ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Характеристика християнських та нехристиянських туристичних об’єктівХарактеристика християнських та нехристиянських туристичних об’єктів

Характеристика християнських та нехристиянських туристичних об’єктів1.1. Загальна характеристика християнських об’єктіврелігійного туризму

Християнський релігійний туризм існує у формі паломництва. Є. К. Дулуман дає наступне визначення паломництва: “Паломництвом називають відвідування релігійних святинь з метою здійснення визначених даною релігією культових дій” [12, ст. 112]. Ідеологічною основою паломництва є вірування, що молитва чи обрядова дія повинні пов’язуватися з певним місцем, природним, або рукотворним об’єктом, що має якесь відношення до божества або шанованого в даній релігії явища. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Характеристика християнських та нехристиянських туристичних об’єктів.

В християнській релігії паломництво займає важливе місце. Як зазначив лідер католицької церкви римський папа Іоанн Павло II витоки паломництва сягають часів Адама, котрий будучи вигнаним з раю, йшов в пошуках нової істини з надією на спасіння; до паломників віднесені усі біблійні пророки, Авраам, сам Ісус Христос і апостоли, що проповідували його віру [4, ст. 218].

Центральними устремліннями (цілями) при здійсненні паломництва можна назвати:
- здійснення релігійного обряду або участь в ньому;
- поклоніння святому місцю, храму, мощам;
- духовне вдосконалення;
- отримання благодаті, зцілення, поради (наприклад, в Оптину пустинь ходили за порадою до старців).

В християнстві паломництво у Святу Землю, де здійснював свої дива Спаситель, відноситься до періоду IV ст., коли в 325 р. свята Елена (277 – 327), мати імператора Костянтина Великого здійснила паломництво до Єрусалиму, знайшла гроб Ісуса Христа і, побудувавши над ним храм, поставила хрест. Це діяння дало початок святу Хрестовоздвиження. До цього часу належать описи Святої Землі, своєрідні путівники. Найбільш ранній опис датується 333 р. До IV ст. належить унікальний документ – рукопис (авторство якої спірно і визнається за св. Сільвією або іспанською черницею Егерією) “Паломництво по Святих місцях”, що зберігається зараз в Італії. Ідея паломництва швидко оволоділа умами віруючих і настільки розповсюдилася, що церква наприкінці IV ст. вимушена була обмежити такі подорожі, однак потім це було визнано богоугодною справою і всіляко заохочувалося.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Характеристика християнських та нехристиянських туристичних об’єктів,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Характеристика християнських та нехристиянських туристичних об’єктів


Інфраструктура товарного ринку. Вид діяльності підприємства

1. Характеристика підприємства, основні види діяльності, опис товару

Об’єктом дослідження даної роботи є Публічне акціонерне товариство «Київський маргариновий завод» (далі - КМЗ).

Юридична адреса підприємства: 03039, м. Киів, пр-т Науки, 3.

КМЗ є "лабораторією" технологічних і маркетинґових інновацій у своїй галузі. КМЗ першим в Україні використав пальмову олію та її фракції; освоїв виробництво замінників молочного жиру за рецептурою, розробленою спільно з німецькими фахівцями. КМЗ в числі перших (1999) використовував парасольковий бренд - «Олком» - у просуванні продукції.

Завод відкрито 1949 року. Виконавчим комітетом Київської міської ради було прийнято рішення про виділення земельної ділянки під будівництво маргаринової фабрики, яка згодом була реорганізована у Київський маргариновий завод. Завод зайняв 3,5 га поряд з кондитерською фабрикою ім. Карла Маркса.

Першу продукцію завод випустив у 1951 році – столовий маргарин і майонез «Провансаль». Потужність новозбудованого заводу складала 6 тис. тонн столового маргарину та 500 тонн майонезу на рік. Значна частина технологічного обладнання була німецького походження (фасовочні автомати маргарину вагою 200 г, холодо-автомати, вакуум-компонент, дезодоратори). Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Інфраструктура товарного ринку. Вид діяльності підприємства.

