ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Організація роботи міжнародних готельних ланцюгівОрганізація роботи міжнародних готельних ланцюгів

Організація роботи міжнародних готельних ланцюгів1.1. Поняття і характерні риси організації роботи міжнародних готельних ланцюгів

Готельні ланцюги як метод управління з'явилися вже тоді, коли мало що передвіщало зміну ринкової кон'юнктури. Прагнення скоротити витрати, у першу чергу, на «розкручування» нового готелю, а також загальна тенденція до уніфікації управлінських процесів привели до того, що в Америці і Європі стали виникати готелі, схожі як за назвою, так і за стилем роботи [16, с. 20].

У готелів, що входять у готельний ланцюг - єдина система стандартів, з однаковими умовами й зручностями [22, с. 60]. Це означає, що в будь-якому готелі, що входить у такий ланцюжок, у якій би частині світу він не був розташований, можна одержати однакові послуги за ту саму вартість. Будь-то в Бангкоці, Мадриді, Вашингтоні або Києві. Готельні ланцюги дозволяють піднімати й підтримувати високі стандарти обслуговування. Перелічити всі готельні ланцюги немає можливості, тому що їх більше ста, але от деякі, найбільші з них: "Шератон", "Хілтон", " Інтер-Континентл", "Холідей", "Федерасьон Насьональ" [7, с. 50]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Організація роботи міжнародних готельних ланцюгів.

У ланцюжку "Федерасьон Насьональ" майже чотири з половиною тисячі готелів в усьому світі. Американські корпорації значно уступають лідеру: в "Холідей Іннз", наприклад, близько 2 тисяч готелів, в інших - у межах тисячі. Наприклад, така корпорація, як "Шератон", містить у собі 461 готель, і при цьому п'ятдесят чотири готелі з них - категорії люкс. Більша частина готелів знаходиться у Північній Америці, але взагалі цю марку можна зустріти в будь-якому куточку світу. Перший готель "Шератон" з'явився в 1937 р. у штаті Массачусетс, США. А на даний момент послугами цієї мережі постійно користуються 4 мільйони чоловік, що входять в "Шератон клуб інтернешнл" [16, с. 21]. Придбати курсову на тему - Організація роботи міжнародних готельних ланцюгів, можна вже сьогодні!.

З 1950-х рр. в організаційній структурі управління готелями у світовій готельній індустрії затвердилися різні моделі організації готельної справи.

Перша модель - модель Рітца, пов'язана з ім'ям швейцарського підприємця Цезаря Рітца. Багато престижних готелів світу носять його ім'я. Наприклад, готель “Рітц” в Парижі. Основна ставка в цих готелях робилася на європейські традиції вишуканості й аристократизму. У наш час ця модель переживає кризу.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Організація роботи міжнародних готельних ланцюгів,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Організація роботи міжнародних готельних ланцюгів


Виникнення держави Ізраїль

План до курсової роботи:

Виникнення держави Ізраїль

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Виникнення держави Ізраїль,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1 Історичні передумови створення держави

Передумови для формування сучасної ізраїльської країни формувались протягом довготривалого періоду. Але, найефективніші вони були в кінці XIX та початку XX століть. Так, у 1896 р. співробітником однієї із газет Відня Теодором Герцль було опубліковано брошуру, в якій зазначалось, що про єврейську державу – досвідом сучасного вирішення питань.

Автор зазначав у ній про те, що усі євреї на планеті пов’язані один із одним, і що антисемітизм який виник по відношенню до них є явищем не тимчасовим, а постійним. Герцль окрім всього вважав єврейські питання по своїй сутті національними і, що вирішити їх можливо за допомогою відновлення єврейської держави.

У 1897 р. Герцль у м. Базель (Швейцарія) скликав Перший сіоністський конгрес, який розглядають як офіційний початок виникнення сіоністського руху. Саме на даному конгресі було сформовано його основне призначення, яке полягало в побудові єврейської держави. Так, єврейська земля входила до складу Османської (Турецької) держави, то Герцль попросив про аудієнцію у султана і хотів отримати дозвіл на вільне переміщення єврейського народу до Святої землі. Але, на дане прохання султан відповів відмовою. Внаслідок чого він звернувся до британських органів із проханням, щоб замість Ерец-Ісраель можливо було отримати іншу землю, але велика кількість сіоністів негативно дивились на дану ситуацію.

