ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Особливості соціально-правоовго захисту дітей сирітОсобливості соціально-правоовго захисту дітей сиріт

Особливості соціально-правоовго захисту дітей сиріт1.1. Історичні і соціально-педагогічні передумови становлення і розвитку інтернатного та напівінтернатного типу закладів

Історичні джерела свідчать, що перші виховні будинки для покинутих дітей з'явилися при церквах м. Кесарія (Мала Азія) за ініціативою єпископа Василя Кесарійського. У 787 році подібний заклад відкривається при соборі у Мілані. Тривалий час він залишався єдиним у Європі, і лише у ХІVст. їх кількість збільшилася до 30. Цікаво, що вже на той час там не лише піклувалися про дітей-сиріт, але й вели профілактичну роботу: допомагали матерям, запобігаючи відмові від дитини, передавали дітей у родини, переважно селянські, здійснювали контроль за їх вихованням. Та й у подальшому більшість дитячих притулків очолювали священики. Був широко відомий, наприклад, виховний будинок, створений у 1640 р. у Парижі відомим священиком Вінцентом Деполем. Йому вдалося отримати фінансування від самого короля Людовика XIV, дістати матеріальну підтримку від дворянства. Створювались ордени - великі церковні організації, що мали на меті благодійність і стали на цій стезі широко відомими. Деякі існують і зараз, наприклад, орден «Милосердя», керований, свого часу, матір'ю Терезою. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Особливості соціально-правоовго захисту дітей сиріт.

На початок XX ст. лише православна церква нараховувала 67 єпархій, 48 тисяч приходів, 81 тисячу храмів, а також 1200 чоловічих і жіночих монастирів. З давніх часів монастирі та храми утримували лікарні, притулки, богадільні. Опіка, піклуванняу нашому суспільстві завжди поважались. Століттями милосердя і співчуття носили суспільний характер і були властиві не лише дворянству чи купецтву, а й іншим прошаркам населення.

у VIII - IX ст. відбувається перехід до малої родини, яка складається з подружжя і дітей. Тепер виявляє турботу про малих дітей не громада, а родина; після смерті батьків вирішується проблема опіки, успадкування майна. Цікаво, що з приходом християнської моралі було заборонено ховати з померлим чоловіком його дружину, бо це зумовлювало збільшення кількості дітей-сиріт.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Особливості соціально-правоовго захисту дітей сиріт,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Особливості соціально-правоовго захисту дітей сиріт


Підготовка зовнішньоторговельної угоди з експорту кондитерських виробів

1.1.Аналіз світового виробництва і торгівлі кондитерськими виробами

Кондитерські вироби є стратегічною продукцією для будь-якої держави. Світовий ринок кондитерських виробів щільно насичений, а головні конкуренти України – Росія, Польща, Канада та Болгарія ведуть агресивну політику на зовнішніх ринках.

Світове виробництво кондитерських виробів сконцентроване в країнах великої площі, які, відповідно, можуть забезпечувати себе необхідними умовами та обладнанням.

Розглянемо провідні країни та фірми виробників товару, а також головних експортерів та імпоретів товару. Лідерами у виробництві кондитерської продукції є: Росія, Польща, Болгарія та Канада.

Канада – один з найбільших виробників кондитерських виробів у світі і її частка в обсязі світового виробництва постійно зростає протягом останніх 15 років. Канада – найбільший виробник кондитерських виробів з усіх європейських країн, її частка становить 65% виробництва регіону. В 2000 році виробництво кондитерської продукції в країні становило 165,4млн. тонн , а в 2007-08 – вже 230 млн. доларів США [8, c. 375]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Підготовка зовнішньоторговельної угоди з експорту кондитерських виробів.