Протягом 1957–60 років на заводі було збудовано три артезіанських свердловини потужністю 30–50 м? на годину. Таким чином, завод перейшов на власне забезпечення артезіанською водою, що позитивно вплинуло на якість продукції.

За час свого існування завод пережив кілька хвиль технічного переоснащення. У 1968–70 роках було встановлено нові лінії рафінації та дезодорації жирів, дві лінії розфасовки маргарину в брикети по 250 г. У 1972–75 роках підприємство реконструювали за проектом Ростовської філії Гіпрохарчопрому, що дозволило збільшити потужність з 22 тис. тонн до 34 тис. тонн маргарину на рік і з 0,5 до 3 тис. тонн майонезу на рік. 1985 року було пущено в дію нову пакувальну лінію для маргарину – потужність виробництва фасованого маргарину зросла на 11 тис. тонн – та встановлено обладнання для фасування майонезу у поліетиленові пакети, що дало змогу збільшити обсяги випуску майонезу, полегшити його транспортування, зменшити собівартість, тобто відповісти на нові запити ринку.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Інфраструктура товарного ринку. Вид діяльності підприємства,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Інфраструктура товарного ринку. Вид діяльності підприємства


Методи та форми роботи щодо профілактики девіантної поведінки серед молоді

1.1. Визначення девіантної поведінки та основні поняття

Девіантна поведінка ( у клінічній психології) (від лат. deviatio - відхилення) – поведінка, завжди пов’язана з якою-небудь невідповідністю людських вчинків, дій, видів діяльності, розповсюджених в суспільстві або його цінностям, правилам (нормам) і стереотипам поведінки, очікуванням, установкам.

Це може бути не тільки порушення формальних (правових) або неформальних (мораль, звичаї, традиції, мода) норм, а й «девіантний» спосіб життя, «девіантний» стиль поведінки, що не відповідають прийнятим в даному суспільстві, середовищі, групі [5, с. 6].

Девіантна поведінка може розвиватися як з психологічних, так і за психопатологічними механізмами. Виділяються різні підходи до оцінки девіантної поведінки [6] (див. дод. 1).

Порівняння різних культур показує, що одні й ті ж дії схвалюються в одних суспільствах і неприпустимі в інших. Визначення поведінки як девіантної залежить від часу, місця і групи людей. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Методи та форми роботи щодо профілактики девіантної поведінки серед молоді.

Не всяке поводження, включаючи і девіантне, має мету. Більшість розглядає девіантну поведінку як «погане», як поведінка, що представляє собою джерело «соціальних проблем». Такі оцінки поширені в результаті тих негативних або руйнівних наслідків, які тягнуть за собою більшість відхилень від норми. Однак девіації можуть мати також позитивні чи інтеграційні наслідки для соціального життя [4, с. 205].

Девіантна поведінка завжди пов'язана з невідповідністю людських вчинків, дій, видів діяльності розповсюдженим в суспільстві або його групах нормам, правилам поведінки, стереотипам, очікуванням, установкам, цінностям. При цьому одні соціологи за точку відліку («норму») приймають очікування відповідної поведінки, а інші - еталони, зразки поведінки, деякі вважають, що девіантними можуть бути не тільки дії, а й ідеї. Девіантну поведінку нерідко пов'язують з реакцією суспільства на нього і тоді визначають як «відхилення від групової норми, яке тягне за собою ізоляцію, лікування, тюремне ув'язнення або інші покарання порушника» [15, с. 515].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Методи та форми роботи щодо профілактики девіантної поведінки серед молоді,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Методи та форми роботи щодо профілактики девіантної поведінки серед молоді


Неповні сім'ї. Форми та методи соціального працівника з цією категорією сімей

1.1.Неповна сім'я як об'єкт соціальної роботи

Що таке сім’я ? Хоча всі ми користуємося цим терміном і, безсумнівно, маємо чітке подання про те, що ми маємо на увазі під ним, це поняття піддається визначенню з величезним трудом. Багато хто з нас уявляють собі сім’ю як соціальний осередок, що складається з одруженої пари і їхніх дітей, що живуть в одному будинку й ведуть спільне господарство. Але таке визначення занадто обмежене. У багатьох суспільствах під сім’єю розуміється група, об'єднана родинними зв'язками, а не подружньої пари і її дітей. Соціологи традиційно розглядають родину як соціальну групу, члени якої зв'язані узами споріднення, шлюбу або всиновлення й живуть спільно, співпрацюють економічно й піклуються про дітей. Однак не всіх задовольняє це визначення. Деякі вчені думають, що головну роль у сім’ях грають психологічні зв'язки; вони вважають, що сім’я - це тісно зв'язана група людей, які піклуються друг про друга й поважають один одного [3, с. 296].

