ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Основи державного управління у сфері адміністративно-політичної діяльностіОснови державного управління у сфері адміністративно-політичної діяльності

Основи державного управління у сфері адміністративно-політичної діяльності


1.1. Поняття державного управління

Термін "державне управління" не втратить свого найважливішого значення в практиці функціонування держави, не дивлячись на зміни в понятійному апараті різних наук, що вивчають цей феномен, принаймні, до тих пір, поки існує сама держава. Саме з позицій взаємозв'язку понять "держава" і "управління" і слід розглядати суть державного управління. При цьому не виключено, що з розвитком нових політичних і економічних відносин можуть змінюватися форми і методи управління, зростати важливість окремих функцій управління і слабшати значення інших. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Основи державного управління у сфері адміністративно-політичної діяльності.

До визначення поняття "державне управління" можна підходити з різних точок зору. Іноді управління визначається як така державна діяльність, яка не є ні правосуддям, ні законотворчістю. Класична дефініція управління така: управління — це діяльність держави або інших суб'єктів державної влади, що здійснюється поза межами законотворчості і правосуддя. Це так зване негативне визначення державного управління виділяє і зв'язує воєдино такі явища і інститути, як державне управління і уряд як виконавський орган єдиної державної влади і органів місцевого самоврядування, що реалізовують в певному об'ємі функції державного управління. Органи державного управління і місцевого самоврядування і утворюють виконавчу владу. Місцеве самоврядування грає велику роль в даній сфері. Придбати курсову на тему - Основи державного управління у сфері адміністративно-політичної діяльності, можна вже сьогодні!.

Поняття "державне управління" і "уряд" розрізняються між собою: наприклад, завданням уряду є перш за все досягнення мети політичного керівництва, тоді як державне управління в першу чергу направлене на безпосереднє здійснення функцій управління в різних адміністративних галузях, на виконання положень законодавчих актів, що діють у сфері державного управління [17, с. 11].

Англо-американські автори визначають управління таким чином: управління об'єднує ту область діяльності держави і його різних структур, в якій виконуються планомірно і цілеспрямовано вироблені політичні рішення.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Основи державного управління у сфері адміністративно-політичної діяльності,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Основи державного управління у сфері адміністративно-політичної діяльності