ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Бесіда як основний засіб спілкування практичного психолога з кліентомБесіда як основний засіб спілкування практичного психолога з кліентом

Бесіда як основний засіб спілкування практичного психолога з кліентом


1.1. Сутність бесіди як основного засобу спілкування

У роботі для встановлення контактів з іншими людьми найчастіше використовують таку форму спілкування, як бесіда.

Бесідою називається форма спілкування з метою обміну думками, інформацією, почуттями тощо. Вона сприяє тому, щоб партнери активізували свої зусилля для забезпечення співробітництва та впливу одне на одного. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Бесіда як основний засіб спілкування практичного психолога з кліентом.

Бесіда в психології — емпіричний метод одержання інформації на основі вербальної (словесної) комунікації [6, c. 370]. Цей метод досить широко використовується в різних сферах психології: соціальній, медичній, дитячій та ін. В окремих випадках бесіда виступає основним засобом отримання фактичних даних, застосовується також як спосіб введення піддослідного в ситуацію психологічного експериментування: від чіткої інструкції до вільного спілкування в психотерапевтичній ситуації.

Бесіда як психологічний метод передбачає пряме або непряме, усне або письмове отримання від того, що вивчається відомостей про його діяльність, в яких об'єктивувалися властиві йому психологічні явища.

Специфічними видами бесіди можуть бути такі:
- «введення в експеримент», метою якого є настроювання співрозмовника на характер експерименту та перелік основних дій і діяльностей, передбачених експериментом, надання інструкції перед кожним з виконуваних циклів дій та елементів експерименту;
- «експериментальна бесіда» як форма емпіричної взаємодії використовується в тих експериментальних ситуаціях, де кожний окремий елемент діяльності передбачає повну змістову завершеність попереднього, а отже, контакт експериментатора з піддослідним як «підбиття підсумків» є необхідним елементом дослідження;
- «клінічна бесіда» — форма емпіричної взаємодії психолога з пацієнтом у ситуації індивідуального консультування або, власне, в психотерапевтичній ситуації [3, c. 129]. Придбати курсову на тему - Бесіда як основний засіб спілкування практичного психолога з кліентом, можна вже сьогодні!.

Стосовно розподілу змістових складових перетворюючих дій психолога та виділення прикладних впливів психолога на предмет взаємодії, метод бесіди дістає специфічний зміст відносно кожного з типів перетворюючих дій:

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Бесіда як основний засіб спілкування практичного психолога з кліентом,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Бесіда як основний засіб спілкування практичного психолога з кліентом