Сім’я - це заснована на шлюбі або кровному спорідненні мала група, члени якої зв'язані спільністю побуту, взаємною моральною відповідальністю й взаємодопомогою; у ній виробляються сукупність норм, санкцій і зразків поводження, що регламентують взаємодію між чоловіком та дружиною, батьками й дітьми, дітей між собою. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Неповні сім'ї. Форми та методи соціального працівника з цією категорією сімей.

Сім’я - найважливіший інститут соціалізації підростаючих поколінь. Вона виявляє собою персональне середовище життя й розвитку дітей, підлітків, юнаків, якість якого визначається рядом параметрів конкретної сім’ї. Це наступні параметри:
• Демографічний - структура родини (більша, включаючи інших родичів, або нуклеарна, що включає лише батьків і дітей; повна або неповна; однодітна, або багатодітна);
• Соціально-культурний - освітній рівень батьків, їхня участь у житті суспільства;
• Соціально-економічний - майнові характеристики й зайнятість батьків на роботі;
• Техніко-гігієнічний - умови проживання, облагодження житла, особливості способу життя [6, с. 50].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Неповні сім'ї. Форми та методи соціального працівника з цією категорією сімей,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Неповні сім'ї. Форми та методи соціального працівника з цією категорією сімей


Восстание Спартака. Восстание рабов под руководством Спартака

1.1. Восстание Спартака как наиболее яркое проявление классовой борьбы в древности

Восстание рабов под руководством Спартака (73-71 гг. до н.э.) считается самым значительным событием периода кризиса римского республиканского строя в 1 в. до н.э. и оценивается как наиболее яркое проявление классовой борьбы в древности.

О восстании Спартака написано так много, что, казалось бы, изучен этот предмет досконально, но все-таки и восстание, и личность его вождя во многом - плод усилий не историков, а беллетристов. Спартак притягателен. Можно много говорить о феномене Спартака. В истории чрезвычайно редки случаи, когда личность после многовекового забвения возрождалась бы к славе столь блистательной, что она затмевает самых знаменитых современников.

Одним из главных исторических источников, освещающих восстание, является Плутарх. Несколько страниц жизнеописания Марка Лициния Красса, входящего в «Сравнительные Жизнеописания», подарили Спартака истории, которая поначалу осталась к нему равнодушна. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Восстание Спартака. Восстание рабов под руководством Спартака.

Плутарх оставался актуальным и в Средние века, и в Новое время, читали его весьма усердно, но ничье внимание не привлек восставший раб, противник Марка Красса — воображение покоряли блистательные римские орлы и поступь македонских фаланг: современников Колумба и Фридриха Великого волновали совсем другие имена. Но подошел к концу век восемнадцатый, и в революционной Франции имя Спартака вдруг вспыхнуло ярко, как факел, как символ свободы и героической борьбы за свободу [12, с. 43].

Образ Спартака сочетал в себе два принципа, одинаково близких сознанию французов, да и всех европейцев зарождающегося девятнадцатого века: свобода и патриотизм как служение родине, а не фигуре самодержца. У Аппиана, например, можно прочесть: «Он (Спартак) раньше воевал с римлянами (конечно, за свободу родной земли), попал в плен и был продан в гладиаторы». Перед нами в сочетании с превосходным отзывом о Спартаке Плутарха — безупречная биография патриота, подвергшегося лишениям рабства, но не смирившегося с его позорными цепями. Именно таким изобразил Спартака Раффаэлло Джованьоли, и этот образ на долгие годы сделался эталонным.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Восстание Спартака. Восстание рабов под руководством Спартака,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Восстание Спартака. Восстание рабов под руководством Спартака


Процесний підхід до управління організацією

1.1. Поняття та сутність процесного підходу до управління організацією

Процесний підхід є найважливішою ознакою досконалого управління. Цей підхід, який використовується як базовий в міжнародних стандартах ISO серії 9000:2000, насправді не новий. Ще наприкінці 60-х років була розроблена методологія структурного аналізу і проектування складних систем SADT.

