ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Міжнародні фінансові організації. Призначення та функції міжнародних фінансових організаційМіжнародні фінансові організації. Призначення та функції міжнародних фінансових організацій

Міжнародні фінансові організації. Призначення та функції міжнародних фінансових організацій


1.1. Поняття міжнародних фінансових організацій

Значну роль у міжнародних економічних відносинах відіграють міжнародні фінансові організації, адже саме через канали цих організацій проходить значна частка світових інвестицій, здійснюється продаж і купівля валюти для здійснення фінансування експорту та імпорту. Діяльність міжнародних фінансових організацій має великий вплив на країни, які здійснюють перехід до ринкових відносин і мають наміри застосувати управлінський досвід цих фінансових організацій [8, с. 17]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Міжнародні фінансові організації. Призначення та функції міжнародних фінансових організацій.

Міжнародні фінансові інституції в світовій практиці об'єднані під загальною назвою "Світовий банк". Підрозділами Світового банку є Міжнародний банк реконструкції та розвитку, Міжнародна фінансова корпорація, Міжнародна асоціації розвитку та Багатостороннє агентство гарантій інвестицій.

Міжнародну організацію можна охарактеризувати як е об’єднання держав, установ, фізичних осіб, що спільно реалізують програму на основі певних правил та діяльність яких виходить за національні кордони. Створення таких міжнародних організацій стало наслідком процесу розвитку світового суспільства.

Інституційна структура міжнародних фінансових відносин включає численні міжнародні організації. Одні з них, маючи в своєму розпорядженні великі повноваження і ресурси, здійснюють регулювання міжнародних валютно-кредитних і фінансових відносин. Інші є форумом для міжурядового обговорення, вироблення консенсусу і рекомендацій по валютній і кредитно-фінансовій політиці. Треті забезпечують збір інформації, статистичні і науково-дослідні видання з актуальних валютно-кредитних і фінансових проблем і економіки в цілому. Деякі з них виконують всі перераховані функції [9, с. 23]. Придбати курсову на тему - Міжнародні фінансові організації. Призначення та функції міжнародних фінансових організацій, можна вже сьогодні!.

Міжнародні фінансові організації умовно можна назвати міжнародними фінансовими інститутами. Ці організації об'єднує загальна мета – розвиток співпраці і забезпечення цілісності і стабілізації складного і суперечливого всесвітнього господарства [8, с. 26].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Міжнародні фінансові організації. Призначення та функції міжнародних фінансових організацій,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Міжнародні фінансові організації. Призначення та функції міжнародних фінансових організацій