ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Фаустівські мотиви у творчості Байрона, його полеміка з ГетеФаустівські мотиви у творчості Байрона, його полеміка з Гете

Фаустівські мотиви у творчості Байрона, його полеміка з Гете


Розділ 1. Дж. Г. Байрон. Біографія

Байрон, Джордж Гордон (Byron, George Gordon) (1788-1824), один з найбільших англійських поетів-романтиків.

Народився 22 січня 1788 у Лондоні. Його мати, Кетрін Гордон, родом шотландка, була другою дружиною капітана Д. Байрона, перша дружина якого вмерла, залишивши йому дочку Августу. Капітан помер в 1791, встигши розтратити більшу частину статку дружини. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Фаустівські мотиви у творчості Байрона, його полеміка з Гете.

Джордж Гордон з'явився на світ із знівеченою стопою, через що в нього з раннього дитинства розвилася хвороблива вразливість, збільшена істеричною вдачею матері, що ростила його в Абердині на невеликі засоби. В 1798 хлопчик успадкував від двоюрідного діда титул барона й родовий маєток Ньюстед Ебі під Нотингемом, куди він переїхав із матір'ю. Хлопчик займався з домашнім учителем, потім його віддали до приватної школи в Далвичі, а в 1801 – у Харроу.

Восени 1805 Байрон вступив до Трініті-Коледж Кембриджського університету, де познайомився з Д. К. Хобхаусом (1786-1869), до кінця життя ставши його найближчим другом. В 1806 Байрон видав для вузького кола книжку «Вірші на випадок» (Fugіtіve Pіeces). Через рік вийшли «Годинники дозвілля» (Hours of Іdleness); поряд з наслідуваннями в збірнику були й багатообіцяючі вірші. В 1808 есе "Единбурзький огляд" висміяло досить самовпевнену авторську передмову до збірника, на що Байрон відповів отрутними рядками в сатирі «Англійські барди й шотландські оглядачі» (Englіsh Bards and Scotch Revіewers, 1809).

У Лондоні Байрон наробив боргів на кілька тисяч фунтів. Рятуючись від позикодавців, а також, імовірно, у пошуках нових вражень він 2 липня 1809 відправився з Хобхаусом у тривалу подорож. Вони доплили до Лісабона, перетнули Іспанію, з Гібралтару морем дісталися до Албанії, де нанесли візит турецькому деспотові Алі-Паші Тепеленському, і проїхали в Афіни. Там вони провели зиму в будинку однієї вдови, чию дочку, Терезу Макри, Байрон оспівав в образі Афінської діви. Навесні 1809 на шляху в Константинополь Байрон переплив Дарданелли, чим не раз згодом похвалявся. Наступну зиму він знову провів в Афінах. Придбати курсову на тему - Фаустівські мотиви у творчості Байрона, його полеміка з Гете, можна вже сьогодні!.

В Англію Байрон повернувся в липні 1811; він привіз із собою рукопис написаної спенсеровою строфою автобіографічної поеми, що оповідає про сумного блукача, якому призначене пізнати розчарування в надіях і честолюбних сподіваннях юності й у самій подорожі.

Паломництво Чайльд Гарольда» (Chіld Harold's Pіlgrіmage), видане в березні наступного року, відразу прославило ім'я Байрона. Його мати до цього не дожила – вона померла 1 серпня 1811, а ще через кілька тижнів прийшла звістка про смерть трьох близьких друзів.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Фаустівські мотиви у творчості Байрона, його полеміка з Гете,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Фаустівські мотиви у творчості Байрона, його полеміка з Гете