У 1902 р. було призначено Королівську комісію в справах імміграції єврейського народу із Росії та інших країн, членом якої і став лорд Ротшільд. Особливо звернули на дану комісію міністр колоній Чемберлен та міністр закордонних справ Ленсдаун [4, с. 15].

Вони виступали за те, щоб виділити територію для майбутньої єврейської країни. До одного із варіантів відносили Кіпр, район Ель-Аріш на кордоні із Єгиптом та Уганду. Але, усі визначені варіанти було відкликано. Тоді, Герцль відзначив про те, що лише Палестина може стати єдиною землею, де єврейський народ зможе знайти спокій.


Виховання дружби у дітей дошкільного віку

План до курсової роботи:

Виховання дружби у дітей дошкільного віку

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Виховання дружби у дітей дошкільного віку,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Поняття дружби в свідомості дітей дошкільного віку

Визначення поняття «дружба», є важливим аспектом у вирішенні проблеми формування дружніх взаємовідносин. Дружні стосунки базуються на дружбі, і якщо дружба - це шуканий стан, то дружні стосунки - це процес. У зв'язку з цим, для кращого розуміння процесу потрібно зрозуміти стан, в якому цей процес відбувається. В. О. Сухомлинський, виходячи зі своїх спостережень, вважав, що основу дружби становить прагнення до взаємодії, яке знаходиться в єдності думок, інтелектуальних почуттів і естетичних потреб дітей «Потреба в людині народжується з бажанням знайти для себе в іншій людині джерело радості, віддаючи щось своє» [44, С. 18].

На цій основі, формується не тільки сама дружба, а й вибірковість. Дитина старшого дошкільного віку, вже спілкується не просто для задоволення цієї потреби, але якісно вибирає, хто їй більше симпатичний, з ким збігаються інтереси в ігровій діяльності, звідси розвивається власне спонукання до дружби. І. С. Кон, так само, як і В. О. Сухомлинський наголошує на потребі дітей в спілкуванні, але робить акцент в дружбі на емоційний контакт, емоційну прихильність дитини. Він зазначає, що дитина дошкільного віку розглядає інших дітей, як ігрових партнерів, при цьому вона не вміє відрізняти свою точку зору від чужої, вибудовуючи своє ставлення до однолітків завжди егоцентричних [45]. Тобто, дитина, або не помічає думки інших дітей, бачачи в низ лише віддзеркалення власного «я», або її «я» придушене (у випадку з більш вольовим однолітком), і вона чужу думку сприймає як свою власну. У дитини старшого дошкільного віку це особливо видно, так як на даному етапі розвитку, відбувається переломний момент усвідомлення себе і ін ших дітей. І І. С. Кон і В. О. Сухомлинський, визначають лише передумови виникнення дружби, майже не зачіпаючи саме її стан, в зв'язку з чим їх розуміння дружби є уривчастих і фрагментованим.

Більш повно поняття «дружба» відображає А. І. Аржанова, яка розкриває її, як близькі стосунки, засновані на взаємній довірі, прихильності, спільності інтересів і як наслідок отримання морального досвіду, розвиток позитивних почуттів, утворення моральних звичок, формування стійких форм поведінки [ 2].


Виховання культури поведінки у дітей молодшого дошкільного віку

План до курсової роботи:

Виховання культури поведінки у дітей молодшого дошкільного віку

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Виховання культури поведінки у дітей молодшого дошкільного віку,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Поняття культури поведінки у дітей молодшого дошкільного віку

Культура поведінки – це комплекс аспектів особистості, які відбивають її поведінка у соціальному середовищі, регулюють дотримання норм етичного та естетичного поведінки.

Культура поведінки відбиває вимоги соціального середовища до поведінки у ній кожного індивіда. Саме, завдяки формуванню культури поведінки, здійснюється запобігання його безконтрольності та асоціального характеру [5].

Культура поведінки формується у процесі виховання людини. Її основи закладаються в ранньому віці в ході сімейного виховання, продовжують розвиватися на дошкільному етапі розвитку дитини та отримують закріплення під час вступу дитини до школи. Шкільний етап має значення для особистісного розвитку. У школах реалізується як навчання підростаючого покоління, а й створюються оптимальні педагогічні умови виховання важливих якостей дитині, реалізується їх розкриття і практичне застосування.

