ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Головні фактори впливу на розміщення підприємств сільсько-господарського виробництваГоловні фактори впливу на розміщення підприємств сільсько-господарського виробництва

Головні фактори впливу на розміщення підприємств сільсько-господарського виробництва


1.1. Завдання та економічні закони розміщення продуктивних сил.

Історично склалося, що розміщення виробництва визначається пануючим способом виробництва, формі власності на засоби виробництва кожної соціально-економічної формації відповідає певна система територіальної організації суспільного виробництва, певний тип розміщення продуктивних сил. В умовах ринкової економіки розміщення продуктивних сил має бути раціональним і планомірним на основі вивчення і використання на користь всього суспільства економічних закономірностей [3, c. 46].

Основним завданням розміщення продуктивних сил є раціональне використання ресурсів, як трудових, так і природних; комплексний розвиток народного господарства. Виділення економічних районів країни має бути економічно обґрунтованим і економічно виправданим. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Головні фактори впливу на розміщення підприємств сільсько-господарського виробництва.

Раціональне освоєння нових територій з великою концентрацією природних ресурсів, усунення надмірної скупченості населення в крупних промислових містах, раціоналізація вантажних потоків всіх видів транспорту – ці і інші проблеми підвищення ефективності суспільного виробництва багато в чому вирішуються раціональним розміщенням продуктивних сил [5, c. 12].

Важливими закономірностями розміщення виробництва є раціональна виробнича спеціалізація і комплексний розвиток господарства економічних районів країни. Підвищення ефективності суспільного виробництва і продуктивності праці досягається шляхом найбільш доцільного використання сприятливих природних і економічних умов окремих районів, тобто реалізацією переваг того або іншого району (в порівнянні з іншими) для розвитку виробництва певних видів продукції.

Суспільство зацікавлене в розвитку продуктивних сил країни в цілому і всіх її економічних районів.

Дія закономірностей розміщення виробництва виявляється через ряд чинників, вивчення яких має важливе значення для планової практики. Придбати курсову на тему - Головні фактори впливу на розміщення підприємств сільсько-господарського виробництва, можна вже сьогодні!.

Трудові ресурси – один з найбільш важливих чинників розміщення нових підприємств. Для кращого використання трудових ресурсів підприємства з трудомісткою продукцією, виробництво якої вимагає великих витрат живої праці, будуються в районах з великою концентрацією населення.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Головні фактори впливу на розміщення підприємств сільсько-господарського виробництва,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Головні фактори впливу на розміщення підприємств сільсько-господарського виробництва