ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Кримінально-процесуальна форма. Значення процесуальної форми в кримінальному судочинствіКримінально-процесуальна форма. Значення процесуальної форми в кримінальному судочинстві

Кримінально-процесуальна форма. Значення процесуальної форми в кримінальному судочинстві


1.1. Поняття кримінально-процесуальної форми

Усі дії учасників процесу здійснюються у визначеному законом порядку, з додержанням передбачених законом умов і послідовності, тобто згідно з процесуальною формою.

Кримінально-процесуальна форма судочинства повинна забезпечувати як можливість встановлення об’єктивної істини, так і надійний захист прав і свобод людини, справедливість прийнятих рішень. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Кримінально-процесуальна форма. Значення процесуальної форми в кримінальному судочинстві.

Кримінально-процесуальна форма - невід'ємна сторона кримінального судочинства. Слідча та судова діяльність по кримінальних справах спрямована на втілення в життя норм кримінального закону і регулюється як кримінальним, так і кримінально-процесуальним правом. В останньому визначено норми, що встановлюють порядок (форму) кримінального судочинства [9, c. 85].

Кримінально-процесуальна форма (процесуальний порядок) кримінального процесу є правовою формою діяльності органів розслідування, прокуратури і суду щодо порушення кримінальних справ, їх розслідування і вирішення по суті, а також учасників процесу та інших осіб, притягнених до справи в тій чи іншій якості, і відносин, пов'язаних з цією діяльністю.

Кримінально-процесуальна форма утворює врегульований, обов'язковий правовий режим провадження по кримінальних справах. Це сукупність встановлених процесуальним законом умов, за яких провадиться як діяльність у цілому, так і кожна процесуальна дія зокрема, приймається кожне рішення по справі, і які визначають зв'язок і послідовність проваджених дій і прийнятих рішень [11, c. 236].

В юридичній літературі є різні визначення кримінально-процесуальної форми. Наприклад, Р.Д. Рахунов стверджує, що це «точно регламентований законом порядок здійснення кримінально-процесуальної діяльності» [16], Я.О. Мотовиловкер - що це «форма, якої набуває те чи інше провадження тієї чи іншої процесуальної дії» [14]. Придбати курсову на тему - Кримінально-процесуальна форма. Значення процесуальної форми в кримінальному судочинстві, можна вже сьогодні!.

В.М. Шпильов зазначає, що процесуальною формою «є те, що охоплює не тільки сукупність умов, передбачених процесуальним законодавством для здійснення процесуальних дій, а й їх послідовність, порядок закріплення і оформлення процесуальних дій, процесуальні строки» [22, c. 107].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Кримінально-процесуальна форма. Значення процесуальної форми в кримінальному судочинстві,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Кримінально-процесуальна форма. Значення процесуальної форми в кримінальному судочинстві