На ринку методологія SADT з'явилася в 1975 р. Пізніше цей підхід до опису процесів був оформлений у вигляді Федерального стандарту США під назвою IDEFO. Найбільший інтерес до процесів з'явився після публікацій М. Хаммера, Д. Чампі та ін в середині 80-х. У 1988 р. процесний підхід був включений в модель премії Малкольма Болдрідж, а в 1991 р. – у модель досконалого бізнесу Європейської премії за якістю. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Процесній підхід до управління організацією.

Будь-яку діяльність або комплекс видів діяльності, де використовують ресурси для перетворення входів на виходи, можна розглядати як процес. Для ефективного функціонування організації мають визначити численні взаємопов’язані та взаємодіючі процеси та управляти ними. Часто вихід одного процесу безпосередньо є входом наступного процесу або управляючим впливом для іншого. Систематичне визначення процесів та їх взаємодії в організації, а також управління ними називають “процесним підходом” [7]. В останні десять років панує теза: “Основна проблема функціональних організацій – виникнення організаційних бар’єрів та лавиноподібне втрачання цінності – може бути подолана завдяки упровадженню процесного підходу” [1, 23].

Реалізація процесного підходу дуже тісно пов’язана з моделюванням бізнес-процесів. Поняття “моделювання бізнес-процесів” виникло наприкінці 90-х рр. ХХ ст., коли керівники підприємств під впливом конкурентів під час намагань оптимізувати бізнес-системи за критеріями “прибутковість-конкурентоспроможність” відчули необхідність мати моделі діяльності організації, які відображають усі механізми та принципи взаємозв’язку різних підсистем у межах одного бізнесу (діяльності).

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Процесній підхід до управління організацією,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Процесній підхід до управління організацією


Сучасна школа менеджменту - школа науки управління

1.1. Поняття і сутність менеджменту


Поняття "менеджмент" походить від латинського manus – "рука". Спочатку воно означало "дбайливо вести господарство" та інше.

Це слово вібрало в себе усі чисельні вимоги до управління як до науки, мистецтва ведення справ і спільної роботи.

У широкому розумінні менеджмент – це одночасно система наукових знань, мистецтва та досвіду втіленних в діяльності професійних управлінців для досягнення цілей організації шляхом використаня праці, інтилекту та мотивів поведінки інших людей [1, 69].

У вузькому прагматичному плані сутність менеджменту краще за все сприймається через системний підхід. Робота менеджерів в організації полягає в тому, аби поєднати та скоординувати використання усіх "входів" в організацію для досягнення цілей (певних "виходів" з організації).

Тому у вузькому розуміні менеджмент – це процес планування, організації, лідерування та контролю організаційних ресурсів для результативного досягнення цілей організації.

З означення функції менеджменту логічно виконуються в певній послідовності , яка і утворює поняття цикл менеджменту [1, 72]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Сучасна школа менеджменту - школа науки управління.

Мистецтво менеджера полягає у вмінні менеджера пристосувати науку управління до особливостей:
• власного характеру ;
• підлеглих;
• сфери діяльності фірми.

Менеджмент часто розглядають і як вид професійної діяльності. З цієї точки зору для розуміння сутності менеджменту важливо знати, хто такі менеджери і чим їх діяльність відрізняється від діяльності інших категорій робітників.

