ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Аналіз методів перетворення текстових форматів файлівАналіз методів перетворення текстових форматів файлів

Аналіз методів перетворення текстових форматів файлів


1. Опис формату rtf

Даний формат було визначено фірмою Microsoft як стандартний формат для обміну текстовими документами. По призначенню цей формат схожий на SYLK-формат для електронних таблиць. RTF підтримується багатьма продуктами фірми Microsoft. Так, наприклад, починаючи з версії 2.0, його введено в Windows в якості Clipboard-формату, звдячуючи чому чому можливийобмін даними між різними прикладними програмами Windows. Окрім того, RTF-формат підтримується програмами WORD для Macintosh, починаючи з версии 3.X, і WORD для PC, починаючи з версии 4. X. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Аналіз методів перетворення текстових форматів файлів.

В RTF для обміну документами використовується тільки представленими символами коди з ASCII-, MAC- і PC-символьного набору. Окрім тексту, файл в RTF-форматі в форме читання містить команди керування.

Документ складається переважно з команд керування налаштування програми читання файлів в RTF-форматі. Ці команди можна розділити на керуючі слова (control words) і керуючі символи (control symbols).

Документ складається переважно з команд управління налаштування програми читання файлів у RTF-форматі. Ці команди можна розділити на керуючі слова (control words) і керуючі символи (control symbols).

Управляє слово являє собою послідовність символів з роздільником (delimiter) в кінці:
їlettersequence

Перед керуючим словом вводиться зворотна коса риска "" (backslash). В якості розділювачів можуть використовуватися такі символи:

Пробіл (space), причому цей символ відноситься до керуючого слова;

Цифра або знак "-". Після цих символів повинен слідувати параметр з роздільником. Як роздільник може бути використаний пробіл або інші символи, окрім цифр і букв; усі символи, відмінні від цифр і букв. Ці символи не належать до керуючого слова. Придбати курсову на тему - Аналіз методів перетворення текстових форматів файлів, можна вже сьогодні!.

У RT-форматі для завдання керуючої послідовності використовуються літери від "А" до "Z" і від "а" до "z", а також цифри від "0" до "9". Національні символи до керуючої інформації не відносяться.

Як керуючі символи використовуються окремі літери. Перед кожним керуючим символом вводиться зворотна коса риска "":
control symbol

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Аналіз методів перетворення текстових форматів файлів,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Аналіз методів перетворення текстових форматів файлів