ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Особливості розвитку країн БРІК. Роль та позиції країн БРІК у світовій економіціОсобливості розвитку країн БРІК. Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці

Особливості розвитку країн БРІК. Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці


1.1. Загальне поняття про БРІК

BRIC (від англ. Brazil, Russia, India, China — «Бразилія, Росія, Індія, Китай») — група найбільших за площею та населенням країн, що розвиваються, термін, що часто використовується в економіці. Цей акронім був запропонований банком Goldman Sachs в 2001 році. Через швидкий розвиток та великі розміри цих країн, за оцінками вони разом можуть досягти об'єднаного обсягу економіки сучасних розвинених країн вже в 2050 році [4]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Особливості розвитку країн БРІК. Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці.

Послідовність букв в слові визначається не лише благозвучністю, але і тим, що саме слово в англійській транскрипції BRIC дуже схоже на англійське слово brick — «цеглина», таким чином, даний термін використовується як позначення групи країн, за рахунок зростання яких багато в чому забезпечуватиметься майбутнє зростання світової економіки і фондових ринків зокрема.

Голдман-сакс не передбачав наявність координації економічних політик між країнами БРІК. Тим більше не передбачалося, що країни БРІК сформують якийсь економічний блок або офіційну торговельну асоціацію, як Європейський союз. Проте, з часом з'явилися ознаки, що чотири країни БРІК прагнуть сформувати політичний союз і таким чином перетворити свою зростаючу економічну владу в більший геополітичний вплив. Члени БРІК характеризуються як найбільш крупні країни, що швидко розвиваються. Вигідне положення цим країнам забезпечує наявність в них великої кількості важливих для світової економіки ресурсів:
- Бразилія — багата сільськогосподарською продукцією
- Росія — найбільший в світі експортер мінеральних ресурсів,
- Індія — дешеві інтелектуальні ресурси,
- Китай — володар дешевих трудових ресурсів [20]. Придбати курсову на тему - Особливості розвитку країн БРІК. Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці, можна вже сьогодні!.

Це головні ресурси, на які спираються економіки цих країн. Висока чисельність населення країн обумовлює дешевизну праці в них і, відносно високі темпи економічного зростання. Зрештою, прогнозується, що значні розміри економік цих країн в майбутньому дозволить їм трансформувати економічне зростання в політичний вплив, що приведе до формування нової економічної еліти і понизить вплив «золотого мільярда».

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Особливості розвитку країн БРІК. Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Особливості розвитку країн БРІК. Роль та позиції країн БРІК у світовій економіці