Культура поведінки відбиває поточний етап у суспільному розвиткові, запити та потреби суспільства, і навіть впливає його розвиток. У культурі поведінки виявляється усе те, що вироблено людством, протягом усього історичного поступу: звичаї, традиції, правила поведінки у різних напрямах діяльності, етикет, звички, підвалини.

За своєю структурою культура поведінки є сукупністю наступних компонентів:

Культура діяльності. Вона відображає навички підготовки до будь-якої діяльності, вміння приготувати всі важливі складові її реалізації, навички дбайливого ставлення до іграшок, речей, предметів побуту, розвиток умінь підготовки свого робочого простору до діяльності та упорядкування після неї.

Культура гігієни Вона відбиває дотримання і правил гігієни, догляду за тілом, підтримання охайності, управління своєю поведінкою.


Вплив міжнародних валютно-кредитних установ на розвиток бізнесу в Україні

План до курсової роботи:

Вплив міжнародних валютно-кредитних установ на розвиток бізнесу в Україні

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Вплив міжнародних валютно-кредитних установ на розвиток бізнесу в Україні,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ МІЖ МІЖНАРОДНИМИ ВАЛЮТНО-КРЕДИТНИМИ УСТАНОВАМИ ТА РОЗВИТКОМ БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

Розвиток світової економіки передбачає необхідність регулювання, проведення узгоджених дій і координації економічної політики держав. У даних умовах зростає роль міжнародних інститутів, особливо валютно-кредитних і фінансових організацій.

Вітчизняні вчені виділяють ряд причин, які вплинули на процес формування інститутів, які пов’язані із міжнародними валютно-фінансовими операціями. До важливої причини впливу на зазначені процеси можна віднести пришвидшення глобалізації міжнародної економіки країн світу. Мова йде про те, що процес глобалізації здійснюється за рахунок того, що відбувається глибока взаємозалежність усіх елементів світової економіки. Відмітимо про формування суперечливого процесу глобального синтезу на рівні світової економіки, який не обходить жодну країну. Даний процес не несе односпрямований та лінійний характер, тобто не передбачає створення система, яка буде єдиною та монолітною.

Наступною причиною формування міжнародних фінансових організацій є розширення і поглиблення світогосподарських зв’язків. Тобто, цей фактор був зумовлений поглибленням та подальшим розвитком регіональних інтеграційних процесів та удосконаленням методів співробітництва між державами з подоланням кризових ситуацій.

Нарешті, третя причина – посилення процесів економічного регулювання в умовах нестабільності. [28, c.57]

Фінансова система – багаторівневі соціальна система, яка включає в себе врегульовану відповідними правовими нормами держави сукупність усіх наявних сфер фінансових відносин та відповідних суб’єктів таких відносин, які забезпечують збалансоване функціонування та взаємодію певних сфер та здійснюють управління ними.

Міжнародні організації сприяють формуванню ринкового середовища в країнах, стимулюють інвестування в державні інститути та приватні підприємства, створюють умови для залучення та гарантування іноземних інвестицій в країнах-реципієнтах (МБРР, МАР, регіональні банки розвитку, БАГІ, МЦУІС).


Вплив європейських фондів на розвиток економіки України

План до курсової роботи:

Вплив європейських фондів на розвиток економіки України

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Вплив європейських фондів на розвиток економіки України,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1 Сутність регіональної політики, регіональної економіки

У системі міжнародних відносин регіон — це геоторія (територія, акваторія або сукупність останніх), що відповідає таким ознакам: ? наявність внутрішньої цілісності, єдності або генетичного взаємозв'язку між її частинами; ? наявність особливих ознак; ? специфічна роль у структурі міжнародних відносин і визнання цієї ролі всіма (або майже всіма) основними учасниками зовнішньополітичного процесу.

Сьогодні регіон — це фактично визнаний елемент системи міжнародних відносин у великих політико-географічних зонах (Близькосхідний регіон, Балканський регіон та ін.). Географічні кордони регіону, як правило, не є константою і можуть змінюватися залежно від динаміки міжнародних відносин або під впливом інших факторів (наприклад, зіткнення інтересів декількох країн). Під терміном "регіон" розуміємо таку територіальну одиницю, яка відповідає визначенню Асамблеї європейських регіонів, а саме: "Регіон — це територіальне утворення, яке сформовано у законодавчому порядку на рівні, що є безпосередньо нижчим після загальнодержавного, та наділене політичним самоврядуванням" [16, с. 102].

