елементів - рівня соціального розвитку та рівня інтелектуального розвитку.

Потім значення терміна було розширено, і крім володіння вихованістю і навичками "цивілізованої поведінки" він став вживатися для характеристики стадій розвитку людства. Л. Морган, а слідом за ним і Ф. Енгельс розглядають цивілізацію як стадію розвитку суспільства, що настала після дикості і варварства. В цей час поняття цивілізація використовується також як характеристика європейського капіталізму в цілому [1, c. 447].

У нинішніх умовах у цивілізації два шляхи подальшої історії: або піти у небуття і загубитися невагомим прахом у світовому просторі і забрати з собою все живе, або осмислити весь свій досвід і перейти від періоду розвитку «Homo Sapiens – Людина Розумна» до періоду «Людина Мудра». Але по багатьма ознаками проблема вибору шляху зараз мало кого цікавить [1, с. 23].

Сучасна цивілізація зіткнулася з цілим комплексом глобальних проблем: збереження миру на Землі, екології, продовольча проблема, народонаселення, подолання бідності більшої частини людства [6, с. 12]. Придбати курсову на тему - Особливості сучасного філософського розуміння цивілізації, можна вже сьогодні!.

І це лише малий список всіх сучасних ознак світової кризи. Всі труднощі людства сплелися в один заплутаний клубок - одна проблема доповнює іншу і не може без неї існувати ...

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Особливості сучасного філософського розуміння цивілізації,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Особливості сучасного філософського розуміння цивілізації