ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Фотоелектронні помножувачі, характеристики, шуми, схеми включенняФотоелектронні помножувачі, характеристики, шуми, схеми включення

Фотоелектронні помножувачі, характеристики, шуми, схеми включення


1.1. Фотоелектонні помножувачі

Фотоелектронним помножувачем (ФЕП) називають електровакуумний прилад, в якому струм фотоелектронної емісії посилюється за рахунок вторинної електронної емісії. Фотоелектронний помножувач крім фотокатода і анода містить один або декілька електродів, вторинних електронів, що є емітерами, і званих динодами. Число динодов в сучасних ФЕП може бути від 7 до 14, що мають коефіцієнт вторинної емісії від 3 до 8. Наявність динодов дозволяє створювати багатократне внутрішнє посилення фотоструму. У колбі фотоелектронного помножувача створюється така ж розрідженість, як і в електронному фотоелементі. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Фотоелектронні помножувачі, характеристики, шуми, схеми включення.

Промисловістю випускається безліч різних типів фотоелектронних помножувачів. Найбільшого поширення набули фотоелектронні помножувачі з електростатичним управлінням і фокусуванням потоків електронів. Пристрій фотоелектронного помножувача такого типа показаний на рис.1.1. Придбати курсову на тему - Фотоелектронні помножувачі, характеристики, шуми, схеми включення, можна вже сьогодні!.

Між фотокатодом До і першим динодом Д1, часто розташовують систему електродів, створюючих електростатичні лінзи, яка називається вхідною камерою ФЕП. Вхідна камера призначена для фокусування і прискорення електронів, емітованих фотокатодом і що направляються на перший динод. Якість вхідної камери характеризується коефіцієнтом збору електронів гк рівним відношенню кількості електронів, що досягають першого диноду, до кількості електронів, емітованих катодом. Анод А виготовляють звичайно у вигляді металевої сітки і розташовують поблизу останнього диноду.

Між анодом і катодом підключають джерело постійної напруги, величина напруги якого складає декілька сотень вольт або одиниць кіловольт залежно від числа динодов. Діноди підключають до дільника напруги так, щоб напруга між сусідніми електродами складала 50—150 В. Прі опромінюванні катода світловим потоком електрони, що вилетіли з катода, під дією прискорюючого електричного поля потрапляють на перший динод, і, ударяючись об нього, вибивають вторинні електрони.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Фотоелектронні помножувачі, характеристики, шуми, схеми включення,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Фотоелектронні помножувачі, характеристики, шуми, схеми включення