Загальнодержавна регіональна політика спрямована на створення спільних передумов регіонального розвитку. Заходи цієї політики не мають вибіркового призначення і рівномірно впливають на всі регіони країни, формуючи правове, організаційне і економічне середовище їх функціонування. В рамках загальнодержавної політики здійснюється визначення сфери самостійних і спільних дій, повноваження і відповідальність органів влади у всіх сферах розвитку регіонів; встановлення загальнодержавних правил, процедур і норм розподілу власності, природних ресурсів, фінансів.


Вхождение республик Средней Азии в состав СССР

План до курсової роботи:

Вхождение республик Средней Азии в состав СССР

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Вхождение республик Средней Азии в состав СССР,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1. ПРЕДПОСЫЛКИ И ИСТОРИЯ СОЗДАНИЯ СССР

В течение длительного времени вопросы политико-правовых предпосылок создания СССР и развитие украинской государственности в этот период трактовались тенденциозно в соответствии с установившимися схемами. Следовательно, актуализируется необходимость изучения событий общественно-политической жизни украинских земель 20-х годов XX века как системы отношений, которая формировалась как вследствие объективных закономерностей развития общества, так и под влиянием практической деятельности политического режима постреволюционной эпохи. В результате большевистского переворота 1917 года на территории бывшей Российской империи были установлены советские республики. Среди них основная роль принадлежала России, в составе которой уже существовали определенные автономные образования.

Всеукраинский съезд Советов (11-12 декабря 1917 г.) принял резолюцию «Об организации власти в Украине», где было официально задекларировано, что «Украина провозглашается Республикой Советов рабочих, солдатских и крестьянских депутатов». Национальная политика Советского государства в основу заложила принцип равенства всех наций и народностей и право наций на самоопределение, закрепленные в Декларации прав народов России (2 ноября 1917 г.) и Декларации прав работающего н эксплуатируемого народа (январь 1918 г.).

Свободными и неприкосновенными объявлялись верования, обычаи, национальные и культурные учреждения Поволжья и Крыма. Сибири и Туркестана, Кавказа и Закавказья, что вызвало рост доверия к новой власти не только со стороны инородцев России (составлявших 57% населения), но и в странах Европы, Азии [10, с. 505].

На территории бывшей Российской империи национальные правительства некоторых стран вели борьбу за национальную самостоятельность на протяжении Гражданской войны. Такие процессы привели к провозглашению I Всеукраинским съездом Советов (25 декабря 1917 г.) Украинской Социалистической Советской Республики.


Глобалізація економіки та економічна інтеграція

План до курсової роботи:

Глобалізація економіки та економічна інтеграція

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Глобалізація економіки та економічна інтеграція,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1. СУТНІСТЬ, ПРИНЦИПИ ТА ПРИЧИНИ ЕКОНОМІЧНОГО ГЛОБАЛІЗМУ

Головною характеристикою сучасного стану розвитку світової економіки являється розширення інтеграційних процесів глобалізації, які мають значний вплив на формування міжнародних відносин, змінюють напрями та тенденції розвитку національних країн світу.

Представники класичної школи, на думку вченого, у визначенні глобалізації спираються на дослідження Роланда Робертсона, який представив глобалізацію у своєму творі «Глобалізація: соціальна теорія та глобальна культура» як двоєдиний процес перетворення загального в окреме і окремого в загальне [17, с. 135].

Гіперглобалісти схиляються до думки, що сучасна глобалізація призведе в результаті до створення нового загальносвітового порядку, при якому повноваження і легітимність національних держав практично нівелюються. Підтвердження цьому вони вбачають у поступовій втраті національними урядами здатності контролювати ті процеси, які відбуваються в їх власних кордонах. Школа трансформістів найчисленніша і найбільш неоднорідна.

Ці дослідники доводять, що глобалізація є багатоаспектним, суперечливим, довгостроковим процесом, на який впливають численні чинники, або явищем, результат якого неможливо достовірно спрогнозувати. Головною особливістю цієї школи є розуміння сутності глобалізації як феномена сучасного світу, який лежить в основі провідних радикальних трансформацій у всіх сферах розвитку сучасного суспільства – економіці, політиці, культурі, управлінні тощо [6, с. 206].

