ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Методика розслідування злочинів неповнолітніхМетодика розслідування злочинів неповнолітніх

Методика розслідування злочинів неповнолітніх


1.1. Криміналістична характеристика злочинів, скоєних неповнолітніми

Згідно Кримінального кодексу України неповнолітніми вважаються особи які не досягли 18 років. Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося шістнадцять років. Особи, що вчинили злочини у віці від чотирнадцяти до шістнадцяти років, підлягають кримінальній відповідальності лише у виключних випадках [1, ст. 22]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Методика розслідування злочинів неповнолітніх.

Криміналістична характеристика злочинів, що здійснюються неповнолітніми, відрізняється своїми характерними лише їм ознаками. Безпосереднім предметом злочинного посягання стосовно майнових злочинів часто є викрадання малогабаритних речей, які легко транспортувати, й володіти якими престижно в молодіжному середовищі. Такими предметами являються – мобільні телефони, ігрові приставки, МР-3 плейєри, електронні щоденники, та багато інших.

Способи скоєння злочинів неповнолітніми характеризуються бажанням наслідувати дії, які вчиняють дорослі злочинці, про діяльність яких, вони дізнаються здебільшого із сучасних кінофільмів, відсутністю ретельної підготовки до скоєння злочину, намаганням приховати сліди злочину.

Місце, час і обставини скоєння злочинів неповнолітніми також є специфічними. Характерним є те, що вечірній час доби неповнолітні частіше використовують для здійснюють хуліганських дій, нанесення шкоди здоров'ю, здійсненню грабежі, розбійних нападів, інших злочинів проти особи. Для денного відрізку доби є характерним скоєння неповнолітніми крадіжок з квартир, вчинення статевих злочини та інших видів правопорушень. Перебуваючи у громадських місцях неповнолітні нерідко вчиняють хуліганські дії, масові безпорядки. Для підлітків також є характерним вчиняти злочини переважно недалеко від місць, де вони проживають.

Особливості злочинів, скоєних неповнолітніми є також те, що вони залишають значну кількість матеріальних слідів, якими являються сліди рук, ніг, написи на стінах та ін. Підтвердженням цих фактів отримуються під час опитування свідків, потерпілих та інших осіб. Більшість своїх злочинів підлітки скоюють в групі [6, с. 59].Придбати курсову на тему - Методика розслідування злочинів неповнолітніх, можна вже сьогодні!.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Методика розслідування злочинів неповнолітніх,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Методика розслідування злочинів неповнолітніх