Для порівняння в Польщі за січень-вересень 2008 року виробництво кондитерської продукції становило 133,12 млн. тонн (на 14,4% більше, ніж за той же період попереднього року), шоколаду – 191,7 тис крон (на 4,1% більше), цукерок – 602 тис. тонн (приріст – 8,2%). В 2007 році виробництво кондитерських виробів в Польщі зросло на 19% порівняно з 2006 – 4,067 млн. крон [11, c. 35]

Лідерство Болгарії на світовому ринку пояснюється ще його великою розгалуженою складовою виробництва цукрово-какаової кондитерської продукції. Через кліматичні особливості в Болгарії збирають урожай какао двічі на рік, що дає змогу експортувати його в інші країни та виробляти більшу кількість продукції ніж інші країни. Всього щорічно Євросоюз споживає для виробництва кондитерських виробів 65-66 млн. тонн цукру та 150-389 тонн пшениці, 63-64 тонни какао, ще близько 110 млн. тонн матеріалів необхідних для виробництва продукції використовується для технічних потреб [11, c. 49].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Підготовка зовнішньоторговельної угоди з експорту кондитерських виробів,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Підготовка зовнішньоторговельної угоди з експорту кондитерських  виробів


Підготовка зовнішньоторговельної угоди з імпорту тканин

1.1. Аналіз світового ринку товару

Розглянемо обсяги експорту та імпорту товару, динаміку, географічну та товарну структуру, а також провідні країни і фірми експортери та імпортери товару .

Обсяг імпорту світового ринку тканин зріс на 47,4% у 2009 році порівняно з 2008 на рівні 144 975 тис.дол [14, c. 388]. Прибуток за 2009 рік був найбільшим протягом попередніх 5 років і збільшився через постійну необхідність конкуруючих країн Індії, Руминії, Молдови, Турції, Італії, Франції, Росії, України та інших до виробництва саме їхніх тканин задля задоволення потреб населення, обсяг виробництва та прибуток від діяльності значно більший ніж на сьогоднішній день в Україні. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Підготовка зовнішньоторговельної угоди з імпорту тканин.

За період 2008-2009 роки обсяг світового ринку тканин збільшився на 36% [15]. Але у 2010 році обсяг значно впав у порівнянні з 2008 р та 2009 роком, а саме на 19%, що пов’язано із існуючою світовою фінансовою кризою, як наслідок зменшення купівельної спроможності споживачів, заборгованості і невиплати зарплат, стрибок курсу, що призвів до різкого збільшення цін. У таких умовах обсяги продажів зменшилися, менще людей можуть собі дозволити купувати дорогі тканини.

На діаграмі 1.1 наведено обсяг та динаміку світового ринку тканин за 2004-2009 рр. У таблиці 1.1 – сегментування світового ринку тканин за лідерами – імпортерами та його динамічні зміни.

Очікується, що збільшення обсягів світового ринку тканин буде уповільнюватися, аніж це було у попередні роки. За прогнозами об’єм ринку у 2013 році досягне позначки 138 млрд.дол., з щорічним збільшенням обсягів на 4%. У 2010 році обсяг ринку впав на 9% у порівнянні з 2009 роком до 128 млрд.дол. Однак, вже у 2011 році очікується пожвавлення ситуації на ринку з 7% збільшенням об’єму до 164 млрд.дол [19].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Підготовка зовнішньоторговельної угоди з імпорту тканин,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Підготовка зовнішньоторговельної угоди з імпорту тканин


Організація бронювання різних видів послуг та їх інформаційно-технічне забезпечення

1.1. Виникнення і сутність автоматизованих систем бронювання

Вперше поняття «Комп'ютерна Система Бронювання» (КСБ) з'явилося в Європі і США в 60-х роках. У ті роки цивільна авіація перебувала на етапі активного розвитку. «Телефонна» технологія бронювання місць туристичними агентами і «паперова» технологія управління заповнюваністю рейсів авіакомпаніями перестали справлятися з обслуговуванням зростаючого пасажиропотоку, що й призвело до необхідності автоматизації такого роду діяльності.

Перші КСБ було створено окремими авіакомпаніями і призначалися виключно для обслуговування потреб власних туристичних агентів. Згодом такий підхід призвів до того, що, з одного боку, в які працюють турагентствах було встановлено декілька терміналів КСБ, що належать різним авіакомпаніям, а, з іншого боку, авіакомпаніям доводилося витрачати все більше і більше коштів на технологічний розвиток КСБ. Логічним рішенням у цій ситуації стало об'єднання зусиль авіакомпаній у розробці та просуванні КСБ на ринку. Результатом цієї інтеграції стало виникнення чотирьох так званих глобальних систем резервування (Global Distribution System - GDS). На сьогодні до глобальним відносять чотири системи бронювання: Amadeus, Galileo, Sabre та Worldspan. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Організація бронювання різних видів послуг та їх інформаційно-технічне забезпечення.

