ГОТОВЫЕ курсовые работы

(097) 64 94 232,   (093) 6000 191
Ваше имя  
Эл. почта  
Мобильный телефон  
Тема курсовой работы  
Адміністративно-правовий статус Президента України. Повноваження Президента УкраїниАдміністративно-правовий статус Президента України. Повноваження Президента України

Адміністративно-правовий статус Президента України. Повноваження Президента України


1. Загальний огляд джерел за темою курсової роботи

Під час розгляду даного питання необхідно враховувати та вважати на те, що інститут президентства являється одним із найважливіших інститутів сучасних політичних систем багатьох країн світу, що маю власну історію виникнення та довгий шлях розвитку. Саме про це йде мова у курсовій роботі на тему – Адміністративно-правовий статус Президента України. Повноваження Президента України.

Повноваження президента як глави держави можуть змінюватися, що в першу чергу залежить від різних форм правління в країнах, а в інших країнах повноваження президента являються реальною владою. Для глави держави є характерним те, що він зберігає певні власні повноваження, тобто вищі представницькі функції, які він здатен виконувати всередині країни, так і за її межами. [18, с. 70].

В нашій країні адміністративно-правовий статус Президента України регулюється багатьма нормативно-правовими актами. Особлива роль у цьому питання відведена Конституції України. Конституції України містить окремий розділ, що присвячений Президенту України – “Розділ V. Президент України. На сьогоднішній день в нашій державі не має Закону України, який би чітко освітлював таке питання як адміністративно-правовий статус Президента. Повноваження Президента України подано в Конституції України в статті 106, хоча перелік його повноважень не є вичерпним, адже ряд інших нормативно-правових актів також визначають повноваження президента, наприклад, Закон України «Про основи національної безпеки України» від 19 червня 2003, Закону України «Про Раду національної безпеки і оборони України» від 05 березня 1998. Придбати курсову на тему - Адміністративно-правовий статус Президента України. Повноваження Президента України, можна вже сьогодні!.

У державному механізмі України, побудованому на засадах законності, республіканізму, народного суверенітету та розподілу влад, Президент є лише одним з вищих органів державної влади (поряд з парламентом, урядом, Верховним Судом, Конституційним Судом), тобто підпорядкований тільки народу. Він стоїть не над гілками влади, а між ними, забезпечуючи єдність державної влади і злагоджене функціонування її гілок. Саме на виконання зазначених функцій і спрямовані повноваження Президента України, що «проникають» у сфери функціонування усіх гілок влади. Тому діяльність Президента має спрямовуватись у першу чергу не назовні державного механізму, а всередину. Гарантування Конституції, основних прав і свобод Президентом має досягатись не шляхом безпосереднього впливу на громадянське суспільство (для цього існують «традиційні» гілки влади),

Щоб отримату курсову роботу на тему -
Адміністративно-правовий статус Президента України. Повноваження Президента України,
заповніть форму, що розташована на цій сторінці.

Вартість курсової роботи - 150 гривень.

Оплата здійснюється на картку Приватбанку

.

План до курсової роботи:

Адміністративно-правовий статус Президента України. Повноваження Президента України