ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Особливості психічного розвитку дітей 6-7 роківОсобливості психічного розвитку дітей 6-7 років

Особливості психічного розвитку дітей 6-7 років


1.1. Показники рівня розвитку сприйняття у дитини 6-7 років

Період дошкільного дитинства є періодом інтенсивного сенсорного розвитку дитини - вдосконалення його орієнтування в зовнішніх властивостях і відносинах предметів і явищ, у просторі та часі. Сприймаючи предмети і діючи з ними, дитина починає все більш точно оцінювати їх колір, форму, величину, вагу, температуру, властивості поверхні і ін. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Особливості психічного розвитку дітей 6-7 років.

При сприйнятті музики він вчиться стежити за мелодією, виділяти звуки по висоті, уловлювати ритмічний малюнок, при сприйнятті мови - чути найтонші відмінності у вимові схожих звуків. Значно вдосконалюється у дітей вміння визначати напрям в просторі, взаємне розташування предметів, послідовність подій і розділяючи їх у проміжки часу. Сенсорний розвиток дошкільника включає дві взаємопов'язані сторони - засвоєння уявлень про різноманітні властивості і відносини предметів, явищ і оволодіння новими діями сприйняття, що дозволяють більш повно і розчленовано сприймати оточуючий світ [20, с. 163].

Розвиток орієнтування у властивостях предметів. У дошкільному дитинстві відбувається перехід від застосування наочних зразків, що є результатом узагальнення власного сенсорного досвіду дитини, до використання загальноприйнятих сенсорних еталонів. Сенсорні еталони - вироблені людством уявлення про основні різновиди властивостей і відносин. Без спеціально організованого сенсорного сприйняття діти спочатку засвоюють тільки деякі еталони, оскільки ці форми зустрічаються частіше за інші. Значно пізніше засвоюють дошкільники уявлення про трикутник, прямокутник, овал, оранжевий, блакитний, фіолетовий кольори. Придбати курсову на тему - Особливості психічного розвитку дітей 6-7 років, можна вже сьогодні!.

З великими труднощами діти засвоюють уявлення про величину предметів. На початку дошкільного віку діти мають уявлення тільки про відношення по величині між двома одночасно сприйманими предметами. У молодшому і середньому дошкільному віці у дітей складається уявлення про співвідношення по величині між трьома предметами [17, с. 59].

Від засвоєння окремих еталонів форми, кольору дитина шестирічного віку переходить до засвоєння зв'язків і відносин між ними, уявлень про ознаки, по яких властивості предметів можуть змінюватися. Окрім загальних еталонів величини у дітей складаються уявлення про вимірювання - довжина, ширина, висота.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Особливості психічного розвитку дітей 6-7 років,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Особливості психічного розвитку дітей 6-7 років