Мережні інформаційні технології являють собою актуальний і перспективний напрямок розвитку інформаційних технологій. Їх ціль - не тільки забезпечення обміну інформацією між окремими користувачами інформаційно-обчислювальних систем, але також і створення для них можливості кооперативного використання розподілених інформаційних ресурсів суспільства, одержання довідкової, документальної й іншої інформації з різного роду спеціалізованих інформаційних фондів.

Можна виділити три характерні риси туризму:

  1. різноманітна й інтегрована торгівля послугами;
  2. комплексна послуга, як з погляду виробника, так і споживача;

3. інформаційно-насичена послуга [20, с. 136].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Організація бронювання різних видів послуг та їх інформаційно-технічне забезпечення,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Організація бронювання різних видів послуг та їх інформаційно-технічне забезпечення


Створення та діяльність УПА. Організаційна структура, тактика дій та командування

1.1. Історичний аспект утворення УПА

Перші загони під назвою УПА-«Поліська Січ» створив з вибухом Другої світової війни отаман Тарас Бульба-Боровець в районі поліського села Олевського для боротьби з більшовиками, які декілька років раніш, разом з німцями, окупували Польщу. Ці загони діяли незалежно від німців проти решток розбитих радянських військ. Із кінцем 1941 року німці змусили Бульбу ліквідувати УПА-«Поліську Січ», після чого він перейшов у підпілля з частиною своїх — і створив нову повстанську формацію для боротьби проти німців і радянських партизанів, спершу під подібною ж назвою, а згодом як Українська Національно Революційна Армія (УНРА). Загони Т. Бульби-Боровця підпорядковувались Уряду Української Народної Республіки в екзилі З Бульбою співпрацювали члени ОУН під керівництвом А. Мельника, у яких були свої військові табори на півдні Крем'янеччини та Володимирщини [14, с. 61].

З осінню 1942 року почали паралельно створюватися збройні загони ОУН на Поліссі й Волині, очолені Степаном Бандерою, що й також прийняли назву УПА. Ці загони 18 серпня 1943 роззброїли УПА-"Поліська Січ" Тараса Бульби: деякі члени останньої увійшли до нової УПА, яка, спираючися на мережу ОУН на північно-західних українських землях, набирала розмаху. Її організаторами були провідні члени ОУН: Д. Клячківський, Р. Волошин, Я. Бусел. Першим командиром УПА став Клячківський (псевдонім Клим Савур), а шефом штабу — полковник УНР Леонід Ступницький (Гончаренко), начальником оперативного відділу став полковник УНР М. Омелюсік. Місцем постою командування УПА стала Костопільщина. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Створення та діяльність УПА. Організаційна структура, тактика дій та командування.

В кінці 1941 р. і протягом 1942 р. німці проводили масові арешти членів українських націоналістичних організацій. У лютому-березні 1942 р. у Бабиному Яру було розстріляно 621 членів ОУН(м), серед яких відома українська поетеса Олена Теліга. У липні 1942 р. була розгромлена київська референтура ОУН(б), а її керівник Дмитро Мирон (Орлик) загинув при арешті. У жовтні-листопаді 1942 було арештовано гестапо і страчено 210 членів ОУН(б). У грудні 1942 р. було арештовано 18 активістів львівської референтури ОУН(б), серед яких члени проводу ОУН(б) Ярослав Старух і Іван Клімов, яких були розстріляні.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Створення та діяльність УПА. Організаційна структура, тактика дій та командування,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Створення та діяльність УПА. Організаційна структура, тактика дій та командування


Особливості розвитку країн БРІК Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці

1.1. Загальне поняття про БРІК

BRIC (від англ. Brazil, Russia, India, China — «Бразилія, Росія, Індія, Китай») — група найбільших за площею та населенням країн, що розвиваються, термін, що часто використовується в економіці. Цей акронім був запропонований банком Goldman Sachs в 2001 році. Через швидкий розвиток та великі розміри цих країн, за оцінками вони разом можуть досягти об'єднаного обсягу економіки сучасних розвинених країн вже в 2050 році [4].

