ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Мотиваційна готовність дітей до навчання в школіМотиваційна готовність дітей до навчання в школі

Мотиваційна готовність дітей до навчання в школі


1.1 Суть поняття «готовності до шкільного навчання»

В даний час доводиться констатувати, що взаємозв'язок між ступенями освіти як і раніше залишається лише декларацією, що закриває реальний пролом в безперервності педагогічного процесу. Перш за все це відноситься до розриву між дошкільною і початковою шкільною освітою, хоча по визнанню вчених і практиків, саме цей віковий період є найбільш важливим для загального розвитку, формування особистих якостей, необхідних протягом всього подальшого життя і служить фундаментом для придбання спеціальних знань і навиків [11, с. 37]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Мотиваційна готовність дітей до навчання в школі.

У чому ж причина розриву між найважливішими, основоположними ланками освіти? В першу чергу вона полягає в тому, що ці два ступені освіти знаходяться у відомстві різних типів виховно-освітніх установ і курируються відособленими одна від одної педагогічною і психологічною науками. Тому вказаний розрив має місце вже на рівні програм виховання і навчання в дитячому садку і школі, методів і форм організації педагогічного процесу.

У вітчизняній психології і педагогіці проблему готовності вивчали в різних аспектах. Так вчені Л.А. Венгер, Ф.А. Сохін, Л.Е. Журова, Т.В. Тарунтаєва виділяли два великі блоки: загальний і спеціальний. До загального автори відносили готовність фізичну, особову, інтелектуальну, до спеціального — підготовку до засвоєння предметів курсу початкової школи, що забезпечує отримання дітьми первинних навиків читання і лібчи, так і загальний розвиток [17, с. 54]. Придбати курсову на тему - Мотиваційна готовність дітей до навчання в школі, можна вже сьогодні!.

Визначаючи готовність дитини шести-семи років до шкільного навчання, дорослий повинен враховувати так звану «шкільну зрілість», тобто рівень її морфологічного і функціонального розвитку. Підставами визначення «незрілості» можуть бути індивідуальні особливості фізичного розвитку, скажімо, кісткової системи, невідповідність довжини і маси тіла віковим нормативам. Особливого спостереження вимагають діти, чий дисгармонійний розвиток йде за рахунок перевищення або дефіциту маси тіла; ті, як мають низький зріст, у кого порушені пропорції тіла, наприклад співвідношення голови і довжини тіла, діти, які страждають фізіологічною незрілістю серцево-судинної системи, меншою здатністю виконувати фізичні навантаження.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Мотиваційна готовність дітей до навчання в школі,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Мотиваційна готовність дітей до навчання в школі