ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Національна грошова система. Національна валютна політика УкраїниНаціональна грошова система. Національна валютна політика України

Національна грошова система. Національна валютна політика УкраїниРОЗДІЛ І. Суть та основні елементи грошової системи
1.1. Поняття грошової системи

Безперервний рух товарів і послуг, який відбувається в економіці, опосередковується відповідним рухом грошей. Грошовий обіг - це сукупність усіх грошових платежів та розрахунків, що обслуговують відносини еквівалентного обміну.

Грошовий обіг поділяється на дві взаємопов'язані частини: сферу безготівкового та сферу готівкового обігу. Грошовий обіг у цілому перебуває в складному взаємозв'язку з товарним, який є тут вихідним, базовим. Саме заради здійснення обміну товарів історично і логічно виникли гроші. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Національна грошова система. Національна валютна політика України.

Грошовий обіг з'явився одночасно з виникненням грошей, тобто у період розкладу первіснообщинного ладу. В умовах рабовласницького та феодального устроїв розширенню грошового обігу перешкоджали панування натурального господарства та обмеженість товарних зв'язків. Значного розвитку грошовий обіг набув при капіталізмі, коли сформувалися національні та світові товарні ринки (XVI-XVII ст.), хоча окремі їх елементи з'явилися значно раніше. [16, ст. 49]

Саме в той час грошовий обіг складається у систему. Це було зумовлено тим, що у період утвердження капіталізму виникла об'єктивна необхідність зведення різних елементів грошового обігу в систему для побудови єдиної, стабільної та еластичної грошової системи. Національна буржуазія для успішного ведення торговельних операцій була заінтересована в єдиній грошовій одиниці зі стабільним масштабом. Із розвитком капіталізму та його кредитної системи з'являються банкноти. Для обслуговування дрібного товарообігу та розміну повноцінних монет і банкнот виникла потреба в розмінних монетах. Усе це потребувало впорядкування грошового обігу, регулювання його законодавчими нормами. Буржуазна держава була саме тим органом, який міг забезпечити таке регулювання.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Національна грошова система. Національна валютна політика України,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Національна грошова система. Національна валютна політика України


Розвиток в Україні нічних закладів. Тенденції розвитку нічних клубів в Україні

1.1. Сутність і зміст нічних клубів

Нічні клуби – це центр розваг у сучасного міського життя. Ще зовсім недавно нічне життя була статусним розвагою для обраних, а сьогодні нічні клуби з самими різними концепціями відкриваються чи не щодня. Програми нічних клубів можуть задовольнити інтереси самої вимогливої аудиторії [1].

Одні нічні клуби мають власну аудиторію клаберів і працюють для неї і у взаємодії з нею, інші – самі задають модні тенденції і формують свою аудиторію. Нічні клуби працюють в самих різних напрямах: від орієнтальних клубів з розкішними інтер'єрами і солодким димом кальяну, до клубів, центром яких є сцена і живі виступи музичних груп.

Сьогодні немає єдиного формату нічного клубу, як це було в 70-ті у США або в 80-ті роки в Україні, за роки розвитку нічних клубів клубна ідеологія зазнала чимало змін, а стилі клубного життя розвивалися в різних напрямках. Кожен нічний клуб шукає свою аудиторію, розробляє унікальну концепцію і власну маркетингову стратегію. Незалежно від того, чи працює нічний клуб на вузьку аудиторію, або є центром масового активного відпочинку, він може бути однаково успішним. Головне, щоб концепція клубу задовольняла сьогоднішнім смакам його аудиторії. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Розвиток в Україні нічних закладів. Тенденції розвитку нічних клубів в Україні.

Нічний клуб як індустрія розваг став невід'ємною частиною життя кожного скільки-небудь великого міста. Танцпол, жива музика та хореографія, стриптиз, більярд, боулінг, суші-бар, конкурсна програма, оригінальні шоу-постановки – ось далеко не повний список розваг, які можуть запропонувати нічні клуби своїм відвідувачам [6].

За спектром розваг нічні клуби впритул наблизилися до розважальних центрів, проте в цьому таїться небезпека втратити особливу атмосферу нічного клубного життя. Сучасних клаберів вже досить важко здивувати новими розвагами, тому концептуальні нічні клуби, як і раніше залишаються найбільш харизматичною, привабливою та популярною частиною нічний розважальної індустрії.