Послідовність букв в слові визначається не лише благозвучністю, але і тим, що саме слово в англійській транскрипції BRIC дуже схоже на англійське слово brick — «цеглина», таким чином, даний термін використовується як позначення групи країн, за рахунок зростання яких багато в чому забезпечуватиметься майбутнє зростання світової економіки і фондових ринків зокрема. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Особливості розвитку країн БРІК Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці.

Голдман-сакс не передбачав наявність координації економічних політик між країнами БРІК. Тим більше не передбачалося, що країни БРІК сформують якийсь економічний блок або офіційну торговельну асоціацію, як Європейський союз. Проте, з часом з'явилися ознаки, що чотири країни БРІК прагнуть сформувати політичний союз і таким чином перетворити свою зростаючу економічну владу в більший геополітичний вплив. Члени БРІК характеризуються як найбільш крупні країни, що швидко розвиваються. Вигідне положення цим країнам забезпечує наявність в них великої кількості важливих для світової економіки ресурсів:
- Бразилія — багата сільськогосподарською продукцією
- Росія — найбільший в світі експортер мінеральних ресурсів,
- Індія — дешеві інтелектуальні ресурси,
- Китай — володар дешевих трудових ресурсів [25].

Це головні ресурси, на які спираються економіки цих країн. Висока чисельність населення країн обумовлює дешевизну праці в них і, відносно високі темпи економічного зростання. Зрештою, прогнозується, що значні розміри економік цих країн в майбутньому дозволить їм трансформувати економічне зростання в політичний вплив, що приведе до формування нової економічної еліти і понизить вплив «золотого мільярда».

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Особливості розвитку країн БРІК Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Особливості розвитку країн БРІК  Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці


Розвиток грошового ринку в Україні. Нормативне регулювання грошового ринку України

1.1. Суть, значення та функціонування грошового ринку

Складовою частиною аналізу грошової системи є грошовий ринок. У ринковій системі грошові ресурси беруть адекватну форму руху у вигляді грошового ринку. Грошовий ринок - узагальнююче поняття. У самому загальному розумінні - це ринок, де обертаються гроші як капітал: організований за законами попиту та пропозиції рух грошових ресурсів у суспільстві.

Грошовий ринок - це ринок грошових коштів, на якому в результаті взаємодії попиту на гроші і пропозиції грошей встановлюється рівноважне значення кількості грошей і рівноважна ставка відсотка [5;c.147].

На грошовому ринку гроші «не продаються » і «не купуються» подібно іншим товарам. У цьому специфіка грошового ринку. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Розвиток грошового ринку в Україні. Нормативне регулювання грошового ринку України.

Об'єктами відносин на грошовому ринку виступають грошові ресурси і цінні папери. Суб'єкти грошового ринку: держава, підприємства різних форм власності, окремі громадяни.

Грошовий ринок забезпечує перерозподіл грошових ресурсів між суб'єктами господарювання і галузями економіки. Грошовий ринок виступає підсистемою фінансового ринку в цілому, пов'язаний з інвестиційним ринком, товарним ринком, ринком цінних паперів, ринком кредитних ресурсів. Всі складові грошового ринку між собою тісно пов'язані. Наприклад, збільшення обсягу вільних грошових коштів що знаходяться у населення і підприємства веде до розширення ринку кредитів і цінних паперів. Навпаки, випуск цінних паперів «пов'язує» потребу в кредитах і акумулює тимчасово вільні грошові кошти інвесторів. Таким чином, грошовий ринок регулюється загальними і специфічними принципами організації ринкової економіки.

У чому суть грошового ринку? Очевидно, що відповідь на це питання не може обмежитися формулою, що це «ринок, де продаються і купуються гроші». Тут потрібен ряд уточнень.

1. Слід розрізняти гроші як міру вартості, масштаб цін і гроші як об'єкт купівлі-продажу. Матеріальне наповнення і в тому і в іншому випадку може бути одним і тим же (це може бути долар, фунт, франк, рубль чи гривня). Однак функціональне застосування грошей - різне. Як міра вартості гроші вимірюють вартість інших товарів.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Розвиток грошового ринку в Україні. Нормативне регулювання грошового ринку України,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Розвиток грошового ринку в Україні. Нормативне регулювання грошового ринку України