Скептики на противагу всім іншим школам вважають, що глобалізація спричиняє лише посилення взаємодії між окремими суб’єктами з різних куточків світу. При цьому суверенні держави продовжують відігравати головну роль на міжнародній арені, і безпосередньо керують глобалізацією.

За версією іншого вченого – Яна Шолте, визначення глобалізації можна звести до п’яти ключових напрямків:


Держава як суб'єкт міжнародного приватного права

План до курсової роботи:

Держава як суб’єкт міжнародного приватного права

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Держава як суб’єкт міжнародного приватного права,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1 Сутність міжнародного приватного права

Виникнення міжнародного приватного права було викликано розвитком торгових відносин – перші (які дійшли до нас) норми міжнародного приватного права виникли у середньовіковій Італії, яка в ХІІІ-ХV століттях було одним із центрів міжнародної торгівлі. Італійські міста – Венеція, Болонья, Модена, Генуя, Піза мали свої кодифікації торговельних звичаїв – статути. Суд кожного міста застосовував спочатку своє власне право до всіх спорів, які виникали між покупцями з різних міст по торговельним питанням. Перша норма міжнародного приватного права виникла як глоса (позначка) на полях Кодексу Юстиніана, що належала відомому італійському глосатору Аккурсію: «якщо проти мешканця Болоньї подається позов у Модені, він не повинен судитися за законами Модени, яким від підкорюється…» (ХІІІ ст. ).

Глоса тори вперше вказали на можливість застосування суддями не свого національного або місцевого права, а права іноземного. Починаючи з ХІІІ століття й до сьогодення основною задачею міжнародного приватного права є пошук принципів, за якими можна здійснювати вибір між декількома правовими системами, які можуть бути застосовані до правовідношення з наявністю іноземного елемента – тобто вирішення колізійної проблеми.

Засновниками доктрини міжнародного приватного права вважаються постглосатори (коментатори) Бертольд і Бальд, які проживали в Італії в ХІV столітті, які вивели перші колізійні принципи. Вони зазначали, що до різних правовідносин повинні застосовуватися різні колізійні принципи.

До майна – закон місцезнаходження майна, до осіб – їх особистий закон (національності). Вперше термін «міжнародне приватне право» застосував Джозеф Сторі (член Верховного Суду США, професор Гарвардської школи права) у своїй роботі «Коментарі до конфліктного права», яка була опублікована в 1834 році. З 40-х ХІХ років цей термін почали застосовувати й європейські країни. Термін «міжнародне приватне право» першочергово припускає, що мова йде про регулювання міжнародних відносин – відносин, які виходять за рамки однієї держави та в силу цього підпадають під дію різних національних правових систем, різних правопорядків [17, с. 58].


Державна політика у сфері інформаційної безпеки України

План до курсової роботи:

Державна політика у сфері інформаційної безпеки України

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Державна політика у сфері інформаційної безпеки України,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Поняття інформаційної безпека держави як складової системи національної безпеки України

Інформаційна сфера стала системоутворюючим чинником життя суспільства та активно впливає на стан політичної, економічної, оборонної та інших складових безпеки України. Однак, маючи справу з інформацією, потрібно бути впевненим, що використовувана інформація є якісною і в процесі передачі її поширення не було спотворено. Тому питання інформаційної безпеки є важливою складовою всієї системи національної безпеки.

Під терміном "безпека" розуміють стан захисту життєво важливих інтересів особистості, суспільства, держави від внутрішніх і зовнішніх загроз. Але його зміст у науковому розумінні ще не повністю визначений. Сьогодні йде дискусія з цього питання, зокрема щодо оцінки критеріїв безпеки, характеристик ймовірних небезпек та їх структури чи принципів побудови системи національної безпеки.

Поняття інформаційної безпеки, залежно від її використання, розглядається з кількох ракурсів. У найбільш загальному випадку інформаційна безпека - це стан захисту інформаційного середовища суспільства, що забезпечує його формування, використання та розвиток в інтересах громадян, організацій та держави. Під інформаційним середовищем розуміють сферу діяльності, пов’язану зі створенням, перетворенням та споживанням інформації.

Інформаційне середовище умовно поділяється на три основні предметні частини [2, c. 74]: - створення та розповсюдження вихідної та похідної інформації; - формування інформаційних ресурсів, підготовка інформаційних продуктів, надання інформаційних послуг; - споживання інформації;

Дві допоміжні предметні частини: - створення та застосування інформаційних систем, інформаційних технологій та засобів їх забезпечення; - створення та застосування засобів та механізмів інформаційної безпеки.


