ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Держава як субєкт ринкової економіки. Держава як виробник суспільних благДержава як субєкт ринкової економіки. Держава як виробник суспільних благ

Держава як субєкт ринкової економіки. Держава як виробник суспільних благ


1.1. Необхідність, форми і методи державного втручання

Теоретичні концепції ролі держави в економіці мають багате історичне підґрунтя. Держава як реальна дійсність, як практична реалізованість розуму найбільш влучно визначена Гегелем. Це сутність, влада якої перевершує все, що можна було б їй надати. Вона наділена волею, яку виявляє через державні дії (ухвали законодавчих актів, запровадження особливого стану) і завдяки яким змушує виконувати чи відміняє ті чи інші дії. Нарешті, вона має права та обов’язки щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності своїх громадян. [23, с. 17]. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Держава як субєкт ринкової економіки. Держава як виробник суспільних благ.

Філософська економічна думка щодо ролі держави в регулюванні економіки вказує на пряме ставлення суспільної влади до функціонування суспільного господарства будь-якої розвиненої економічної системи. Питання про роль держави – це питання про фундаментальні складові суспільного господарства, тобто його цілі, структуру, функціональний механізм тощо. Починаючи з меркантилізму і завершуючи сучасними теоріями економічної політики, можна прослідкувати еволюцію теоретичного обґрунтування та практичного інструментарію державної економічної політики. Придбати курсову на тему - Держава як субєкт ринкової економіки. Держава як виробник суспільних благ, можна вже сьогодні!.

Думка, що для найповнішого задоволення суспільних потреб необхідний сильний уряд, отримала найбільш широке визнання в ХVІІ – ХVІІІ століттях у поглядах прихильників школи меркантилістів. Вони обстоювали необхідність активних дій уряду для розвитку промисловості й торгівлі. Заснована на теорії меркантилізму протекціоністська політика держави вперше використала елементи розподільчої системи (тарифи, мито) для обмеження ввезень у країну. Як зазначає М. Кондратьєв, “система меркантилістів, по суті, рівним чином була системою практичної політики, системою, яка в основному відповідала на питання, яким чином бути народному господарству і як повинна себе вести щодо нього державна влада”. Активна участь держави у народному господарстві того періоду забезпечила багатьом європейським державам економічне процвітання [21, с.109].

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Держава як субєкт ринкової економіки. Держава як виробник суспільних благ,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Держава як субєкт ринкової економіки. Держава як виробник суспільних благ