ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Нова запозичена лексика в мові сучасних ЗМІНова запозичена лексика в мові сучасних ЗМІ

Нова запозичена лексика в мові сучасних ЗМІ


1.1. Поняття запозичень лексики в мові сучасних ЗМІ

Запозичення - це процес, в результаті якого в мові з'являється і закріплюється деякий іншомовний елемент. Це одне з основних джерел поповнення словарного запасу. Ті, хто вивчають запозичення, здатні побачити всю історію розвитку мови, економічні, соціальні і культурні контакти між народами. Найчастіше слово запозичується з мови-джерела лише з деякими змінами, що адаптують його до нової вимови [2, с. 18]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Нова запозичена лексика в мові сучасних ЗМІ.

Для того, щоб стати запозиченням, слово повинне міцно закріпитися в мові, увійти до його словарного складу. Фонетичне і графічне освоєння, включення його в систему граматичних форм, стабілізація лексичного значення, більш менш широке і головне, регулярне вживається в мові - в сукупності складають умови повної адаптації іншомовного слова.

Існує декілька класифікацій запозичень по критеріях: джерела запозичення, усне (письмове), пряме (опосередковане), стародавнє ( нове).

Джерелом запозичення виявляється мова, з якої приходить слово. Ділення на усні і письмові запозичення за принципом включення нових слів в мову: або через письмові джерела, або "з вуст у вуста". Ділення запозичень на стародавнє і нове залежить від часу входження слова в українську мову.

Під новою запозиченою лексикою ми розумітимемо групу позначаючих суспільні реалії слів, що відносно недавно увійшли до активного складу мови і ще не цілком освоєних мовною свідомістю народу. Важливою особливістю сприйняття нових слів є те, що вони сприймаються саме як нові. Значення нових слів часто ще не є явним для більшості носіїв мови і вимагає пояснення [8, с. 31]. Придбати курсову на тему - Нова запозичена лексика в мові сучасних ЗМІ, можна вже сьогодні!.

Таким чином, запозичення - це досить складний компонент мовної структури, що наочно демонструє зміни, що відбуваються в мові. Розглядаючи час проникнення іноземних слів в українську мову, можна стежити за історією країни: яка мова була популярна в певний період, які значущі події тоді відбувалися, з якими народами держава налагоджувала відносини.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Нова запозичена лексика в мові сучасних ЗМІ,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Нова запозичена лексика в мові сучасних ЗМІ