Державне регулювання економічного розвитку регіонів

План до курсової роботи:

Державне регулювання економічного розвитку регіонів

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Державне регулювання економічного розвитку регіонів,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Сутність, цілі та принципи державного регулювання економіки

Сьогодні метою державного регулювання економіки є сталий економічний розвиток. Проведені в Україні економічні реформи покликані змінити особливості участі держави в економічних процесах, створити економічні умови для забезпечення високої ділової активності, усвідомити необхідність державного втручання в економічні процеси. Зміст державного регулювання економіки визначається завданнями органів державної влади, а також сукупністю організаційних, економічних, фінансових інструментів та інструментів управління, якими розпоряджається держава. Особливе значення мають такі інструменти, як прогнозування, планування, програмування.

Ефективність державного регулювання залежить від того, наскільки розумно та виважено використовуються економічні, правові та адміністративні важелі в реалізації економічної політики.

Поряд з ринковим регулюванням у механізмі регулювання будь-якої національної економіки є така складова, як державне (або адміністративне) регулювання, яке, по-перше, здійснюється державою та її спеціальними органами, по-друге, реалізується суто адміністративно, або адміністративно-господарськими чи адміністративними методами [4, c. 167].

Державне регулювання економіки - це комплекс заходів держави, спрямованих на скерування поведінки суб’єктів господарювання в русло, необхідне для досягнення цілей, які ставлять органи державної влади.

Державне регулювання економіки - це створення приблизно однакових вихідних умов для становлення, формування та розвитку особистості незалежно від її соціального походження та майнового стану (доступ до середньої, вищої освіти, охорони здоров'я, правового захисту), а також забезпечення функціонування непривабливих виробництв., які, однак, потрібні суспільству.

Метою державного регулювання економіки є створення економічної системи, орієнтованої на вибір оптимальних варіантів використання існуючих факторів виробництва та забезпечення сприятливих соціально-економічних умов життя.


Дж. М. Кейнс і його концепція економічного розвитку

План до курсової роботи:

Дж. М. Кейнс і його концепція економічного розвитку

Щоб отримату курсову роботу на тему -

Дж. М. Кейнс і його концепція економічного розвитку,

заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

Частина роботи для ознайомлення:

1.1. Основні положення докейнсіанській економічній теорії

До 1930-х років зарубіжні економісти, як правило, вважають, що за допомогою механізму вільного ціноутворення економіка автоматично ввійде в стан рівноваги, коли загальний попит дорівнює загальній пропозиції. Реальність спростовує неокласичні ілюзії щодо здатності ринкових механізмів автоматично забезпечувати рівновагу товарних ринків і ринків праці та капіталу. Найяскравішим доказом є періодичність капіталістичного економічного розвитку. Зі зниженням виробництва, інвестицій, зайнятості та заробітної плати збут товарів серйозно ускладнюється, весь економічний механізм виходить з ладу, продовжують відбуватися кризи, збільшується влада. Економічне мислення того періоду не могло дати задовільних пояснень цим явищам, не кажучи вже про подолання кризи. Багато економістів асоціюють початок кризи та подальший підйом з оптимізмом чи песимізмом бізнесменів. Існували теорії, які пояснювали кризи порушенням пропорцій між галузями господарства, або навіть банківською процентною політикою.

З розвитком капіталізму швидко руйнувалися механізми автоматичного ринкового саморегулювання. На рубежі XX ст. монополії остаточно знищили вільну конкуренцію як регулятор капіталістичного господарства. Вільне переливання капіталу та робочої сили, вирівнювання витрат виробництва, цін та норми прибутку стають тепер неможливими.

У докейнсіанській економічній теорії переважав мікроекономічний метод аналізу економічних явищ і процесів. Зокрема, центром досліджень маржиналізму (ранньої неокласичної теорії) є раціональна тема, незалежна компанія, яка максимізує прибуток як джерело нагромадження капіталу та мінімізує витрати. Неокласики вважають, що за безперебійного функціонування ринкової економіки можна не тільки задовольнити потреби споживачів і виробників, а й досягти загальної ринкової рівноваги. Умовою такого раціонального господарювання є вільна й необмежена конкуренція, яку називають «досконалою».