Директор, керівник групи, начальник, завідувач тощо – всі ці слова позначають посади. Люди, які обіймають ці посади можуть бути об’єднані загальним поняттям "менеджер", оскільки можна визначити наступні спільні для них ознаки діяльності:

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Сучасна школа менеджменту - школа науки управління,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:


Причини та умови існування латентної злочинності

1.1. Поняття і визначення латентної злочинності

Оскільки перед нами стоїть завдання вивчення латентності корисливих злочинів, вчинених щодо осіб похилого віку, то постає питання щодо уточнення змісту поняття “латентна злочинність”. Зазначимо, що у кримінології злочинність, яка не стала предметом реєстрації злочинів, визначають латентною, від лат. Слова “latens“ – прихований, непомітний, тобто який не виявляється зовнішньо [16, с. 98].

Даний термін широко використовується в різних галузях знань для визначення явищ і процесів, що протікають зовні не помітно. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Причини та умови існування латентної злочинності.

Як відзначає І.П. Рущенко, «у соціальних науках дослідник має справу із чотирма видами латентних процесів. Перший вид - це явища до запитання... - реальні процеси й проблеми суспільства, які через штучні зовнішні перешкоди, установки, обмеження тимчасово випадають зі сфери науки, але можуть бути актуальні в процесі політичних і культурних змін». Наступний вид латентних процесів, - «віртуальна латентність», яка «пов'язана зі специфікою процесу наукового мислення. Мається на увазі право на гіпотезу, сміливе й парадоксальне припущення, тобто на «річ», цілком породжену свідомістю дослідника. Гіпотеза автоматично створює латентну ситуацію, яка існує апріорі й вимагає подальшої перевірки, верифікації, звірення з дійсністю». Третій вид - «інструментальна латентність», «коли дослідник «кінчиками пальців» почуває новий соціальний шар, але до пори до часу він йому не доступний». Існує, на думку І.П. Рущенко четвертий вид латентності - класична, яка «здатна акумулювати з одного боку, усі види латентності, з іншого боку
- є специфічною, вона поєднує процеси, які відносяться до суспільно небезпечних і небажаних явищ і, як правило, перебувають під контролем соціальних інститутів, держави.

Крім зазначених видів, у складі латентних явищ і процесів можна виділити як соціальні, так і несоціальні (наприклад, латентні хворі). Соціальні явища слід розділити на правомірні й неправомірні. У складі останніх можна виділити злочинні й незлочинні й т.п. Залежно від причин появи латентності доцільно виділити штучно й природно виниклу латентність.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Причини та умови існування латентної злочинності,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Причини та умови існування латентної злочинності


Театрально-эстетические взгляды Станиславского

1.1. К.С. Станиславский: художник или мыслитель?

В истории русской культуры есть немало имен выдающихся деятелей, ученых, мыслителей, художников, которые составляют славу и гордость нации. Среди них одно из самых почетных мест по праву принадлежит Константину Сергеевичу Станиславскому - великому реформатору театрального искусства.

Станиславский Константин Сергеевич (Алексеев) (17.01.1863 - 07.08.1938) - русский советский актёр, режиссёр, театральный педагог, основатель и руководитель Московского Художественного театра. Народный артист СССР (1936). Великий деятель, мыслитель и теоретик театра.

Свою сценическую деятельность он начал еще в юности. 5 сентября 1877 г. Костя Алексеев (это была его настоящая фамилия, псевдоним Станиславский он взял в 1885 г.) впервые выступил в домашнем любительском спектакле. Вокруг него образовался кружок любителей театра, получивший название Алексеевскою [18, с. 26].

В 1888 г. Станиславский совместно с режиссером А. Ф. Федотовым, певцом и педагогом Ф. П. Комиссаржевским, художником Ф. Л. Сологубом основал Общество искусства и литературы и создал при нем драматическую труппу. В 1898 г. Станиславский вместе с Вл. И. Немировичем-Данченко основал Московский Художественный театр.

Опираясь на богатейшую творческую практику и высказывания своих выдающихся предшественников и современников, Станиславский заложил прочный фундамент современной науки о театре, создал школу, направление в сценическом искусстве, которое нашло теоретическое выражение в так называемой системе Станиславского. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Театрально-эстетические взгляды Станиславского.

