ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Аналіз умов та підписання зовнішньоекономічного контракту на прикладі підприємстваАналіз умов та підписання зовнішньоекономічного контракту на прикладі підприємства

Аналіз умов та підписання зовнішньоекономічного контракту на прикладі підприємства


1.1. Основні показники динаміки світового ринок фототехніки

Світовий ринок фототехніки в кінці 2010 року має сягнути 122 мільйонів одиниць. До провідних світових фірм відносять Canon Inc, Fujifilm, Samsung, Eastman Kodak Company, корпорація Sony, Toshiba America Inc, Sanyo Electric Co Ltd, корпорація Nikon, Olympus, Polaroid, Leica Camera, Panasonic, Casio Computer Co Ltd, Компанія Hewlett-Packard, і Vivitar Corp.

Проаналізуємо динаміку світового ринку фототехніку за 2009 рік. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Аналіз умов та підписання зовнішньоекономічного контракту на прикладі підприємства.

У 2009 році обсяг продажів фототехніки на світовому ринку досяг 95 мільйонів штук, по відношенню до показника 2008 року збільшився майже в півтора рази. Світовий ринок цифрових фотокамер демонструє стрімке зростання (динаміка обсягу ринку в натуральному вираженні в 2005-2009 роках представлена в діаграмі на рис. 1.1). Значні темпи зростання світового ринку, на думку експертів, пов'язані головним чином з винятковою популярністю цифрових фотокамер у споживачів.

Рис. 1.1. Динаміка обсягу продажів цифрових фотокамер на світовому ринку 2005-2009 роках в натуральному вираженні, млн. шт.

За прогнозами, у майбутні роки ринок фототехніки в світі буде продовжувати стійко зростати. Підтвердженням цього виступає той факт, що в першому півріччі 2010 року в світі було продано близько 65 млн. цифрових Придбати курсову на тему - Аналіз умов та підписання зовнішньоекономічного контракту на прикладі підприємства, можна вже сьогодні!.

фотокамер (без урахування «сірих» поставок), що на 10% більше обсягу продажів у першому піврічі 2008 року.

На думку експертів, зростання світового ринку цифрових фотокамер збережеться на найближчі п'ять років, хоча темпи його будуть знижуватися до 2012-1014 року і складуть порядку 20%. Обсяг світового ринку цифрових фотокамер у 2014 році сягне понад 120 млн. пристроїв, що еквівалентно майже 27,6 млрд. доларів США. У першому півріччі 2010 року за кількістю проданих на світовому ринку фотокамер у першу п'ятірку війщли наступні торговельні марки: Canon, Nikon, Olympuc, Sumsung, Sony.

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Аналіз умов та підписання зовнішньоекономічного контракту на прикладі підприємства,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Аналіз умов та підписання зовнішньоекономічного контракту на прикладі підприємства