Термін життя концептуального клубного проекту недовгий, рано чи пізно виникає необхідність оновити концепцію або навіть створити новий клубний проект, який підігріє увагу клаберів і дасть новий імпульс нічного життя міста. На місці «Пілота» відкривається «Зима», на місці «Зими» - «Опера». Розвиток нічних клубів закручується по спіралі, і щоразу необхідно давати популярності новий імпульс і стимул до руху вперед [7].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Розвиток в Україні нічних закладів. Тенденції розвитку нічних клубів в Україні,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Розвиток в Україні нічних закладів. Тенденції розвитку нічних клубів в Україні


Сучасні технології просування продукції фармацевтичної галузі на міжнародному ринку

2.1. Структура і об’єми українського фармацевтичного ринку

Тенденції розвитку українського фармацевтичного ринку останніми роками характеризувалися складними мікроекономічними процесами, пов'язаними з загальною макроекономічною ситуацією в Україні і в світі.

Порівняно до інших сфер економіки фармацевтичний ринок України в докризовому і кризовому періоді економічного розвитку демонструє завидну стабільність, динамічність і інвестиційну привабливість, має тенденції до зростання.

Починаючи з 2004 року ринок активно розвивався, в кінці 2008 р. економічна криза спричинила девальвацію національної валюти і зниження реальної купівельної спроможності. Перешкоди, що потім намітилися, на дорозі розвитку фармринку підкріпилися багаточисельними регуляторними ініціативами. Ситуація на українському фармринку досягла апогею осінню 2009 р. в період загальнонаціональної епідемії грипу, яка супроводжувалася ажіотажними закупівлями ліків. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Сучасні технології просування продукції фармацевтичної галузі на міжнародному ринку.

Рекордні показники аптечних продажів протягом 2009 р. значно вплинули на осінні підсумки ринку в цілому, відповідно був сформований завищений базис для порівняння розвитку фармринку в 2010 р.

Хіміко-фармацевтична промисловість набула значного розвитку в повоєнні роки. Підприємства галузі виробляють лікарські засоби — медикаменти синтетичні, з рослинної і тваринної сировини, антибіотики, вакцину, сироватки, дезинфікуючі засоби та ін. Ця галузь розвивалася в багатьох областях України, найбільшими центрами розвитку цієї галузі є Миколаїв, Київ, Харків, Кременчук, Львів.

Фармацевтична галузь України включає:
- виробництво лікарських засобів і виробів медичного призначення,
- оптову і роздрібну торгівлю,
- спеціалізоване зберігання і розподіл (дистрибуцію) за допомогою налагодженої збутової мережі (аптеки, аптечні пункти і так далі).

Українська фармацевтична промисловість виробляє близько 1400 препаратів із 3000, що продаються в Україні. Фармацевтичні компанії України виробляють лікарські засоби майже у всіх формах (твердих, рідких, порошкоподібних і тому подібне).

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Сучасні технології просування продукції фармацевтичної галузі на міжнародному ринку,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Сучасні технології просування продукції фармацевтичної галузі на міжнародному ринку


Східна колористика у казках Вільгельма Гауфа як основа творення тексту

1.1. Особливості епохи романтизму

Кінець XVIII століття в Німеччині відзначений двома знаменними літературними подіями: рухом «Бури й натиску», участь у якому приймали Ґете, Шиллер, Бюргер, і першими виступами німецьких романтиків. Рух «Бури й натиску» було першим в історії літератури, багато в чому незрілим, що доходили до безглуздостей, але, безсумнівно, антибуржуазним бунтом юності, що не бажала миритися із соціальною несправедливістю й утилітарною бездуховністю буржуазного ладу, що народжувався. Проблеми, підняті ними, одержали яскраве втілення в романтизмі [2, 64].

Специфічної для романтичного мистецтва є проблема двосвіту. Двосвіт ? тобто зіставлення й протиставлення реального й уявлюваного світів ? організуючий, що конструює принцип романтичної художньо-образної моделі. Причому реальна дійсність, «проза життя» з їхнім утилітаризмом і бездуховністю розцінюються як неварта людини порожня «видимість», що протистоїть справжньому ціннісному світу [3] .Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Східна колористика у казках Вільгельма Гауфа як основа творення тексту.

