ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Формування грошової бази та її вплив на грошовий ринокФормування грошової бази та її вплив на грошовий ринок

Формування грошової бази та її вплив на грошовий ринок


1.1 Поняття грошової бази

Щоб перейти до поняття грошової бази необхідно спершу дати поняття грошової маси.

Найважливішим кількісним показником грошового звернення є грошова маса, що є сукупним об'ємом купівельних і платіжних засобів, обслуговуючих господарський оборот і що належать приватним особам, підприємствам і державі. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Формування грошової бази та її вплив на грошовий ринок.

Грошова маса - це сукупність наявних і безготівкових купівельних і платіжних засобів, що забезпечують звернення товарів і послуг в народному господарстві, які мають в своєму розпорядженні приватні особи, власники і держава.

У структурі грошової маси виділяється активна частина, до якої відносяться грошові кошти, реально обслуговуючі господарський оборот, і пасивна частина, що включає грошові накопичення, залишки на рахунках, які потенційно можуть служити розрахунковими засобами.

На ділі частка паперових грошей в грошовій масі вельми низка, а основна частина операцій між підприємцями і організаціями, навіть в роздрібній торгівлі, здійснюється в розвиненій ринковій економіці шляхом використання банківських рахунків.

В результаті наступила ера банківських грошей-чеків, кредитних карток, чеків для мандрівників і тому подібне.

Ці інструменти розрахунків дозволяють розпоряджатися грошовими депозитами, тобто безготівковими грошима.

При оплаті товару і послуги покупець, використовуючи чек або кредитну картку, наказує банку переказати суму покупки зі свого депозиту на рахунок продавця або видати йому готівку. Придбати курсову на тему - Формування грошової бази та її вплив на грошовий ринок, можна вже сьогодні!.

Разом з тим в структуру грошової маси включаються і такі компоненти, які не можна безпосередньо використовувати як купівельний або платіжний засіб.

Мова йде про грошові кошти на термінових рахунках, ощадних внесках в комерційних банках, інших кредитно-фінансових установах, депозитних сертифікатах, акціях інвестиційних фондів, які вкладають засоби тільки в короткострокові грошові зобов'язання і тому подібне.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Формування грошової бази та її вплив на грошовий ринок,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Формування грошової бази та її вплив на грошовий ринок