Гражданин, художник, мыслитель — эти различные области деятельности Станиславского тесно переплетаются между собой на протяжении всего пути, пройденного им в искусстве [15, с. 11].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Театрально-эстетические взгляды Станиславского,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Театрально-эстетические взгляды Станиславского


Зв'язок типу сімейних взаємостосунків із соціальним статусом підлітка у групі ровесників

1.1. Загальні тенденції та закономірності соціального розвитку у підлітковому віці

Перехідний період від дитинства до зрілості – це підлітковий вік. В цей період змінюються інтелектуальна та емоційна сфера особистості дитини, що супроводжується інтенсивним нерівномірним розвитком та ростом організму, особистісними віковими новуотувореннями, самосвідомість перебудовується на новий рівнь, як і потреба у самствердженні. Особливого значення науває потреба у рівноправнму та довірливому спілкуванні із дорослими та однолітками. Інтенсивні зміни у статевому розвитку зумовлюють появу статевого потягу та зумовлюють пов’язані із ним переживання та інтереси.

З огляду на такі суттєві зміни у розвитку особитості підлітків виокремлюють у особливу соціально-психологічну, демографічну групу із специфічними характерними цінностями, нормами, манерами поведінки. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Зв’язок типу сімейних взаємостосунків із соціальним статусом підлітка у групі ровесників.

Підлітковий вік охоплює період від 11 —12 до 14—15 років, що відповідає середньому шкільному вікові, тобто 5—9 класам сучасної школи. У цей період в особистості дитини відбуваються складні і суперечливі зміни, на підставі чого його ще називають важким, критичним, перехідним. Така оцінка зумовлена багатьма якісними змінами, які нерідко пов'язані з докорінним ламанням попередніх позицій, особливостей активності, інтересів і стосунків дитини. Відбуваються вони за порівняно короткий час, здебільшого бувають несподіваними і надають процесові розвитку стрибкоподібного, бурхливого характеру. Майже завжди ці зміни супроводжуються появою у підлітка суб'єктивних труднощів. Ускладнюється і його виховання, оскільки підліток не підкоряється ефективним щодо молодшого школяра впливам дорослих, у різних формах проявляє непослух, опір і протест (упертість, грубість, негативізм, замкненість) [4].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Зв’язок типу сімейних взаємостосунків із соціальним статусом підлітка у групі ровесників,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Зв’язок типу сімейних взаємостосунків із соціальним статусом підлітка у групі ровесників


Психологічний портрет злочинця у свідомості підлітків

1.1. Характеристика особистості злочинця

Будь-яка діяльність, у тому числі й злочинна, багато в чому обумовлена психологічними особливостями самого злочинця. Карно-процесуальний закон, визначаючи предмет доведення, вимагає з'ясування обставин, що впливають на ступінь і характер відповідальності обвинувачуваного, а також інших обставин, що характеризують особистість обвинувачуваного. Однак, дотепер на практиці обставин, які характеризують особистість обвинувачуваного з достатньою повнотою, не встановлюються. Тому розробка ознак особистості злочинця, що підлягають установленню, є важливим завданням юридичної психології [12, с. 186].

Кожна особистість унікальна, і говорити про особистість як про представника певної безлічі індивідів можна лише в розумінні статистичному, тобто в плані тих окремих особистісних особливостей, які найбільше часто зустрічаються в даній соціальній спільності.

В окремому правопорушнику не можна абсолютизувати якісь злочинні його особливості. У той же час у кожного злочинця можна виявити те загальне, що характерно для всіх злочинців певної категорії. Тільки в цьому аспекті правомірний термін «особистість злочинця».

Людина за своїми психічними якостями не може бути фатально приречена на соціальну роль злочинця. Але в кожному злочині в якості суб'єктивної його сторони завжди проявляються психічні якості особистості злочинця [4, с. 301]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Психологічний портрет злочинця у свідомості підліткі.

Під особистістю злочинця розуміється осудна людина, що зробила суспільно небезпечне діяння заборонене законом, кримінально карається й досягає віку кримінальної відповідальності. Визнати людину злочинцем може тільки суд.

Для особистості злочинця в узагальненому виді характерні наступні риси.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Психологічний портрет злочинця у свідомості підліткі,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Психологічний портрет злочинця у свідомості підліткі