Твердження й розгортання прекрасного ідеалу як реальності, здійснюваної хоча б у мріях, ? сутнісна сторона романтизму. Відкидаючи сучасну йому дійсність як вмістище всіх пороків, романтизм біжить від її, роблячи подорожі в часі й просторі. Втеча за реальні просторові межі буржуазного суспільства виступало в трьох основних формах, а саме:

  1. відхід у природу, що була або камертоном бурхливих щиросердечних переживань, або інобуттям ідеалу волі й чистоти (звідси ? критика міста, ідеалізація простих трудівників, особливо сільських, інтерес до їх духовності, вираженої у фольклорі).
  2. романтизм заглядає в інші регіони, екзотичні країни, тим більше, що епоха великих географічних відкриттів створила для цього самі сприятливі можливості (східна тема в поезії Байрона, на полотнах Делакруа). Нарешті, у випадку відсутності реальної територіальної адреси втечі, вона видумується з голови, конструюється в уяві (фантастичні мири Гофмана, Гейне, Вагнера).

Другий напрямок втечі ? відхід від дійсності в інший час. Не знаходячи опори в сьогоденні, романтизм розриває природний зв'язок часів: ідеалізує минуле, особливо середньовічне: його вдачі, спосіб життя (лицарські романи В. Скотта, опери Вагнера), ремісничий уклад (Новалис, Гофман), патріархальний побут селян (Кольридж, Ж. Санд) і багато хто інші; конструюють передбачуване майбутнє, вільно маніпулюючи з тимчасовим потоком.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Східна колористика у казках Вільгельма Гауфа як основа творення тексту,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 100 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Східна колористика у казках Вільгельма Гауфа як основа творення тексту


Проектування редакції щотижневої молодіжної газети

1.1. Загальна характеристика молодіжних видань

В даний час існують видання, «в мовну політику яких входить використання в публікаціях молодіжного сленгу». (К. Кучерова). Необхідно сказати, що собою являє сленг. «Сленг - це слова і вирази, вживані особами певних професій або соціальних прошарків. Сленг художників. Сленг моряків» .

Основу загальномолодіжного сленгу складає лексикон колишньої хіппі-системи, яка до кінця 80-х рр. розмилася ідеологічно, пристосувавшись до нових умов. На зміну хіппі приходить нове покоління молоді, більш жорстке і прагматичне, що має чітку установку - будь-яку ціну досягти успіху в житті. Звідси - поповнення молодіжного сленгу лексикою таких тематичних груп, як «Торгівля, комерція», «Тіньова економіка», «Рекет», «Проституція» і т.п. Завжди актуальні для молоді області життя - музика, навчання, секс, алкоголь, наркотики, модний одяг - широко представлені в сленгової мови.

Видання, які користуються у своїх публікаціях молодіжним сленгом, можна умовно розділити на дві групи (М. Кравецька). Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Проектування редакції щотижневої молодіжної газети.

Першу можна назвати «Ті, що говорять на сленгу». Найяскравішими представниками цієї групи є такі журнали, як «Молоток», «CooL». Ці видання ставлять перед собою мету спілкуватися з молодіжною аудиторією, імітуючи мову, якою говорять їхні читачі. Ось як виглядає, наприклад, гороскоп в журналі «Молоток»: «Овнів плющить нереально. Відчайдушна поведінка може привести тебе шостого на килим до директора». (№ 35, 5.09. 2000). У виданнях такого типу журналісти схильні до створення нових одиниць сленгу, а також до використання слів, що вживаються у вузьких колах тісних дружніх компаній.

1.2. Характеристика молодіжної газети «Стиль ХХІ»

Концепція газети «Стиль ХХІ». Головний принцип газети – вільне спілкування.

Крім професійно підготовлених журналістських матеріалів на її сторінках всім (незалежно від віку) надана можливість виставити на загальний огляд плоди своєї творчості. Хоча, якийсь ценз все-таки існує - не допускається неприкрита «халтура». Ступінь халтури визначається головним редактором або головним випусковим.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Проектування редакції щотижневої молодіжної газети,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Проектування редакції щотижневої молодіжної газети


ДСТУ щодо регулювання сфери керування документаційними процесами в Україні

1.1. Сутність керування документаційними процесами

Серед найактуальніших питань в умовах глобалізації інформаційного суспільства компетентно називають нормативне забезпечення керування документаційними процесами (далі – КДП). Розвиток КДП показує, що вирішення проблем організації роботи з документами набуло міжнародного характеру і стало складовою модерного інформаційного суспільства. Пошуки законодавчого, науково-методичного, нормативного забезпечення функціонування сучасних документів потребує спільних зусиль фахівців різних країн. Яскравими прикладами такої співпраці стали діяльність міжнародних фахових організацій, міжнародні DLM-форуми, започатковані ЄС. Утім, якщо зарубіжні колеги розробляють згадану тему вже не одне десятиліття, то для вітчизняної науки її актуалізація припадає на кін. ХХ ст.

Одними із перших, хто звернувся до теми КДП в межах умовно «вітчизняного» досвіду, були російські дослідники В. Банасюкевич і А. Сокова. Їм належить першість у науково-практичній апробації ідей records management [20]. Ученим удалося привернути увагу колег до закордонного досвіду керування документацією й оволодіння інформацією, до того ж, у найрізноманітніших варіаціях його існування – records management, gestion des documents, Schriftgutverwaltung та ін., що сприяло продукуванню новітніх тематичних досліджень, автором значної частки яких був тоді Всесоюзний, а нині – Всеросійський науково-дослідний інститут документознавства й архівної справи. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – ДСТУ щодо регулювання сфери керування документаційними процесами в Україні.

Про доцільність вивчення records management дослідники наголошували ще в 1970-х рр., утім активно мусуватися дослідження з оперування документальними ресурсами, якісного продукування інформації, документального забезпечення управління розпочали з 1980-х рр. Головним поясненням цієї хронологічної мітки стала підготовка нової редакції Єдиної державної системи діловодства (далі – ЄДСД, 1973) [21]. Одним із найпомітнішим і найавторитетнішим провідником розроблення проекту була А.М. Сокова. Їй належать ґрунтовні студії стосовно структури і змістового наповнення ЄДСД, варіативні пропозиції її удосконалення з урахуванням поширення автоматизованих систем управління діловодства.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
ДСТУ щодо регулювання сфери керування документаційними процесами в Україні,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

ДСТУ щодо регулювання сфери керування документаційними процесами в Україні


Розвиток співробітництва України з країнами-учасницями СНД в аерокосмічній галузі

1.1. Огляд нормативно-правової бази України в аерокосмічній сфері

Особливість розвитку сучасної системи міжнародних відносин, початок якого позначено з 90-х років для України у аерокосмічній галузі та в міжнародних відносинах та в цьому сенсі – зовнішньої політики і національної оборони засновано на багатьох прикладах українських вчених

Ефективність зовнішньої політики України, її міжнародний авторитет залежать насамперед від результативності внутрішніх перетворень – успішних демократичних і соціально спрямованих ринкових реформ, зниження рівня корупції, реального утвердження верховенства права, створення ефективної і справедливої судової системи, зростання добробуту громадян на основі соціально орієнтованої конкурентоспроможної ринкової економіки і зрештою – від консолідації української державно-політичної еліти заради демократичного європейського розвитку держави.

Однак, останнім часом зовнішня політика України в аерокосмічній галузі стала заручницею гострого і тривалого внутрішньополітичного протистояння. Її ефективність знижувалася нескоординованістю реалізації зовнішньополітичного курсу держави, неналежною організацією і забезпеченням зовнішньополітичної діяльності, використанням міжнародної арени для зведення внутрішньополітичних рахунків. Така ситуація дезорієнтувала світову спільноту, підривала міжнародний авторитет країни. Серед стратегічних партнерів української держави, у світі загалом наростала “втома від України”. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Розвиток співробітництва України з країнами-учасницями СНД в аерокосмічній галузі.

Тому зовнішньополітична діяльність потребує сьогодні кардинального вдосконалення, визначення чітких пріоритетів і завдань, реформування в аерокосмічній галузі, інструментарію і механізмів. Серед головних напрямів дій у аерокосмічній сфері можна відзначити:
- модернізацію інституційного забезпечення; зміцнення міжнародних гарантій безпеки України, її суверенітету та територіальної цілісності; активну участь у формуванні нової архітектури глобальної і регіональної безпеки;

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Розвиток співробітництва України з країнами-учасницями СНД в аерокосмічній галузі,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Розвиток співробітництва України з країнами-учасницями СНД в аерокосмічній галузі